Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Brązowy medal Sylwka Bednarka na MŚ


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 sierpnia 2009 - 11:04

"... Sylwester Bednarek zdobył brązowy medal mistrzostw świata w skoku wzwyż. To fantastyczny sukces młodego polskiego zawodnika, który idzie w ślady Artura Partyki!"
http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html

Gratuluje Sylwkowi "dwóch" wygranych - wygranej z kontuzją i miejsca na podium. Jak wróci do Łodzi to będziemy świętować :D Mieszkamy na na tym samym osiedlu.

Sylwek GRATULACJE !!!!!

#2 OFFLINE   fnd

fnd
  • 1 167 postów
  • Dołączył: 19-02-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 sierpnia 2009 - 15:38

Chodziłem z Nim do LO, już wtedy było widać, że wiele w sporcie osiągnie, ale nie spodziewałem się, że nastąpi to tak szybko :D Jestem pozytywnie zaskoczony :p

#3 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 sierpnia 2009 - 19:52

najlepsze jest to że teraz okazuje sie że wszystkie te sukcesy naszych sporotwców sa wynikiem prężnego działania prezesa i dzialaczy PZLA , no k.... myślałem ze mnie szlag trafi jak tego słucham, stypendium Małachowskiego to 500 zeta na miesiąc - i za to ma trenowac ......od rana do wieczora

#4 OFFLINE   EPRZ

EPRZ

    Symulant

  • 115 postów
  • Dołączył: 09-07-2008
  • Skąd: Rzeszów

Napisany 23 sierpnia 2009 - 20:24

najlepsze jest to że teraz okazuje sie że wszystkie te sukcesy naszych sporotwców sa wynikiem prężnego działania prezesa i dzialaczy PZLA , no k.... myślałem ze mnie szlag trafi jak tego słucham, stypendium Małachowskiego to 500 zeta na miesiąc - i za to ma trenowac ......od rana do wieczora


Niestety, Polskie realia, sam kiedyś trenowałem (nie LA) ale właśnie przez takie teksty i takie stypendia + układy w Polskim Związku JJ przestałem...
Jakoś się toczy