Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Nowy Subwoofer - ile godzin docierać głośnik??


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Vilip

Vilip
  • 73 postów
  • Dołączył: 15-05-2006
  • Skąd: Hansestadt Danzig

Napisany 18 lipca 2006 - 15:07

Właśnie zafundowałem sobie nową subskrzynie do bagażnika, stara wydaje się być zbyt duża (2 x 25cm) i prowincjonalna :wink:
I teraz pytanie: ile godzin muszę docierać głośnik?? trochę już wypadłem z obiegu car audio i nie jestem do końca pewien.



#2 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 18 lipca 2006 - 20:03

Właśnie zafundowałem sobie nową subskrzynie do bagażnika, stara wydaje się być zbyt duża (2 x 25cm) i prowincjonalna :wink:
I teraz pytanie: ile godzin muszę docierać głośnik?? trochę już wypadłem z obiegu car audio i nie jestem do końca pewien.



A foteczka ?

#3 OFFLINE   Vilip

Vilip
  • 73 postów
  • Dołączył: 15-05-2006
  • Skąd: Hansestadt Danzig

Napisany 18 lipca 2006 - 20:26

Właśnie zafundowałem sobie nową subskrzynie do bagażnika, stara wydaje się być zbyt duża (2 x 25cm) i prowincjonalna :wink:
I teraz pytanie: ile godzin muszę docierać głośnik?? trochę już wypadłem z obiegu car audio i nie jestem do końca pewien.



A foteczka ?


foty zrobie dopiero w weekend (brak czasu) i wrzuce je wraz z aktualizacją podstrony z moją furą :wink:

#4 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 18 lipca 2006 - 23:16

No to czekamy :wink: :grin: :grin: :grin:

#5 OFFLINE   siwy99

siwy99

    =-=-=-=-=-=-=

  • 349 postów
  • Dołączył: 26-06-2006
  • Skąd: --------

Napisany 19 lipca 2006 - 09:40

siemasz VILIP nigdy nie słyszałem o czyms takim jak docieranie głośnika , byćmoże jestem niedoinformowany ale oczywiste, że nowego głośnika odrazu maksymalnie nie wychylać. Ale tak poważnie mówiąc obce mi jest pojęcie docieranie głośnika. Ja miałem w omie końcówke magnat classic1000--2x335w rms lub 1x670w rms + głośnik piooner ts-w121spl 750w rms -2000W max. w skrzyni. Falowała mi blacha na dachu i rozmazywało mi obraz w oczach ale nigdy nie grało najgłośniej , też nie oszczędzałem ale po za połową mocy nigdy nie grało. I nic nie ma prawa sie zepsuć no chyba , że skrzynie posiadasz jjakiś Alphard czy tam inny wynalazek. Miałem z tym do czynienia spaliłem koledze tube za 200zł. śr.30cm głośnika niby miał mocy 250W. a końcówka na mostku dawała na to moc jakieś 120W rms-u. Osobiście wole inwestować w słabszy sprzęt dobrej marki niż kolosalne moce tajwańskkiego czy hińskiego produktu.

[ Dodano: Sro 19 Lip, 2006 10:41 ]
Moge wam wrzucić fotke tego co miałem w Omie w bagażniku ale ktoś musi mi napisać jak wrzucić ową fopte :wink: :mrgreen:

#6 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 19 lipca 2006 - 10:16

Moge wam wrzucić fotke tego co miałem w Omie w bagażniku ale ktoś musi mi napisać jak wrzucić ową fopte :wink: :mrgreen:


Wchodzisz na http://img443.imageshack.us/ wciskasz przeglądaj wybierasz zdjęcie a potem naciskasz host it. Jak załaduje na serwer to wybierasz Hotlink for forums (1) albo Direct link to image i wklejasz linka na forum i wszystko powinno banglać :wink: :grin: :grin:

#7 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 lipca 2006 - 21:13

Moge wam wrzucić fotke tego co miałem w Omie w bagażniku ale ktoś musi mi napisać jak wrzucić ową fopte :wink: :mrgreen:



w odpowiedzi masz link do dodawania załączników, proste i skuteczne :)


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#8 OFFLINE   Siggi

Siggi
  • 525 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Swarzedz/ Sycow
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 23 lipca 2006 - 16:53

na jakims forum audio czytalem ze 30h.

#9 OFFLINE   nyny

nyny

    From Vectra Unlimited

  • 84 postów
  • Dołączył: 01-09-2006
  • Skąd: Występ/Nakło/Bydgoszcz

Napisany 01 września 2006 - 11:35

Villipku nie docierac a wygrzewac.
I raczej tego pana od pioneera w kufrze nie sluchaj bo mozesz sobie aua zrobic.
Pokrotce nie ma recepty ile czasu glosniki wygrzewac, wszystko zalezy od danego przetwornika. I te 30h jak to Siggy napisal mysle ze powinno juz starczyc.
A robisz to temu ze nowe cewki nie sa wygrzane i przyjmujac odpowiednie obnciazenie moze dojsc do trwalego uszkodzenia. Do tego dochodza resory, zwieszenie grone ktore tez musi swoje popracowac zanim sie ladnie ulozy itd. To tak pokrootce. Aha i zima jesli auto na dworze tez niedobrze dla glosnikow zapodawac zaraz po wlaczeniu katowac. Takie proste rady :))
www.h-o-t.pl
www.caraudioreda.pl

#10 OFFLINE   siwy99

siwy99

    =-=-=-=-=-=-=

  • 349 postów
  • Dołączył: 26-06-2006
  • Skąd: --------

Napisany 29 listopada 2006 - 16:09

Witam kiedys miałem wam wkleić fotki mojego car audio z bagażnika. Zapomniałem w ogole o tym poscie no więc Dodany obrazek
nie wiem czy dobrze ale moze trafiłem na link :razz:

#11 OFFLINE   siwy99

siwy99

    =-=-=-=-=-=-=

  • 349 postów
  • Dołączył: 26-06-2006
  • Skąd: --------

Napisany 29 listopada 2006 - 16:12

W chwili obecnej nie posiadam już tego z fotki ale było :mrgreen: skrzynie sam wycinałem pod wymiar bagażnika i litrażowo, w tej chwili jeśli ktoś by sobie chciał wyciąć taką skrzynie gdzieś spróbuje znaleśc wymiary.

#12 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2006 - 22:40

siwy99, niexle to wygląda, a jak wymiatało :?:

PS. Proszę, nie pisz posta, pod postem, do edycji wypowiedzi służy guzik Dodany obrazek


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#13 OFFLINE   uukasz

uukasz

    AKTUALNIE BRAK OMESZKI

  • 271 postów
  • Dołączył: 03-08-2006
  • Skąd: radom

Napisany 04 stycznia 2007 - 16:42

podejrzewam ze niezle masaz plecow obowiazkowy bez wylamy kosa mlucka szybki w dol cieply wiatr wiosna idzie wiosna hehheehhe nasze niedoczekanie :shock: :shock: