Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

denerwujący pasażerowie


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
173 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 20 sierpnia 2009 - 09:28

fajnie się czyta od początku....:cool:
a ja mam sedana i jak ktoś ma sam wyjąć z bagażnika to robię to sam:D
ludzie myślą, że jak duży bagażnik to trzeba z całej siły pie..... żeby się zamknął:x
zderzak to już mam chyba ze 3 cm niżej od tego napi....:(

#42 OFFLINE   mario1942

mario1942
  • 17 postów
  • Dołączył: 14-05-2008
  • Skąd: Poznań

Napisany 20 sierpnia 2009 - 11:16

Mnie szczerze denerwuje, gdy moi pasazerowie wsadzają sami bagaże do kufra, od pewnego czasu robie to tylko i wylącznie własnorecznie...
Nie wiem dlaczego ludzie sądzą, ze jesli mam wystajacy zderzak to mozna na nim opierac walizki... A jeszcze bardziej denerwuje mnie jak upychają walizki na sile, na wysokość, mimo ze od razu widac ze nie wejda... Jak słysze trzeszczenie półki od wzmacniacza to mam ochote zabijac :guns: A tak poza tym to standard, chociaż szczegolnie nienawidze jedzenia np. draży lub rodzynek w czekoladzie w aucie... Potem szukasz tego po całej omie....:mad:

#43 OFFLINE   Martini

Martini
  • 558 postów
  • Dołączył: 03-06-2007
  • Skąd: EPNM
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 20 sierpnia 2009 - 13:28

He he dobry temat, a myślałem że tylko ja jestem przewrażliwiony...


...nazywam się Marcin i jeżdżę Omegą...:smiech:

- nap...dalanie drzwiami
- buciory nie tam gdzie trzeba (poza dywanikami, na tunelu)
- macanie po szybach i przecieranie łapą i paluchami
- wnoszenie śniegu i błota do środka
- ślady butów na progach...

już mi leppiej :)

#44 OFFLINE   Piotrek76

Piotrek76
  • 591 postów
  • Dołączył: 02-03-2008
  • Skąd: Lublin

Napisany 20 sierpnia 2009 - 14:12

trzaskanie drzwiami od razu wysiadka i na przypomnienie 3 razy delikatnie otworzyć i zamknąć

Dobre! Zastosuję to u siebie.

#45 OFFLINE   Lanc

Lanc
  • 21 postów
  • Dołączył: 22-09-2007
  • Skąd: ZG

Napisany 20 sierpnia 2009 - 14:31

Jeżdżenie w brudnych ciuchach,

Picie, jedzenie (wszelkiego rodzaju kruszenie bez względu na rozmiary okruchów :D )

Rozrzucanie śmieci, papierków wszędzie do o koła, co większe gabaryty (puszki, butelki) przez ramię do bagażnika (jak trafię lub w pasażera)

Dłubanie słonecznika plucie na podłogę i gdzie popadnie łupinkami po jego skonsumowaniu :D

Trzaskanie drzwiami, siadanie na masce, opieranie się, palcowanie szyb, pisanie na klapie "BRUDAS" itp itd to wszystko akurat mi NIE przeszkadza bo sam to robię :>(jadąc swoją roboczą asterką) dlatego że w domu muszę co weekend wspólnie z żonką sprzątać mieszkanie co jest dla mnie już bardzo denerwujące.

Co prawda po zakupie nowej bryczki (omesi) już nie będę mógł się tak relaksować jadąc bo żonka już zapowiedziała że będzie tam wręcz sterylnie :(

#46 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 20 sierpnia 2009 - 14:40

Co prawda po zakupie nowej bryczki (omesi) już nie będę mógł się tak relaksować jadąc bo żonka już zapowiedziała że będzie tam wręcz sterylnie :(


I bardzo dobrze :D
Też miałem syf w poprzedniej, że ohohoho. Ale w nowej powiedziałem: dość ! :czerwona_kartka:. Nie palę, mam porządek (odkurzam jak mam czas, bez przesady żeby co 2gi dzień), ale porządek musi być. Szybko przywykłem, i zapewne kolega również szybko przywyknie :)

 


#47 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 20 sierpnia 2009 - 15:23

Ostatnio gazownik jak mi pie.......hm.... maska to normalnie myslałam ze mu oddam, az mnie kumpel trzymał :twisted: grrrrrrrrrr.................

i jeszcze doprowadza mnie do białej goraczki, jak cos rozsypia lub co gorsza rozleją tekst "ojejku a cóz Ci sie stało....to sobie posprzatasz....."

#48 OFFLINE   Tuptus

Tuptus

    Tomek

  • 1 341 postów
  • Dołączył: 12-08-2008
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 20 sierpnia 2009 - 16:51

a ja rzucam puste butelki / puszki za mój fotel, palę w aucie, w kieszeni w drzwiach mam zawsze pełno paczek po fajkach / papierków po hotdogach. za to nie używam popielniczki do petowania.
Wszyscy co jeżdzą ze mną mogą palić jeść pić - jak się nabrudzi to się posprząta - co za problem? sprzątam tak co 4000km mniej więcej - co 2..3 tygodnie :) wszyztko jest dla ludzi :)

#49 OFFLINE   michauu

michauu
  • 182 postów
  • Dołączył: 02-07-2009

Napisany 21 sierpnia 2009 - 20:24

nie nawidzę jeszcze, jak jakiś pokemon zaśnie i tłusty łeb mu sie obija o szybe, a potem taka tłusta szyba jest, breeee

#50 OFFLINE   poorchava

poorchava

    Elec-TROLL-nik

  • 294 postów
  • Dołączył: 30-03-2009
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 DTI 16v Y22DTH

Napisany 24 sierpnia 2009 - 01:53

rysowanie palcami na szybach buziek, misiów, zygazaków czy **uj wie czego innego... a jak potem szyby odparują to jest na nich taki gnój, że się wyć chce

#51 OFFLINE   krzysiek1989

krzysiek1989
  • 770 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: Przemyśl

Napisany 24 sierpnia 2009 - 11:27

1. Jak pasazerowie z tylu robia mi chlew(rowniez sympatyczne dziewczynki) a tak jest bardzo czesto.
2. Przecieranie tlustymi lapskami po zaparowanych szybach.
3. Tradycyjne trzaskanie drzwiami.
4. Palenie,bo jak sie nie wie do czego sluzy popielniczka to ma zakaz palenia w czasie podrozy.Pozniej znajduje pety pod dywanikami normalnie zero kultury:mad:

Narazie tyle...

#52 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 26 sierpnia 2009 - 22:28

Pewnym rzeczą nie można zapobiec.
1.Trzaskanie drzwiami
2.Wnoszenie błota,śniegu
3.Kopania w próg(otrzepywanie butów)
4.i parę innych których nie da się przewidzieć (można (trzeba) takich pasażerów więcej nie zabierać)

Jednak tu jest święta racja

Ubawiłem się czytając powyższe i przyłączam się do pytania Sypusa.

Wszystkie takie zachowania nie do pomyslenia u mnie. Jak coś mi nie pasuje, to się zatrzymuję i do widzenia.


Nie mogę sobie wyobrazić sytuacji,żeby ktoś zapalił w moim aucie lub chlał piwo i dar ryja :o Jak można sobie pozwolić na takie rzeczy :confused:Normalnie wynocha z mojego auta.
Ja mam ustawionych pasażerów :D

#53 OFFLINE   lutek

lutek
  • 89 postów
  • Dołączył: 03-02-2009
  • Skąd: pow. Pajęczno

Napisany 27 sierpnia 2009 - 19:08

Ja ostatnio zabrałem szwagra do auta to upie***** mi zamek w schowku:boks::guns::czerwona_kartka:
nawet sorry nie powiedział tylko głupia mina no i oczywiście tekst ze sie naprawi.:twisted:

#54 OFFLINE   TOMIX

TOMIX

    -=TOMEK=-

  • 661 postów
  • Dołączył: 28-06-2008
  • Skąd: Usedom Świnoujście
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:04

Ja ostatnio zabrałem szwagra do auta to upie***** mi zamek w schowku:boks::guns::czerwona_kartka:
nawet sorry nie powiedział tylko głupia mina no i oczywiście tekst ze sie naprawi.:twisted:


juz se wyobrazam jak to wygladalo:mrgreen:

i wspolczuje tobie:D

#55 OFFLINE   Eddek

Eddek

    Superupierdliwiec

  • 110 postów
  • Dołączył: 25-01-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 28 sierpnia 2009 - 15:01

Ja jeszcze w Poldku mialem owiewki na oknach, fajne, bo mozna bylo uchylic okna w deszczu i nie kapalo do srodka. W kazdym razie srodek lata, okna w dole, kolega z tylu siedzi i zaczyna sie bawic owiewka. na budziku cos kolo 110kmh i nagle cyk, owiewka zniknela. No k...a, heblowac nie bede, bo zaraz mi cos w zad wjedzie. Z drugiej strony pozniej zdjalem dla symetrii. Wpuscic ludzi do auta...

#56 OFFLINE   Marcinnl2

Marcinnl2

    Omega:D:D:D

  • 67 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Złotów
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 28 sierpnia 2009 - 16:09

No musze przyznac ze temat dobry:D:D idzie sie polac ze smiechu:D Co mnie denerwuje:
- Jak wszystkich trzaskanie drzwiami jak w starym autobusie.Dostaje zawsze goraczki:censored:
-Jedzenie w aucie i jak cos wpada miedzy fotel a tunel i tam gnije,nikt nie posprzata po sobie :censored:
-Ciapanie po szybach palcami :mad:
-Kazdy co wsiada na fotel pasarzera to narzeka ze musi ustawiac,najlepiej wykrecic i pare cegieł do siedzenia postawiac.
-No i Zbedne uwagi podczas jazdy typu :Uwaga,Zwolnij itd normalnie gorzej niz nawigacja :censored:
-A o radio juz nie wspomne :mad: co 2 minuty inna piosenka

no to bedzie jak narazie wszystko.;)

#57 OFFLINE   getor

getor

    na drugie mam Marcin:-)

  • 418 postów
  • Dołączył: 06-08-2008
  • Skąd: Poznań

Napisany 28 sierpnia 2009 - 16:19

No faktycznie dobry temacik a widze że napindalanie drzwiami to temat nie tylko mnie irytujacy:D
[CENTER]GETORIUS B.I.G

:DObcy są wśród nas.Dowodem na to są tabliczki z napisem ''OBCYM WSTĘP WZBRONIONY'':D

#58 OFFLINE   krzysiek

krzysiek
  • 364 postów
  • Dołączył: 16-10-2008
  • Skąd: Konin
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 sierpnia 2009 - 17:33

No ja jestem po urlopie, na którym dwukrotnie, na tylnej kanapie jeździło szwagrostwo z dzieckiem. Odcinki były krótkie, ale taki syf jaki mam z tyłu, to z przodu musiałbym sam chyba z rok się produkować....

Do tego trzaskanie drzwiami jak w oborze, szarpanie za fotel czy to mój czy pasażera, uwagi na temat stylu jazdy (w szczególności od osób, które nawet prawka nie mają), no i najbardziej jak wszyscy śmieją się z tego jak staram się dbać o Kluskę, jak to ją pieszczotliwie nazywam, ile jej czasu poświęcam...
Przynajmniej mam czysto w środku i nie śmierdzi jak w oborze...

#59 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 sierpnia 2009 - 10:53

Moja corka ma 5,5 roku ,od malego nie pozwoliłem jesc w samochodzie i mam spokoj , w drodze wole sie zatrzymac zeby bezpiecznie napila sie soku i coś schrupała, pozostaje jedynie problem piasku/błota w mokre dni - no ale na to nic sie nie poradzi

#60 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 29 sierpnia 2009 - 11:55

trzaskanie drzwiami to chyab każdego posiadacza irytuje... ;)
mnie też bardzo denerwuje stawanie na próg lub trzymanie nogi na progu przy otwartych drzwiach.... :?
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ