Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Czy ktos wraca z Polski w najblizszym czasie?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 sierpnia 2009 - 08:41

Mam wielka prosbe do osob wracajacych z Polski w niedlugim czasie. Mam paczke do odebrania w Polsce i gdyby ktos mial troche miejsca zeby mi ja zabrac to bylbym bardzo wdzieczny.
Nie jest to nic wielkiego, kolo dwumasowe i sprzeglo do Focusa wiec ok 13kg w kartonie 30x30x10. Nie trzeba jej odbierac, bo bedzie wyslana na dowolny adres w Polsce.
Jesli chodzi o odbior to ja mieszkam w Basingstoke, mozemy sie gdzies spotkac na trasie, lub moge podjechac.
Z gory dziekuje.

#2 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 sierpnia 2009 - 10:13

Marcin, będę znał rozpiskę moich wyjazdów to Ci powiem kiedy jadę do UK, ale będę w okolicy Peterborough więc możemy spotkać się w Bedford czy Luton albo Cambridge (czy gdzieś tam pod drodze :)



 


#3 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 18 sierpnia 2009 - 10:25

mój brat będzie jechał za ok 2 tygodnie, mieszka w Hereford, jak do tej pory nikt Ci się nie zgłosi to daj znać pogadam z nim:piwo2::boks:

#4 OFFLINE   serek

serek
  • 1 571 postów
  • Dołączył: 05-04-2008
  • Skąd: huntingdon

Napisany 18 sierpnia 2009 - 10:47

Marcin, będę znał rozpiskę moich wyjazdów to Ci powiem kiedy jadę do UK, ale będę w okolicy Peterborough więc możemy spotkać się w Bedford czy Luton albo Cambridge (czy gdzieś tam pod drodze :)


zawzsze mozesz zostawic paczke u mnie, przy okazji zatrzymac sie na kubek goracej herbaty, ewentualnie :pije:;)

#5 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 sierpnia 2009 - 10:48

Dzieki
Serek mieszka kolo Peterborough wiec moglby odebrac, a potem ja do niego sie kulne na kawke. Druga oferta tez jest interesujaca.
A Roozga teraz przeprowadza sie do UK czy wyjazdy sluzbowe?