Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zmiana daty zlotu


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   laser87

laser87
  • 7 postów
  • Dołączył: 01-08-2009
  • Skąd: Lincoln / Bełchatów

Napisany 02 sierpnia 2009 - 21:05

Witam chcialbym sie spytac czy istnieje taka mozliwosc by zmienic date zlotu na okolo ostatni tydz. sierpnia a pierwszy tydz. wrzesnia poniewaz w Polsce bede od 23.08 do 5.09 i dodam , ze z Polski jestem dokladnie z Belchatowa i chcialbym spotkac sie z klubowiczami i wymienic sie doswiadczeniami zwiazanymi z omega i ogolnie sprawy motoryzacyjne z gory dziekuje i pozdrawiam

#2 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 02 sierpnia 2009 - 21:10

:o

#3 OFFLINE   kolo72

kolo72
  • 149 postów
  • Dołączył: 08-08-2007
  • Skąd: Wojkowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 sierpnia 2009 - 21:15

Nie róbcie sobie jaj !!! :o

Ja sobie na ten termin załatwiłem urlop.
Wybijcie sobie z głowy zmianę terminu! :bad:
[SIGPIC][/SIGPIC]

!! POMÓŻMY KINDZE !!
http://pomoz.eu/


#4 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 sierpnia 2009 - 21:18

Witam chcialbym sie spytac czy istnieje taka mozliwosc by zmienic date zlotu na okolo ostatni tydz. sierpnia a pierwszy tydz. wrzesnia poniewaz w Polsce bede od 23.08 do 5.09 i dodam , ze z Polski jestem dokladnie z Belchatowa i chcialbym spotkac sie z klubowiczami i wymienic sie doswiadczeniami zwiazanymi z omega i ogolnie sprawy motoryzacyjne z gory dziekuje i pozdrawiam


ty chyba oszalales!!!:eek:

#5 OFFLINE   Madzia

Madzia
  • 1 288 postów
  • Dołączył: 28-10-2007
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 sierpnia 2009 - 21:19

Kolego laser... niestety zmiana daty zlotu jest raczej niemożliwa. Na forum również można się wyminiać swoimi doświadczeniami na temat omeg. Niestety termin zlotu nie zależy tylko od jednej osoby. Jest on ustalany przez klubowiczy więc wybacz, ale Ty jeden to tylko mała kropelka w morzu łez :)

#6 OFFLINE   Jarqz

Jarqz
  • 1 313 postów
  • Dołączył: 16-05-2008
  • Skąd: Konin / Kamienica
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 sierpnia 2009 - 21:22

Kolego Laser87. Taki zlot to zbyt duże przedsięwzięcie logistyczne aby jego date od tak zmienić. Wynajęcie ośrodka, płyty lotniska, urlopy klubowiczy które muszą wcześniej zaplanować. Obawiam się, że to niemożliwe. Dobijesz na następny :kumple:

#7 OFFLINE   Genas

Genas

    Już nigdy nie kupię Omegi

  • 1 247 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Göppingen
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 sierpnia 2009 - 21:37

Niestety data zlotu jest "niezmienialna".
Zamykam.

 


#8 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 sierpnia 2009 - 21:37

Witam chcialbym sie spytac czy istnieje taka mozliwosc by zmienic date zlotu na okolo ostatni tydz. sierpnia a pierwszy tydz. wrzesnia poniewaz w Polsce bede od 23.08 do 5.09 i dodam , ze z Polski jestem dokladnie z Belchatowa i chcialbym spotkac sie z klubowiczami i wymienic sie doswiadczeniami zwiazanymi z omega i ogolnie sprawy motoryzacyjne z gory dziekuje i pozdrawiam


Przecież dzisiaj nie prima aprilis :p

Zmiany daty nie będzie, a bynajmniej nie z powodu tego postu. Jak pisali poprzednicy, na ten termin jest już poukładane ok. 60 osób, jak nie lepiej, i nic w tej kwestii się już nie zmieni.


Aczkolwiek hardcore'owy, wesoły temat na podniesienie ciśnienia wieczorową porą :)