Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

Zmiana wygladu mojej omy (porady)


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
43 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   bartas

bartas
  • 135 postów
  • Dołączył: 24-05-2006
  • Skąd: Gorzów Wlkp.

Napisany 20 sierpnia 2006 - 20:37

wolf : faktycznie moze marudze ale roznice czuc odrazu :)

BC30SE : auto poszlo wyzej, poniewaz w starech 15'' mialem 205/60/15, w nowych mam 225/45/17 ... roznica wynosi na oko jakies 2-3 cm. Stawialem 15'' razem z 17'' i 17'' byly na oko o tyle wyzsze wiec automatycznie omega stoi o tyle wiecej od podloza. Co do parapetu z tylu to faktycznie wychodzily takie Steinmetzy ale najczesciej w rozmiarze 18''

cita : z tego co wiem to sa jakies rzezby z bakiem paliwa ... ale z tego co sie orientowalem to jest to do zrobienia a koszt samej robocizny zamyka sie w 200-250 zl + Twoje czesci tj. drugi tlumik + rury.

iivo : dzieki ... sam na nie polowalem jakis czas... impreza zakonczyla sie na szczescie nie tak tragicznie cenowo :) hehehe , felgi sa w naprawde idealnym stanie

hanysxx : :)

cichy : dokladnie nad lustrem myslalem ... :)

#42 OFFLINE   bartas

bartas
  • 135 postów
  • Dołączył: 24-05-2006
  • Skąd: Gorzów Wlkp.

Napisany 23 sierpnia 2006 - 18:19

heja

kiedys bodajze Piterek pisal o Foliatec-u lekko lustrzanym ... nigdzie nie moge jednak znalezc ceny i dystrybutora ...

slabo szukam ? gdzie to mozna dostac ?

zrobie chyba ta folia szybki i dam sobie spokoj z piecem ...

niedlugo chyba czas na audio ... wciaz trwaja poszukiwania orginalnego grill-a steinmetz-a ... moze sie uda :) podroba byla kaszaniasta na maxa !!! odradzam !!! spasowanie fatalne przynajmniej w moim egzemplarzu ... dobrze ze chociaz kase zwrocili :)

#43 OFFLINE   Cosma

Cosma

    VU

  • 70 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 24 sierpnia 2006 - 14:29

Felgi - Foto 1
Felgi - Foto 2

alu miodne i ładnie pasują do omci!!

a z folią lustrzaną lekko to rzeczywiście może być ciężko, ja robiłam w poznaniu w firmkie co przyciemniaja szyby do aut z HOT-a i nie było takiej do wyboru... :roll: chociaż u nich powinnien byc wybór wiec moze na wyraźne życzenie klienta wyjmują spod lady ;)
pzdr. Cosma
Sprzedam moją Vectrę: http://forum.omegakl...p=231458#231458
kupię: Kawe Eliminator 250/ Suzi Marauder 250/ Suzi GS 500 z owiewkami

#44 OFFLINE   elcoruso

elcoruso
  • 141 postów
  • Dołączył: 26-06-2006
  • Skąd: Wałbrzych

Napisany 24 sierpnia 2006 - 14:55

Bardzo ładne te felasie!

Dokładnie potwierdzam wszystkie wrażenia z jazdy na 17".

Wczoraj byłem w trasie jakieś 400km, i odcinek 150km jechałem po drogach drugiej kategorii - strasznie mocno trzeba trzymać kiere w koleinach i na nierównościach (jedną ręką bardzo ciężko!), ale zaleta że prawie wogóle nie trzeba zwalniać przed zakrętami. Natomiast na autostradzie było... :grin:

Wogóle pierwszy raz miałem możliwość przejechac się Omegą po A4 - czułem się po prostu jak kierowca dużej fury! :) Komfort niesamowity, zero zmęczenia podróżą, żeby to tylko jeszcze było MV6 :(