Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Czy odpowiada mi miejsce w Lidzbarku ?


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
135 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy odpowiada mi to miejsce? (1 użytkowników głosowało)

Czy odpowiada mi to miejsce?

  1. Tak (34 głosów [87.18%] - Zobacz)

    Procent głosów: 87.18%

  2. Nie (5 głosów [12.82%] - Zobacz)

    Procent głosów: 12.82%

Głosuj

#41 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 stycznia 2007 - 23:41

Jeśli mogę wtrącić.
Właśnie ten ośrodek w Borkach gdzie wszyscy jeździli sie wycwanił i zaczął sobie nieźle liczyć :evil:

To jest normalne, jeśli ciagle ktos tam robi zloty, to wiedzą że nawet jak podniosą ceny to i tak będą chętni.

Proponowaliśmy Lidzbark też dlatego że jak mniejsze koszta wynajęcia noclegu to wtedy można będzie wiecej wydac na paliwko. :diable:
Druga sprawa to weżmy pod uwage znowu to , że jak mieszkańcy zobacza u siebie tyle omeg to dopiero będzie impreza. :smiech:


Tylko na spot nie robić żadnych kartek bo się nie odpędzimy od kupców

Mam nadzieję, że zdążymy zrobić jakis duży baner zlotowy, a karteczki na szybkach napewno też będą. :mrgreen:

#42 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 09 stycznia 2007 - 07:55

Vectra nie jest nam obca.

Tej samej stajni co Omega. Wszyscy mile widziani z bliskich i z najdalszych stron Europy

AAA no to milo to slyszec :mrgreen:

#43 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 09 stycznia 2007 - 10:02

Jeśli mogę wtrącić.
Właśnie ten ośrodek w Borkach gdzie wszyscy jeździli sie wycwanił i zaczął sobie nieźle liczyć :evil:

To jest normalne, jeśli ciagle ktos tam robi zloty, to wiedzą że nawet jak podniosą ceny to i tak będą chętni.

Proponowaliśmy Lidzbark też dlatego że jak mniejsze koszta wynajęcia noclegu to wtedy można będzie wiecej wydac na paliwko. :diable:
Druga sprawa to weżmy pod uwage znowu to , że jak mieszkańcy zobacza u siebie tyle omeg to dopiero będzie impreza. :smiech:


Tylko na spot nie robić żadnych kartek bo się nie odpędzimy od kupców

Mam nadzieję, że zdążymy zrobić jakis duży baner zlotowy, a karteczki na szybkach napewno też będą. :mrgreen:


I bedzie to zlot miedzynarodowy :bud: :mrgreen: :peace:

#44 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 stycznia 2007 - 10:03

I bedzie to zlot miedzynarodowy

Juz mi wątroba puchnie na samą myśl o tym. Te kolorowe drinki, hostessy...

Rozmarzyłem się :p

#45 OFFLINE   Alutka

Alutka

    ali6

  • 1 174 postów
  • Dołączył: 16-08-2006
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 09 stycznia 2007 - 10:35

Te kolorowe drinki, hostessy...
Rozmarzyłem się


Na ziemię lordzie, na ziemię (narazie, później będziemy razem marzyć) :)

Widzę, że ładnie jest w Lidzbarku... Jestem za...
:peace: :peace: :peace:

#46 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 09 stycznia 2007 - 10:40

Miejsce super.........
Jeżeli Lidzbark to teraz sprecyzujmy "Pod Lipami" czy "Lech"
bo chyba tylko te dwa ośrodki będziemy brać pod uwagę.

#47 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 stycznia 2007 - 11:04

Jeżeli miał by to być Lidzbark to ja się dostosuje . Ja tylko podam miejsce o którym rozmawialiśmy z Lordem.(cesarka między Łódź a Stryków)

I to miejsce będzie tak jak wynikało z ankiety w łódzkim . Ceny wydają się nie drogie mówimy tu o pokojach dwu osobowych. (60/50 zł)

Tak samo domki trzy osobowe (dla całych rodzin koszt to 75 zł)

Jeżeli miało by to być w Cesarce osobiście mogę pojechać i popstrykać Foty jak i dowiedzieć się szczegółów

http://www.cesarka.p...p?strona=cennik

 


#48 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 09 stycznia 2007 - 11:33

Jeżeli miał by to być Lidzbark to ja się dostosuje . Ja tylko podam miejsce o którym rozmawialiśmy z Lordem.(cesarka między Łódź a Stryków)

I to miejsce będzie tak jak wynikało z ankiety w łódzkim . Ceny wydają się nie drogie mówimy tu o pokojach dwu osobowych. (60/50 zł)

Tak samo domki trzy osobowe (dla całych rodzin koszt to 75 zł)

Jeżeli miało by to być w Cesarce osobiście mogę pojechać i popstrykać Foty jak i dowiedzieć się szczegółów

http://www.cesarka.p...p?strona=cennik


Też dobre miejsce, jeżeli zlot będzie 3dniowy to dojadę w jedno i w drugie miejsce zależy co wypadnie.
ps. wszystko zależy od terminu.

#49 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 stycznia 2007 - 11:35

Jeżeli miał by to być Lidzbark to ja się dostosuje . Ja tylko podam miejsce o którym rozmawialiśmy z Lordem.(cesarka między Łódź a Stryków)


Tu mam bliżej i w dodatku autostradą :D
Czemu wcześniej nie podałeś linku :D

ps. do konca tygodnia trwa ankieta, ale nawet jesli ktos zagłosował zawsze moze jeszcze wyrazic zdanie.

#50 OFFLINE   Norbi85

Norbi85
  • 87 postów
  • Dołączył: 06-12-2006
  • Skąd: ..::Biała Podlaska::..

Napisany 09 stycznia 2007 - 12:23

Ośrodek Wczasowy „Lech” w Lidzbarku jestem ZA :)
..::Norbi Biała Podlaska FOTKI ::..

#51 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 09 stycznia 2007 - 15:16

Witka , Ja też jestem za Lidzbarkiem . :wink: Pozdro.

#52 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 stycznia 2007 - 17:17

Czemu wcześniej nie podałeś linku

Przecież linkę do Cesarki ja podawałem jak pojawił się pierwszy temat gdzie robimy zlot. Poszukaj :) Musiał Ci jakoś umknąć.

#53 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 stycznia 2007 - 19:30

Miejsce w Lidzbarku naprawdę super wygląda, trochę to dalej niż łódzkie ale co tam, mam zamiar poznać większą ilość klubowiczów więc i tak przyjadę gdziekolwiek by to nie było :mrgreen:

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#54 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 09 stycznia 2007 - 20:21

mam zamiar poznać większą ilość klubowiczów więc i tak przyjadę gdziekolwiek by to nie było

Piękna postawa oby takich więcej. Z drugiej strony kraju zrobimy następny.

#55 OFFLINE   Boomir

Boomir

    Wyborowa Fighter

  • 248 postów
  • Dołączył: 30-05-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 10 stycznia 2007 - 09:43

Powiem tak:
- do Cesarki mam "bliżej" - (autobahn),
- Lidzbark też jest b. ładny

Dostosuję się !

Głosuję na Lidzbark ale mówię że Cesarka też jest ok !
Boomir, Omega Caravan X20XEV
Food&Fire Manager

#56 OFFLINE   ww200

ww200
  • 75 postów
  • Dołączył: 16-11-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 10 stycznia 2007 - 16:00

Czy kolega cita dodzwonił się do Lidzbarka bo warto by było już coś załatwiać wstępnie bo mogą być póżniej kłopoty,jeśli by były jakieś problemy to proszę pisać mam chyba trochę lepszy kontakt z koleżanką :mrgreen:

#57 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 stycznia 2007 - 17:49

Czy kolega cita dodzwonił się do Lidzbarka bo warto by było już coś załatwiać wstępnie bo mogą być póżniej kłopoty,jeśli by były jakieś problemy to proszę pisać mam chyba trochę lepszy kontakt z koleżanką :mrgreen:


tak, wlasnie dzwoniłem (do Lecha)

Póki co miejsca są.

Ceny są takie jak podane na stronie. Pewnym zaskoczeniem dla mnie była odpowiedz szanownej pani, z którą rozmawialem, na pytanie o ew. zmniejszenie ceny, gdybyśmy zrezygnowali z wyżywienia, lub choćby części wyżwienia (cena 37zł/os na dobę z pełnym wyżywieniem - sniadanie, obiad i kolacja). Otóż Pani powiedziała "nie jecie, więcej płacicie za nocleg". Chcąc doprecyzować powiedzialem, ze taniej wyjdzie zapłacić i nie zjęść niż nie zamawiać w ogóle ;) na co Pani przytaknęłą :D Istnieje możliwość zamówienie posiłków wegetariańskich. Godziny posiłków też są do ustalenia.
Aatrakcje dodatkowe, np. ognisko, są do zorganizowania (tu już jest pewna dowolność - kiełbaski, drewno - możemy mieć swoje, lub dostarczą oni).

Przy konkretnej rezerwacji Pani pobiera zaliczke w wysokości 10% od zadeklarowanej sumy wynikającej z rezerwacji.
Rezerwować można w dowolnym momencie, ale oczywiście im później tym może być trudniej o dogodny dla nas termin.

Generalnie wszystko co na www (link z pierwszego mojego posta) zgadza sie z tym co powiedziała Pani w trakcie rozmowy.

Proponuje - poczekać do konca tygodnia na wyniki ankiety odnoszącej sie do terminu. Ankieta odnosząca sie do samego miejsca widze jest jednomyślna, co jest dla zarówno zaskakujące, co i sprawiające radość na mojej twarzy :D
Kiedy będziemy znali termin, będziemy zaczynać tworzenie wstępnej listy uczestników. Równolegle będziemy sobie dyskutować czego oczekujemy od III Zlotu.

Istotne uwagi i prośby będę zamieszczał w TYM (zamkniętym) WĄTKU, a dyskusje będę kierował do konkretnych wątków. Proszę więc o nieomijanie tematu
FORUM OPEL OMEGA KLUB POLSKA Strona Główna ť III Zlot Omega Klub Polska ť III Zlot Omega Klub Polska ť III ZLOT OKP

ps. ww200 - jaką koleżankę miałeś na myśli :>?

#58 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 10 stycznia 2007 - 18:16

widze jest jednomyślna, co jest dla zarówno zaskakujące


więcej wiary cita.... :razz:

drewno - możemy mieć swoje, lub dostarczą oni).


drewno musi byc na miejscu podziabane i na cała noc a nawet dwie czyli bardzo dużo....
nie bede więcej jeżdził z chłopakami i wyrywał sosny z korzeniami... :mrgreen: :mrgreen:

kije na pieczenie kiełbasek też....


będziemy sobie dyskutować czego oczekujemy od III Zlotu.


dużo duzo uczestników.... i ładnej pogody.... a z reszta sobie damy rade..........

nie jecie, więcej płacicie za nocleg


nikt jej chyba nie powiedział co o niej myśłi.... w normalnym kraju nikt by więcej do niej nie pojechał...
ale jak się bedzie dalej stawiac to jej możesz powiedzieć że na początek 1000 osób przeczyta jakie ma prymitywne podejście do klienta a jak chce to jej zrobimy reklame w międzynarodowym stylu...

wiem ze będziesz z nią gzrecznie rozmawiał i jej tylko delikatnie zasugerujesz o co chodzi...
:mrgreen:

#59 OFFLINE   Moniś

Moniś

    :)

  • 190 postów
  • Dołączył: 14-05-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 10 stycznia 2007 - 18:31

"nie jecie, więcej płacicie za nocleg".

Troszke jeździłam po Polsce i to żadne zaskoczenie, ośrodki tak własnie robią. Dla nas ta kwestia jest dogodna, bo nie zapominajmy, że posiłek w zbiorowym zywieniu wychodzi taniej niż jak każdy ma sam sobie zrobić. Poza tym więcej czasu na zabawę zostanie, bo odpadnie przygotowanie posiłku i zjedzenie (pewnie każdy o innej porze, a potem zebrać się nigdy nie można do kupy)

Kiedy będziemy znali termin, będziemy zaczynać tworzenie wstępnej listy uczestników

Jesli tyle osób co głosowało za terminem to "spory" Zlot będzie :roll:
Proste są dla dobrych samochodów, zakręty dla dobrych kierowców

#60 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 10 stycznia 2007 - 18:58

Troszke jeździłam po Polsce i to żadne zaskoczenie,


dokładnie w polsce to normalka...... a dlaczego nie zrezygnować z posiłków... jak jest większa grupa to zawsze można negocjowac warunki........ np. tylko obiad o 14.00 i tylko kolacja bedzie na ognisku........ aśniadanie nie wszyscy pewniebędą jeść... bo albo bedą spac albo nie beda mogli....(tto ja) :mrgreen:
:mrgreen: