Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Lato nad jeziorami


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
23 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   marx74

marx74

    XEV+TC+4.22+COŚ

  • 158 postów
  • Dołączył: 16-07-2009
  • Skąd: Olsztyn [NO xxxxC]
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 01 sierpnia 2009 - 09:04

Sitas, 9-tego mam rozjazdy i raczej nie bede bo schodze dopiero o 20:00 wieczorem. Wiec już pewnie po spocie będzie.

PS. Nie bierz tego do bani co pisałem to tyko żarty były (a co do agro-tuningu [fajna nazwa] to wierz mi gdzieś mam foto, gościu na maździe miał tylne naklejki z chiptuningu, klubu mazdy i z 10 jakiś inych klubów speed i audio pochodnych) Ale ja wiem, że u ciebie to nie występuje, masz w końcu auo wagi ciężkiej nie komarka który musi się dowartościować naklejkami ;)

#22 OFFLINE   Sitas

Sitas

    kombinator

  • 429 postów
  • Dołączył: 21-03-2007
  • Skąd: Morąg
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 sierpnia 2009 - 19:59

PS. Nie bierz tego do bani co pisałem to tyko żarty były (a co do agro-tuningu [fajna nazwa] to wierz mi gdzieś mam foto, gościu na maździe miał tylne naklejki z chiptuningu, klubu mazdy i z 10 jakiś inych klubów speed i audio pochodnych) Ale ja wiem, że u ciebie to nie występuje, masz w końcu auo wagi ciężkiej nie komarka który musi się dowartościować naklejkami

spoko loko... A co do spota to on zaczyna się 8 sierpnia :-D

#23 OFFLINE   marx74

marx74

    XEV+TC+4.22+COŚ

  • 158 postów
  • Dołączył: 16-07-2009
  • Skąd: Olsztyn [NO xxxxC]
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 01 sierpnia 2009 - 22:18

spoko loko... A co do spota to on zaczyna się 8 sierpnia :-D


Hmmm 8 mam wolnego i w sumie wpadłbym do miasta 2 armat (gdzie przypadkiem sie urodziłem, bo starzy świeta spędzali u znajomych ;) ) Trzeba coś pokalkulować i opatrzeć z każdej mańki he he, w końcu podjechałbym swoją obdartuską i popatrzył na dobrą furmankę w Twoim wydaniu ;)

PS. Za miesiąc może moja będzie jakoś wyglądać ;)

#24 OFFLINE   Sitas

Sitas

    kombinator

  • 429 postów
  • Dołączył: 21-03-2007
  • Skąd: Morąg
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 03 sierpnia 2009 - 17:55

Hmmm 8 mam wolnego i w sumie wpadłbym do miasta 2 armat (gdzie przypadkiem sie urodziłem

Więcej powodów nie potrzeujesz... Widzimy sie 8 na spocie :-D. Wszystko co do spota znajdziesz tu: http://forum.omegakl...5723#post335723