Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zamykanie tematów.


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 lipca 2009 - 10:01

Chciałbym się dowiedzieć i proszę o wyjaśnienie dlaczego zamknięto wątek o pomocy przy kodach do radia ford.
Wyjaśnienie kolegi Beasta że zaraz zrobi się bałagach to wielka przesada.
Tu na forum jest duzo większy bałagan z innymi wątkami niz z wątkiem o radiu ford.
Dotyczy to tego wątku:
http://forum.omegakl...p?t=3498&page=2
Pisanie że zaraz ktos się odezwie w sprawie radia do VW czy Toyoty też może się także zdarzyć, ponieważ wielu klubowiczów nie ma już omegi a za to mają inne auta.
Na tym forum jest wiele tematów nie związanych z omegą i nikomu to nie przeszkadza.
Tamten wątek jest od 2006 roku i nigdy nikomu nie przeszkadzało, a wręcz odwrotnie ktoś mógł liczyc na pomoc.
Powiem więcej że nawet osoby potrzebujące pomocy się rejestrują na forum, bez względu na to że nie mają omegi.
Jeśli przeszkadza to jednej osobie to można było przenieść to do działa Offtopic, ale czemu odrazu zamykać wątek.
Każde forum motoryzacyjne jest pomocne.
Czy dlatego zamknięto ten wątek bo ja w nim komus pomogłem, tak samo w tym wątku pomagają inni.


To tyle z mojej strony.

#2 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 lipca 2009 - 10:12

Temat jest na razie dyskutowany, możliwości jego rozwiązania jest kilka. Jak skończą się ustalenia na szczeblu zarządu, poinformujemy Was o tym co zostało ustalone, bo chcemy rozwiązania dobrego dla wszystkich, a z drugiej strony żeby był jakiś elementarny porządek.

Cierpliwości :)

 


#3 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 lipca 2009 - 10:22

z drugiej strony żeby był jakiś elementarny porządek.

Cierpliwości

Payatz podajcie choć jeden nieporządek w tamtym wątku.
Cierpliwy jestem bardzo, ale czasami lekko zszokowany takim działaniem.
Naprawde bez urazy ale chyba nikomu to nie przeszkodziło, a wręcz przeciwnie ktoś szukając pomocy w google znalazł stronkę OKP. A wiedząc o tym jaka to stronka i są tu osoby pomocne, może jego nastepnym autem będzie właśnie omega.


Ps.
Oki czekam z niecierpliwością na decyzję całego Zarządu i poinformowania zainteresowanego.:p

#4 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 lipca 2009 - 10:24

Spokojnie, spokojnie :)

 


#5 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 lipca 2009 - 10:58

Jeżeli taka była decyzja administratora proszę o nie podważanie jej publicznie, a wyjaśnienie jej poprzez PW - tyle ode mnie - nikt nie lubi jak jego decyzje się podwarza w ten sposób - jeżeli nie zgadza się z tą decyzją, proszę pisać do innego admina. Tyle, żeby było zgodnie z regulaminem - proszę o zastosowanie się do tego zalecenia, żeby nie było potem płaczu :police:

Wątek zamykam do czasu wyjaśnienia - wszelkie informacje do uzyskania u odpowiednich osób na forum.

I wielka prośba dla ludków którzy mają problem z pewnymi decyzjami - na pewno jest bardziej ludzki sposób niż publiczne podważanie czyjeś decyzji ( w szczególności administratora forum). Prosiłbym o raczej ludzkie podejście do pewnych spraw - nie chcemy przecież być złośliwi w stosunku do siebie - czyż nie??



 


#6 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 20 lipca 2009 - 11:16

Czy dlatego zamknięto ten wątek bo ja w nim komus pomogłem


Napisalem ci dlaczego zamknelem watek. popatrz kto sie pytal o kody i czy kiedykolwiek wiecej sie tu logowal. Chcesz dekodowac - podkleje twoje ogloszenie na car audio i rob to na PW. Nie dorabiaj sobie ideologii do powodu zamkniecia watka.

Poza tym - jesli masz jakies pytania do mnie to masz PW. nastepnym razem podciagne to pod podwazanie decyzji.