Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Przedzlotowy spam


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
326 odpowiedzi na ten temat

#261 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 września 2009 - 16:35

no jak jak? skutecznie

To zabieram na zlota.

#262 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2009 - 08:35

Hej! Tak zapytam może z ciekawości: czy sprawdzał ktoś pas lotniska? W ATT również są propozycje by zrobić przyszłoroczny Zlot w tym miejscu i nasz wywiad doniósł, że ok 300m pasa jest użyteczne a reszta to masa kamyczków i żwiru, na którym nie można się poruszać szybciej niż 60-70km/h by nie zniszczyć sobie lakieru, stracić szyby...


ja tu widze całkiem duży potencjał dryftowy :D

#263 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 23 września 2009 - 10:16

No miśki. Czas na mój spam :D

Ponieważ jesteśmy z Edi w tzw. 'podróży poślubnej', standardowo już nie pojawimy się na zlocie.

Życzę wszystkim wybierającym się wspaniałej zabawy, wygranych w konkursach, zajebistej integracji itepe, itede :)

Nie popsujcie sobie (w kolejności :p)
* samochodów
* wątróbek :p
* relacji z bliskimi
* nic najlepiej nie popsujcie sobie se :)

Wracajcie uśmiechnięci, uważajcie na ten podejrzany alkomat (w trybie 'zarząd' wskazuje zawsze 0.00), zróbcie fajny film (Speed, liczę na Ciebie), kupę zdjęć (ostatnio było koło 10 GB, może być i 2x więcej - łaskawie pozwalam :p) i w ogóle, w ogóle. A też miałem być :(

 


#264 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2009 - 15:42

ale i tak się ujawniam

kocyk z orłem w tle.. hehe :D

#265 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2009 - 16:21

widziałem orła cień.... jakby co to cukiernia w Wiśle nie komisariat :D




dziś sprawdzilem w oryginale ten orzeł to ....zegar :mrgreen:

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#266 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2009 - 19:23

Zdjęcie ma już trochę. Innego nie mam

teraz musisz przyjechać i wytrzeć podłogę pode mną :D

#267 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2009 - 21:54

Ja mam swój ryjek w avatarku ale mogę jeszcze coś pokazać :)


co Jareczku???
Pokażesz nam nowe akumulatorki do "monitoringu"??? :smiech:

Ponieważ jesteśmy z Edi w tzw. 'podróży poślubnej', standardowo już nie pojawimy się na zlocie. (


To zmieniaj kierunek "podróży" i dawaj na Bełchatów :D

#268 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2009 - 22:02

mogę jeszcze coś pokazać


Pokaż:pupa: !!! :D

#269 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 23 września 2009 - 22:03

:D

mogę jeszcze coś pokazać


Toporek?

#270 OFFLINE   Jarqz

Jarqz
  • 1 313 postów
  • Dołączył: 16-05-2008
  • Skąd: Konin / Kamienica
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2009 - 22:18

:stary::stary::stary:

#271 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2009 - 22:25

:D

Toporek?


Nie toporek a siekierke, a Jarek obiecał że tym razem będzie grzeczny :D

#272 OFFLINE   Drabcu

Drabcu
  • 227 postów
  • Dołączył: 30-09-2007
  • Skąd: W Tychach

Napisany 23 września 2009 - 22:25

:smiech:

#273 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 23 września 2009 - 22:31

Nie toporek a siekierke, a Jarek obiecał że tym razem będzie grzeczny


I tym razem pokaże ......pisiorek:smiech::smiech::smiech:

#274 OFFLINE   Jarqz

Jarqz
  • 1 313 postów
  • Dołączył: 16-05-2008
  • Skąd: Konin / Kamienica
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2009 - 22:33

Walta sie :D Bo nie przyjadę...

#275 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 23 września 2009 - 22:40

Walta sie Bo nie przyjadę...


Walniem se razem,przyjeżdzaj:D

#276 OFFLINE   Jarqz

Jarqz
  • 1 313 postów
  • Dołączył: 16-05-2008
  • Skąd: Konin / Kamienica
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2009 - 22:53

Walniem se razem,przyjeżdzaj:D


No dobra, przyjade :D

#277 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2009 - 08:25

Zerknąłem na pogodę i zapowiada się obiecująco
http://pogoda.onet.p...tow,miasto.html

Mam do Was prośbę.
Na zlocie będzie darmowe piwko, ale ...
będziemy również zbierać kaskę na jakiś szczytny cel, ja proponuję na rzecz córki naszego kolegi z Vectra-Unlimited eDgara, tutaj jest wątek:
http://forum.vectra-...ead.php?t=15039

Dlatego moja prośba, jeżeli ktoś może, to przy piwie będzie stała skarbonka do której można wrzucać jakieś datki "za piwo".


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#278 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 września 2009 - 10:17

Zerknąłem na pogodę i zapowiada się obiecująco
http://pogoda.onet.p...tow,miasto.html

Mam do Was prośbę.
Na zlocie będzie darmowe piwko, ale ...
będziemy również zbierać kaskę na jakiś szczytny cel, ja proponuję na rzecz córki naszego kolegi z Vectra-Unlimited eDgara, tutaj jest wątek:
http://forum.vectra-...ead.php?t=15039

Dlatego moja prośba, jeżeli ktoś może, to przy piwie będzie stała skarbonka do której można wrzucać jakieś datki "za piwo".

Dobry pomysl!!

Tylko, z odnosnikiem problem, nie mam konta na vectra-unlimited :/

 


#279 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2009 - 11:55

No dobra, przyjade :D


Jarek przywołuje Cie to pożadku!! obiecałeś :D :smiech:

P.S.

Ale fajno będzieta mieć, znów siekierki, wiatrówki linki i inne gadżety :D

#280 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 września 2009 - 18:32

Wstawiam treść z VU tego postu do którego Piterek odsyła. To tylko niewielka część postu...

....Dokładnie chodzi o instytucje, które wspomogą lub trudnią się tym na codzień.
Może od początku, tak to wyglądało około 15 miesiecy temu
http://www.forum.vec....p=82226#82226v
... i tak 7 miesiecy później moja córeczka Wiktoria została wypisana ze szpitala. Niestety rzeczywistość okazała się bardziej brutalna niż media nam przedstawiają a opowieści w prasie i tivi o tym jak 600 gramowe wcześniaki są ratowane i czuja się dobrze i są zdrowe to tylko newsy, które ludzie chca słyszeć. Niestety statystyki są zgoła odmienne i tak maluchy urodzone z wagą poniżej 1000gr sa praktycznie bez szans na to aby być całkowicie zdrowe. Przez cały pobyt Viki na OIOMie byłem świadkiem zejścia 6 maluszków, które urodziły się z mniejsza a nawet większą wagą urodzeniową niż Viki, mimo to medycyna była dla nich bezsilna i nie mogła im pomóc. Przykra rzeczywistość :cry:
....i tak jak to ładnie opisano w wypisie szpitalnym, moja córeczka w stanie ogólnym "dobrym" została wypisana do domu. Ten stan dobry to m.in: dysplazja oskrzelowo-płucna, retinopatia, małogłowie, upośledzenie motoryczno-ruchowe, całkowita głuchota :cry: :cry: Przez kolejne dni tygodnie nie szczędzac tchu ani pieniążków, staraliśmy się z moja żoną, ratować, co się dało. I tak kolejne wizyty w klinikach wrocławskich, oraz rechabilitacja prywatna (na państwową oczekuje sie bagatela około 3 miesiecy!!) co tydzien pochłaniała, wszelkie dochody mojej rodziny. Nikt nie narzekał ponieważ zdrowie córci to priorytet. Pracowałem po 12h dziennie w miedzy czasie wickendami ........... Od komisji orzekania d/s niepełnosprawności otrzymaliśmy kwitek, ze Viki jest osoba niepełnosprawną od urodzenia, kategoria "10N" (sprawy neurologiczne) co jak się okazało miało ogromy wpływ na pomoc państwa na dalsze leczenie i rechabilitacje ponieważ, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, przyznał nam 144zł zasiłku pielęgnacyjnego, niestety na inne świadczenia nie mogliśmy z żoną liczyć ponieważ nasze dochody za wcześniejszy rok przekraczały ich wszelkie limity. Po dwóch miesiącach wspólnej "sielanki" Viki stan wciąż się, pogarszał i coraz częściej trafiała na oddział wojewódzkiego szpitala w Legnicy..... :cry:
to jedno z ostatnich zdjeć razem
Dodany obrazek

było to podczas Świąt Bożego Narodzenia, dwa dni później w pierwszą rocznice urodzin Viki trafiła do szpitala z obustronnym zapaleniem płuc. Od tamtej pory moja rodzina jest razem tylko na odwiedzinach szpitalnych :cry:
Dodany obrazek
Dodany obrazek

...obecnie mamy już koniec marca wyniki wskazuja że jedno z płuc wogóle nie pracuje a drugie jest uciskane przez przesuniete serduszko i vice wersa. Moj dług wobec (NZOZ) Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu siega 2 tys. zł gdzie Viki została przeniesiona jedynie na konsultacje kardiologiczna (około 7 dni) a przebywa tam od 1 marca. Z dnia na dzień dług powieksza sie o równe 55zł. Byłbym w stanie bez trudu nadgonić zaległości finansowe, gdyby nie to że kilka tygodni temu i ja zachorowałem, wszelkie ........ przepadły, wciąż wydaje pieniadze na leki, w pracy pozabierano mi premie, podanie o pożyczke w pracy zostało odrzucone z powodu cyt. "a wie pan ilu ludzi czeka obecnie na pożyczke??" na kredyt w moim macierzystym banku nie mam co liczyć ponieważ spłacam mieszkanie.
Pewnie i tak 99% czytajacych klikneło już przycisk wstecz wiec bede kończył.
Zwracam się z prośbą do osób, które mogą mi udzielic informacji jakie z instytucji państwowych poza Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej udzielić mi mogą wsparcia......Z góry bedzie cała moja rodzina serdecznie wdzieczna
eDy

31.03.2006 10:46
Na prośbę Rav`a oraz wszystkich ktorzy, juz zdarzyli napisac posty w tym watku. Podaje numer konta:
15.05.2006
numer ulega zmianie powoli bede likwidowal konto w inteligo, po prostu zbyt duza prowizja obecny numer to:

xxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxx

Wciaz czekam, na podpowiedzi osób znajacych przywileje dla osob niepelnosprawnych oraz ich opiekunow.

Wszystko co sprzedaje na allegro, idzie rowniez na splate dlugu, wiec serdecznie zapraszam.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
co kilka dni dodaje nowe przedmioty
eDy

04.04.2006
nie sadze aby mozna bylo gdziekolwiek na swiecie znalezc ludzi takich jak Wy niosacych bezinteresowana pomoc!
Jutro Viki zostana zrobione badania na mukowiscydoze to bardzo zła choroba do niedawna śmiertelna we wczesnym dziecinstwie obecnie leczenie jest w stanie wydłuzyc zycie do przecietnie 25 lat
trzymajmy wszyscy kciuki!! oby nie!!

05.04.2006
suma wszystkich przelewow po przeliczeniu, wystarczy w zupelnosci na pokrycie dalszego pobytu na jeszcze dluugo oby jednak corcia z mama jak najszybciej wrocily do domu. Badanie w kierunku mukowiscydozy zostaly przesuniete na poniedzialek, dzis udalo sie skonsultowac z kardiologiem i wykonac badania o ich wyniku bede wiedzial jutro.
pomoc Wasza jest ogromna Dla nas ta kwota to wielkie pieniadze, i na dzien dzisiejszy wystarczajaca,
jesli cos zostanie, bedzie zakupione urzadzenie do odśluzowywania dla Viki.
Dlatego prośba o nie wklejenie na inne fora linka, oraz nie wysylanie przelewow. Zrobiliscie juz wystarczajaco wiele, teraz moja rola jako ojca zarobic na rodzine.
O aktualnym stanie zdrowia bede informowal dalej w tym topicu, kazdego z Was pewnie to interesuje skoro zaoferowaliscie bezinteresowan pomoc w takim wymiarze. Szczerze dziekuje ja i moja rodzina.

06.04.2006
mimo mojego apelu, przelewy wciaz trafiaja na moje konto
niestety nie mam sily aby to wszystko zliczac....przepraszam wszystkich!
dokladnie sily mi odebral telefon....Viki jest znowu chora
:cry: :cry:
o ile pocieszajace byly wiesci od kardiologa, a ospa okazala sie falszywym alarmem ...mimo iz tylko Viki miala kontakt z zarazonym chlopcem, tak wiadomosc o kolejnej chorobie mnie oslabil calkowicie
od grudnia przyjmuje nie przerwanie antybiotyki, a jej waga wskazuje ze sie nie rozwija, wrecz spada z wagi




zastanawiamy sie z zona czy na wlasna odpowiedzialnosc nie zabrac Viki z tej placowki, tylko dokad isc....?
:cry: :cry:
nie mam pomyslow, nie wiem co robic, brakuje mi sil
dzis w nocy dostelem meila, moglem to przewidziec ..... naglowek byl mniej wiecej taki:
"....ty p[cenzura]y s[cenzura]y, zeby szlag cie trafil jak rowniez cala twoja s[cenzura]ą rodzine"
jesli chcialbym calosc wkleic 99% zajmowaloby "[cenzura]"
dlatego streszcze: chodzi o to ze jestem naciagaczem, wykorzystuje ludzi, aby kupic sobie nowy samochod albo nowe alufelgi, a cala sytuacja jest fikcja literacka i dzieki mojej wyobrazni potrafie naciagnac ludzi na duze pieniadze.
caly mail konczy sie stwierdzeniem:
"na szczeście zyjemy kraju praworzadnym i odpowiednie wladze zostana poinformowane o zaistanielej sytuacji"
...dlatego chcialbym pana "praworzadnego" zaprosic za posrednictwem forum do mnie do domu, niech zobaczy jak wyglada lozeczko Viki nie uzywane od wielu miesiecy, jak wozek ktory byl kupiony na spacery wyglada jak nowka, i jak wyglada rog pokoju w ktorym stoja nie odpakowane prezenty z I urodzin Viki......a na wyjsciu proponuje porozmawiac z moimi rodzicami jakie to uczucie kiedy ma sie trzydziesto kilku letniego syna na utrzymaniu, moj tato jest inwalida od wielu lat, przyczyna jest anemia w wieku dzieciecym, mama choruje na serce oboje zyja z swiadczen przedemerytalnych...... i tak powinna wygladac ich jesien zycia??
...naprawde z calego serca zapraszam pana "praworządnego"!!
....a! i kolejny meil
"oddaj dzieciaka do hospicjum"
wiecie co.....gosc ktory to napisal w dziecinstwie byl chyba przywiazywany do kaloryfera na noc
wogole jak mozna cos takiego napisac?!
Viktoria jest naszym drugim dzieckiem i jedynym ktore zyje, i jesli tylko jakis lekarz powie ze mozna coreczce pomoc, oddajac swoje organy zrobie to bez wachania.....chocbym mial sam skonać, wogole nie zalezy m i na moim zyciu zrobie wszystko dla Viktorii...


jeszcze jedna wazna informacja....dlaczego maile wyslane do mnie wracaja?!
...otorz mam konta www na 3 popularnych portalach sa to konta darmowe a jak wiadomo ich wymagania to konto pocztowe e-mail gdzie splywaja, rozne reklamy, jak sie okazuje emaila jest gdzies przechwytywana.....i w przplywie euforii poprosilem admina tego forum o aktywacje konta pomimo wymyslonego adresu e mail dokladnie brzmi on edgar@nie.czytam.pl
wszystko przez to ze mialem juz dosc usuwania, dziennie od kilku do kilkunastu widomosci w stylu:
"szybka elwira, zrobi to z toba szybko - sprawdz nas! - szybko" albo "zarabiaj 500 euro w ciagu 1 sekundy" albo wogole "$%@#^%&#%^&*%$&* - czy jestes na to juz gotowy??"
moj mail nie zmienil sie odkad jestem na forum VU jest to
igorrw[małpa]poczta.onet.pl
i na tej mail i na GG 4542157 prosze zwracac mi uwage, podawac pomysly, ganić
nie wiem co panu "praworzadnemu" strzeli do glowy, tekst zostal wyedytowany. kazdemu kto jest zainteresownay wysokoscia pomocy, udziele info na PW
zycze wszystkim spokojnej nocy i milego poranka
Pozdrawiam
eDy

08.04.2006
nie bylo mnie troche duzo pracowalem poza domem...duze zaleglosci
...fala pomocy skutecznie wygasa....błagam Was nie piszcie "przepraszam ze tylko tyle" istotna jest chce pomocy!! ktora jest ogromna!!
od piatku ...spalem 3h jestem zabity, nie bede opisywal sytuacji, jutro zobacze on-line zaraz po powrocie od Viki zdam relacje.
dostaje wiele cennych maili, od rodzicow chorych dzieci i ich znajomych, kazda informacja na wage zlota, rowniez dziekuje za poswiecony czas!
Szczegolne podziekowania rowniez sie naleza Marcinowi z Mondeo Klub Polska, ktory poswieca sporo czasu calej sprawie.
Udanej niedzieli
Pozdrawiam
eDy

10.04.2006
..........jesli chodzi o sprzet medyczny oraz rechabilitacyjny...w zwiazku z tym ze Viki ma orzeczenie o niepelnosprawnosci, przysluguje jej dofinansowanie z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie do 60% ceny na fakturze, zbiera sie komisja i decyduje czy przyznac i tak to mniej wiecej wyglada.
Gorzej z tym co wlsciwie jest Wiktorii potrzebne .... jedni lekarze twierdza ze Wiki powinna w domu miec ssak medyczny do odśluzowywania wydzieli zalegajacej, drudzy twierdza ze to najgorsze co mozna zrobic dla niej i bedzie to powodowalo ciagle nawroty ostrego zapalenia pluc....drudzy twierdza ze nalezy miec w domu kondensator tlenowy ktory kosztuje bagatela 6k....kiedy pierwsi twierdza ze niekontrolowane podawanie tlenu moze spowodowac ze pluca wogole przestana funkcjonowac. Wiec sami widzicie ze na dzien dzisiejszy byc moze jest cos potrzebne ale do konca nie wiadomo co, a najbardziej to jest potrzebny oserodek z prawdziwego zdarzenia z fachowcami, a nie ludzmi ktorzy nosza tylko plakietki i zadaja podwyzek.
Dzis wykonanno pobranie do badania na mukowiscydoze ...wynik bedzie za 48h. O ile mozecie cos jeszcze dla nas zdrobic to trzymajcie kciuki!
...i kolejnymi osobami, ktore zaangazowaly sie osobiscie w cala sprawe to Cichy oraz Fazi - rally.pl te@m
Dziekuje bardzo wszystkim!
Pozdrawiam
eDy

12.04.2006
Wyniki badan na mukowiscydoze wciaz sa nie znane, i przekladane z dnia na dzien. Wczoraj skontaktowala sie ze mna pani z fundacji "Polsat dzieciom" wyjasnila mi na jakiej zasadzie, udzielaja pomocy, co wchodzi w jej zakres, namiar na topic otrzymala od userow forum VU.
Wypytala co Wiktorii jest obecnie potrzebne ze sprzetu medycznego, oraz podala kilka przydatnych, numerow tel. do Caritas Polska.
Czekam obecnie na informacje z Instytutu Gruzlicy i Chorob Płuc w jakim terminie Viki moglaby sie znalezc u nich celem leczenia z prawdziwego zdarzenia. Zdolowal mnie natomiast nius o transporcie medycznym, pani doktor powiedziala ze Viki nie moze odbyc podrozy ot tak, potrzebna jest karetka z wyposazeniem medycznym oraz lekarzem, wiec transport z PCPR odpada, Viki stan podczas podrozy moze ulec drastycznie pogorszeniu, jesli NFZ potwierdzi to a koszt przejazu bedzie cholendarnie wysoki, nie pozostaje nic innego jak przewiezc Wiktorie wlasnym transportem, jak na razie mam zaoferowana pomoc w postaci szybkiego auta z dobrym kierowca, potrzeba jeszcze drugie auto zalatwic ktore bedzie leciec na "zajaca" i jako zmiennik w razie "W".... ale to dopiero sie okaze czy jest taka potrzeba....
Pozdrawiam
eDy

15.04.2006
Osoby, ktore chca wziasc udzial w akcji przewiezienia Wiki prosze o PW. W dalszym ciagu probuje zalatwic to w sposob "normalny", jesli jednak sie nie uda, nie pozostaje nic innego. Dla "zajaca" gwarancja pokrycia mandatow oraz zmiane kiedy liczba oczek w punktacji zblizy sie niebezpiecznie liczbie 10.
Informacja dot. wiadomych "utrudnien" na trasie Wrocław - Kraków - Rabka jak najbardziej przydatna.
I najlepsze Vikunia jest w domu!!
pani ordynator zdecydowala wypuscic ja na pewnego rodzaju "przepustke" w koncu bede lazil nie wyspany walczyl z pieluchami i sporzadzał posilki 8)
Zaraz po swietach wracaja z mama spowrotem do szpitala ...ale na razie mysle tylko o tych najblizszych wspolnych dniach

Cała moja rodzina z Wiktoria na czele sklada gorace zyczenia,
zdrowych, spokojnych, pomyslnych
Swiat Wielkej Nocy
niechaj wiosenne cieplo, przyniesie wytchnienie od codziennosci.

Dodany obrazek

Pozdrawiam
szczesliwy eDy

19.04.2006
Dzis Viki otrzymala "termin" do Instytutu Gruzlicy i Chorob Płuc w Rabce, to ze na skierowniu miala dopisek "BARDZO PILNE!!!" oraz jej stan w wywiadzie przeprowadzonym, przyspieszylo i tak od jutra oczekuja Viki na oddziale, niestety jest w trakcie badan i do ich zakonczenia nie moge jej przewiezc do Rabki, prawdopodobnie stanie sie to w przyszlym tygodniu. Skontaktowalem sie rowniez z NFZ pan o badzo wybuchowej naturze i traktowaniu petenta jak intruza skierowal mnie do dyrekcji pogotowia ratunkowego odnosnie transportu Wiki.
Zablokowano mi rowniez darmowe konto WWW z powodu przekroczenia limitu, tak te kilka zdjec jest czesto wyswietlane, juz to poprawilem.
Dziekuje osoba ktorzy na PW wyrazili chec pomocy w przewiezieniu, beda informowani jak szybko sie da ze ich pomoc jest konieczna.
Z miejscowa policja nie mam mozliwosci ukladania sie, nie jestem przestepca, chodzilem do szkoly z kims kto obecnie ma wiele do powiedzenia na komendzie, nie moglem patrzec spokojnie jak zneca sie nad slabszymi i mlodszymi wielokrotnie dostal becki, obecnie po latach kontrola drogowa zaczyna sie od sprawdzenia dowodu a konczy na sprawdzeniu stanu pior wycieraczek :? i jesli nie zabiora mi dowodu to jest normalnie prawdziwy cud.
Pozdrawiam i Dziekuje


22.04.2006
Wikunia jest od wczoraj w domu!! Dziwne po raz pierwszy widze wypis szpitalny Wiki na ktorym nie ma dopiska "wypisana do domu w stanie dobrym", widac lekarze z CPiA maja swiadomosc ze leczenie trawa latami w zaleznosci od stanu.

Dodany obrazek