Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Problem z Holenderską instalacją gazu


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   artur5400

artur5400
  • 1 postów
  • Dołączył: 21-12-2006
  • Skąd: Białystok

Napisany 22 grudnia 2006 - 00:53

Witam wszystkich!!!
Mam Opla Omege b 2,0 8v z 95r z orginalną holenderką instalacją gazową i na dodatek jest to sekwencja i nie wiem jakiej firmy. Problem polega na ty iż nie dawno coś się schranoliło. Jadąc na gazie przełancza mi na benzyne i przy 2,5 tyśącach obrotów zaczyna się dławić i w tedy następuje przełonczenie a przy niskich obrotach jest oki. Oczywiście wymieniłem filtr gazu,przewody wysokiego napięcia oraz świece. A na benzynie pracuje jak kosiarka do trawy, do puki jest zimny, ale jak złapie temperature to jet troche lepiej i pozatym ma tendencje do strzałów.Jadąc na benzynie na początku jest takie przydławienie a potem tak jakby się włanczała turbina której nie ma. Więc prosze o rade kogoś lub pomoc co to może być i gdzie to naprawić ,a pozatym jetem z Białegostoku. W szczegulności to gzie mogę się udać z tą instalacją gazową aby ktoś to sprawdził bo umnie nikt tego nie chce śię podjąć i wciskają mi wymiane instalacji.

Dzięki bardzo za jakołkolwiek pomoc i pozdrawiam.



#2 OFFLINE   Wa(L)di

Wa(L)di
  • 12 postów
  • Dołączył: 10-01-2007
  • Skąd: Warszawa

Napisany 10 stycznia 2007 - 11:50

Witam !!!
Ja mam podobny problem raz jest wszystko ok , ale jak trzymam obroty w jednej poziomie i po chwili dodam gazu przeskakuje na wache :bad:
No ale poradziłem się kolegi który pracował w oplu i prawdopodobnie to może mieć związek z wtryskami polecił mi to sprawdzić .
Jeszcze nie sprawdziłem tej informacji z braku czasu i pieniędzy ale jak już to rusze to opisze postępy jeśli jakieś będą.
Pozdrawiam!

#3 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 stycznia 2007 - 14:37

artur5400, ciężko coś stwierdzić, jeżeli nawet nie wiesz jaką masz instalację :???:
proponuje mechanika i sprawdzenie na kompie instalacji gazowej, nie powinno Cie to kosztować więcej niż 30 zł


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill