Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Było sobie ciśnienie oleju...


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
25 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 lipca 2006 - 22:50

@cita bez przesady nie chcę cię straszyć ale wiem jak mogą się uprzeć na samochód złodzieje zrobisz jak będziesz chciał a raczej całej fury nie gwizdną bo z takim czymś bardzo by się bujali i smrodu w koło przy napływie Anglików i części z rozbitków mało kto się teraz decyduje na koszenie omy jak co to podskubują Lusterka ,halogeny ,zaślepki ,haki ,kratki ,itd.

Panowie Parking strzeżony i kłopot z głowy

@iivo A oczym ja kurna cita wykładam cały czas wrrrrrry

 


#22 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 lipca 2006 - 22:57

@cita bez przesady nie chcę cię straszyć ale wiem jak mogą się uprzeć na samochód złodzieje zrobisz jak będziesz chciał a raczej całej fury nie gwizdną bo z takim czymś bardzo by się bujali i smrodu w koło przy napływie Anglików i części z rozbitków mało kto się teraz decyduje na koszenie omy jak co to podskubują Lusterka ,halogeny ,zaślepki ,haki ,kratki ,itd.


tak jakbym miał auto od miesiąca i nie wiedział co moze sie zdarzyć, ale nadal twierdze, ze tak mysląc to mozna czasem na ulice nie wychodzic, bo Cie ktos może potrącić

Panowie Parking strzeżony i kłopot z głowy


Tak jakby oni akurat odpowiadali za ukradzione wkłady lusterek LOL - na tym polega bzdura parkingów.

ps. poza tym nie bede biegał jak debil do auta na jakis parking. Jak nie moge parkować przed drzwiami domu - zmieniam auto, albo mieszkanie.

#23 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 13 lipca 2006 - 22:58

@iivo A oczym ja kurna cita wykładam cały czas wrrrrrry


Wiem wiem ale przypominam :wink: :razz: :mrgreen:

#24 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 lipca 2006 - 23:12

@cita nie no oki już nic nie pisze aaaaaaa myslałeś że nic nie napisze :razz: :razz: :razz:

jak ja jestem debil że latam na parking to powiem że już wole być debilem i latac niż dać innemu debilowi zrobić a jeszcze potem szukać części i zakładać w kółko

Tak stawiam tylko na noc i śpie spokojni i wiem że oma jest w całośći a jak mi by zapierniczyli halogeny i kratki (kratka jedna sama 23 zł kosztuje)


@Boomir sorki że temat zmienił bieg jesteśmy z tobą

 


#25 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 lipca 2006 - 23:30

...


jestem za leniwy na to, zeby biegać za samochodem. Wole płącić za lusterka.

#26 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 16 lipca 2006 - 22:22

[quote name='"Boomir"']Obawiam się że to nie czujnik, bo czujnik nie klekocze jak stado mustangów kopniętych w d.....



Teraz auto naprawiał fachowiec i mam nadzieję że te 450 złociszy (k***wa jeb***na w d**pe pier****lona mać) tym razem zaowocuje bezawaryjną pracą mojej ukochanej Omesi...

No to ładnie fajny ten mechanik..... serdecznie wpółczuje....

życze trafnych wyborów (mechaników) mam nadzieje że więcej cie to nie spotka ania nikogo z nas.......... :cool: :cool:
:mrgreen: