Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wpadka z zakupem


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
95 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   radza

radza
  • 238 postów
  • Dołączył: 20-01-2009
  • Skąd: Opole . . . . . . . . Y25DT & C3.0SEJ
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 12:51

Fakt sam stoję przed zakupem Omegi tylko BFL i ostatnio sporo się naoglądałem. W 99% przypadkach sprawdza się podstawowa zasada: Niska cena=mina i nie ma zmiłuj. Okazja to 1% przypadków. Z drugiej strony jak ktoś kupuje auto klasy Omega to musi sie liczyć, że eksploatacja też nie należy do najtańszych.

#42 OFFLINE   pysio1981

pysio1981
  • 901 postów
  • Dołączył: 20-06-2008
  • Skąd: GDANSK KOPENHAGA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 15:17

że eksploatacja też nie należy do najtańszych.


i tu się do końca nie zgodze z tobą

#43 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 maja 2009 - 15:38

i tu się do końca nie zgodze z tobą


Rozwiń myśl -bo nie wiemy o so chosi ?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#44 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 maja 2009 - 15:42

Rozwiń myśl -bo nie wiemy o so chosi ?

Jak nie wiemy ??? Eksploatacja Omegi jest tania jak barszcz.

#45 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 maja 2009 - 16:08

no tak zapomniałem ,no to dlaczego Mara omega jest tak często w moich rekach :smiech:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#46 OFFLINE   vis1966

vis1966

    Roman

  • 1 376 postów
  • Dołączył: 19-02-2008
  • Skąd: Rugby UK
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 17 maja 2009 - 16:10

no tak zapomniałem ,no to dla czego Mara omega jest tak często w moich rekach :smiech:


Widocznie malo sie starasz! :D ps.Zartuje!;)

#47 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 16:12

dla czego

TEJ MODERATOR! :D
Co to ma być? :)

#48 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 maja 2009 - 16:16

TEJ MODERATOR! :D
Co to ma być? :)


Każdemu może się zdarzyć popełniać błędy ortograficzne a od razu wytykać ;)

Edit : poprawiłem

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#49 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 16:18

TEJ MODERATOR! :D
Co to ma być? :)

jakbys byl po takiej imprezie to slowo dlaczego w 4 wyrazach bys napisal.... :smiech:8)

#50 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 16:19

od razu wytykać

Ja tylko grzecznie spytałem :) No już się nie denerwuj :)

#51 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 maja 2009 - 16:20

jakbys byl po takiej imprezie to slowo dlaczego w 4 wyrazach bys napisal.... :smiech:8)


A żebyś wiedział , to takie przedbiegi przed zlotem , trening czyni mistrza , warto już zacząć

Ps ale to już nie na temat

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#52 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 16:23

A żebyś wiedział , to takie przedbiegi przed zlotem , trening czyni mistrza , warto już zacząć

Ps ale to już nie na temat

a co to za temat bo sie pogubilem juz :D:D:D

#53 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 17 maja 2009 - 16:25

a co to za temat bo sie pogubilem juz :D:D:D


no na temat to to ze tylko okazje trzeba kupowac :)

ps. szukam corsy B od 96 w klekocie 1.7 w 5 furtkach z klima - ma ktos moze okazyjnie ???




 


#54 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 16:38

no na temat to to ze tylko okazje trzeba kupowac

tylko i wylacznie.... zreszta omega jest jednym z najtanszych aut w swojej klasie wiec ciezko drogo kupic... utrate wartosci to Scorpio chyba ma tylko wyzsza ale ja moge spac spokojnie zanim do 13 tys cena spadnie to juz nie bede w jej posiadaniu i nic nie strace :hehe:

#55 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 maja 2009 - 16:45

... ale ja moge spac spokojnie zanim do 13 tys cena spadnie to juz nie bede w jej posiadaniu i nic nie strace :hehe:

Czy jest tu jakiś cfaniak ???

#56 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 16:55

Czy jest tu jakiś cfaniak ???

a co zdziwiony? 13 tys i jezdze tak samo a moze lepiej niz ten co za 20 tys taka sama kupi przynajmniej sie nie zastanawiam bita byla czy nie bo wiem ze bita tylko ze wiem jak bita i jak zrobiona bo nie ma na niej grama szpachli tylko VX zostaly ogolocone z najladnejszej maski blotnika i zderzaka , a ostatnio bylem naocznym swiadkiem jak robili Volvo S80 na "bezwypadkowego. Wygladal jak jakis hatchback :smiech: wstawili mu :pupa: w polowie auta tam gdzie nikt nie patrzy i bezwypadek bedzie bo tyl i przod igielka jak z fabryki.... i nieszczesny klient zaplaci za niego duuuzo pieniedzy bo auto jak noweczka bez skazy i bedzie jezdzil ze swiadomoscia taka ze nabyl 100% bezwypadkowe auto.... bez kitu balbym sie tym Volvo jezdzic a po naszych drogach jezdzi masa takich aut w tym napewno omegi...
Ja przynajmniej nie kryje ze auto bylo uszkodzone chociaz sladu nie ma, i nastepny wlasciciel napewno o tym zostanie poinformowany przed zakupem,

#57 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 17 maja 2009 - 19:33

w polowie auta tam gdzie nikt nie patrzy i bezwypadek bedzie bo tyl i przod igielka jak z fabryki.... i nieszczesny klient zaplaci za niego duuuzo pieniedzy bo auto jak noweczka bez skazy i bedzie jezdzil ze swiadomoscia taka ze nabyl 100% bezwypadkowe auto....

i tu powinien wchodzić w grępandziewiećmilimetrów... bo jak można wsadzić kogoś na taką bąbe... :bmw:

Stary - czy ty wiesz co ty mówisz... Jaka uczciwość??!! Żyjemy w XXI wieku i jest coraz gorzej - każdy patrzy jak ci ostatnie gacie z ręki wyrwać i tyle.... A nawet "mędrcy z wiejskiej" zarabiając po kilkanaście tysięcy miesięcznie, nie płacąc rachunków i mając wszystko służbowe mówią że im źle.... W tym kraju może uczciwość kiedyś była, ale już bardzo długo jej nie ma i już nigdy nie będzie....

ja dobrze wiem... nie znaczy to że mam brać przykład z oszustów...
natomiast czytając takie postay dochodze do wniosku ze Polacy to mały naród
z małym duchem (wiary w uczciwość i nie tylko) i z jeszcze mniejszym rozumem...
a szkoda

#58 OFFLINE   Bobas

Bobas

    Nr.Klubowy 327

  • 532 postów
  • Dołączył: 18-04-2009
  • Skąd: Królewskie stołeczne miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 17 maja 2009 - 21:22

soryy ale jak nie ma klimy to nie ma jeszcze dziesiatek innych rzeczy. klima byla w standardzie - ponizej - golas


soryy beast ale klima w standardzie szla dopiero od 99 r wczesniej opcja dodatkowa platna :).Ponad to nie bylo w 94 w standardzie wyswietlacza Multi-Info-Display,elektrycznych szyb tylnych jak i radia i świateł przeciwmgielnych.
A u mnie jest to wszystko plus elektryczny szyber i siedzenia wiec wydaje mi sie ze nie mam wersi standard :)

#59 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 17 maja 2009 - 21:25

soryy beast ale klima w standardzie szla dopiero od 99 r wczesniej opcja dodatkowa platna :).Ponad to nie bylo w 94 w standardzie wyswietlacza Multi-Info-Display,elektrycznych szyb tylnych jak i radia i świateł przeciwmgielnych.
A u mnie jest to wszystko plus elektryczny szyber i siedzenia wiec wydaje mi sie ze nie mam wersi standard :)


klimy nie bylo tylko w wersjach GL w kazdej innej byly.


a co rozumiesz pod pojeciem wszystko ?




 


#60 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 21:33

i tu powinien wchodzić w grępandziewiećmilimetrów... bo jak można wsadzić kogoś na taką bąbe...

dokladnie i dlatego ja nie wierze w bezwypadkowe auta w polsce dlatego wolalem sobie kupic takiego lekko strzelonego, jak nalezy go zrobic i wiem co mam, i co najwazniejsze za 60% ceny rynkowej
beast skoro dal za ome 2.5 tys zl to czy ma klime czy nie to nie ma zadnego znaczenia bo za tyle to sobie mozna jedynie golfa 2 kupic bialego w 3 furtkach, jak za taka kase kupil i to jezdzi wogole to mozna mowic ze ma wersje ELITE :wink: