Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Czy ktoś już wpadł na pomysł wsadzenia sobie Ledów w listwę pod lampy z przodu?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
82 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   doncortino

doncortino
  • 3 592 postów
  • Dołączył: 13-09-2008
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 15 czerwca 2010 - 18:57

u jakiegoś Roberta - gość zajmuje się głównie montażem audio, ale wstawia też DRL, cz, czp* itp.

250 zł za całość - robota i materiały

*centralne zamki, czujniki parkowania :-P

#82 OFFLINE   marx74

marx74

    XEV+TC+4.22+COŚ

  • 158 postów
  • Dołączył: 16-07-2009
  • Skąd: Olsztyn [NO xxxxC]
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 16 czerwca 2010 - 09:02

Mam jedno pytanie,
Mozna kupić w pełni elastyczne paski SMD do oświetleń, parametrowo odpowiadają długości i ciepłocie światła z lamp "audi" i przyznam się, że zastanawiam się by zamontować je bezpośrenio w obrysie lampy (pod samiutkim reflektorem) na całą długość lampy. A nastepnie pokryć przeźroczysta substancjąizolującą je od wilgoci.
Wyglądało to by niby jako przedłużenie lamy od dołu (o całe 5mm).
I teraz moje pytanie, czy ktoś próbował montować światła LED na hokejach? Jak tak to prosze o foto jak to wygląda.

PS. Mi się wydaje, że każde rozebranie lampy i ingerencja w konstrukcje, powoduje utrate homologacji, która została przyznana dla danej konstrukcji. A na takiej przerabianej lapmpce to ja nie po katam za granicami naszgo landu ;)

#83 OFFLINE   patryk0490

patryk0490
  • 349 postów
  • Dołączył: 20-04-2009
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 czerwca 2010 - 10:09

Mi się wydaje, że każde rozebranie lampy i ingerencja w konstrukcje, powoduje utrate homologacji, która została przyznana dla danej konstrukcji

A mnie się wydaję że wystarczyłoby załatwić sobie przesłonę z homologacją na światła LED. Fakt, to dużo więcej zachodu niż zamontować sobie po prostu pod lampą ale przynajmniej miałbyś to estetyczniej zrobione IMO .