Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Omega16V


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
12 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 grudnia 2006 - 13:21

Proszę o usunięcie Omegi16v ze stanowiska moderatora... juz nie pierwszy raz zaobserwowałem że nadurzywa on swojej władzy a jego błędy w moderowaniu prowadza do niepotrzebnych spięć...


Że sam poruszałem temat że jeżeli są zarzuty to klubowicze mogą odwołać modera ze stanowisk . Pojawił się zarzut postawiony przez przyjaciela klubu i sprawę zostawiam na forum ogólnym a nie klubowym


Zwracam się do wszystkich jeżeli popełniam błędy w modowaniu proszę o tym tu napisać (oczywiści grzecznie)

Jeżeli wyjdzie że nie nadaję się do tego co robię odchodzę ze stanowiska.

Jeżeli nie macie do mojej osoby zarzutów zostanę.


Temat przywróciłem na forum ogólne po rozmowie na PW z Robo Proszę też innych o nie zamykanie tego tematu bo sprawa tyczy się mojej osoby i zależy mi na tym aby sprawa była postawiona jasno.


Wyjaśnienie: Że nie mogę przywrócić całego tematu pozwoliłem sobie zacytować wypowiedź Robo , był jeszcze post City ale dotyczy on kontaktu na PW a że się odbył (między nami) nie będę tego tu umieszczał .Tytuł tematu jest oryginalny.


 


#2 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 16 grudnia 2006 - 13:56

Jeżeli kogoś interesuje o co cała ta historia to nie widze problemu żeby udostępnić text który poszedł do adminów (którzy usuneli wcześniej ten temat bo był niezgodny z regulaminem forum).
konto usunięte

#3 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 16 grudnia 2006 - 14:16

juz nie pierwszy raz zaobserwowałem że nadurzywa on swojej władzy a jego błędy w moderowaniu prowadza do niepotrzebnych spięć


prosze opodanie przykładów... w celu obiektywnej oceny wydarzeń....

Zwracam się do wszystkich jeżeli popełniam błędy w modowaniu proszę o tym tu napisać (oczywiści grzecznie)


jestem niezmiernie zaskoczony takim postem ... bo do tej pory nie zauwżyłem takiego zachowania kolego omega16v... w swoich skromnych obserwacjach omega16v pokazał że potrafi zająć dystans do sprawy i tematów a także potrafi obiektywnie się wypowiadac... chociaż i mi zdaje się kiedyś usunoł posta... ale o to nie mam pretensji....

apeluje jeszcze raz o obiektywizm w sprawie oceny kazdego z nas... i przedstawienie tekstów które doprowdziły do takiej drastycznej sytuacji...

pozdrawiam

#4 OFFLINE   Rafał

Rafał
  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Dolny Śląsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 grudnia 2006 - 14:27

Nie macie większych problemów? :???:

#5 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 16 grudnia 2006 - 14:31

1. Wyciął moją wypowiedź będącą odpowiedzią na post Piterka
Piterek
„- nie posiada Opla Omegi, ale jest miłośnikiem tego samochodu. Takiej osobie przyznany zostanie status "przyjaciela klubu" (osoba taka nie musi opłacać składki klubowej, ale wtedy nie będzie miała prawa głosu w sprawach ważnych dla Klubu),”

Robo

Cytat:
- nie posiada Opla Omegi, ale jest miłośnikiem tego samochodu. Takiej osobie przyznany zostanie status "przyjaciela klubu"


eeee to ja sie zastanawiam czy by sie nie wyzbyć statusu "przyjaciela" bo ome mam ”

Poczym napisał, iż

Omega16v
„przynależność została ustalona,wyjaśniona KONIECCCCCCC nic się na razie nie zmieni.”

Co samo w sobie jest mówieniem sprzeczności i wycinaniem postów bez ładu i składu.
Oto link do tematu http://forum.omegakl...t=1166&start=15

2. Z mojej wypowiedzi rozpoczął nowy temat będący jakąś dziwna prowokacją i kolejną kłótnią na forum… pragnę zaznaczyć, że mój post umieszczony na początku tego tematu miał się w sposób nijaki do tytułu nadanego przez Omege16v oto link do całego tematu
http://forum.omegakl...read.php?t=1945

3. W temacie dotyczącym wyższości silników 8v i 16v http://forum.omegakl...139&view=newest usunął on w całości moją wypowiedź… w pierwszej części wyścigu 8v i 16v, którego byłem świadkiem w drugiej części odpowiedzi na temat moich upodobań, co do opla vectry. Miał możliwość edycji posta i usunięcia specjalnie wydzielonej treści tak by post pozostał zgodny z tematem. Wolał jednak zrobić inaczej

4. W tym samym temacie pozostawił wypowiedzi innych użytkowników dotyczące opla vectry, rovera i innych marek




to 4 główne które zauwazyłem w stosunku do mojej osoby, o dowody trudno bo ...

5. Aktualnie dostałem wiadomość na PW, że właśnie wyczyścił treści z tamtego tematu. Zapewne uczynił to po tym jak przypuszczam został napomniany przez, Gawora, który tradycyjnie nie miał czasu


no i tyle mojego w temacie, więcej nie będzie bo rozpocznie sie targowisko... a to raczej nikogo nie interesuje
konto usunięte

#6 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 grudnia 2006 - 15:23

Ja tylko w swojej obronie:

Jeżeli chodzi o temat Okrutni Modowie myślę że zostało to wyjaśnione i ze akurat temat z wydzielonych postów zaczął się nie fortunnie jakoś wyjaśniłem.

Co do tematu 8v vs 16v Gdy zauważyłem że temat idzie w złym kierunku napisałem prośbę na niebiesko co oznacza że chyba nie ma co iść dalej w OT.

Zrobiłem jak zrobiłem bo myślałem że edycja posta Robo da do myślenia innym ale zdrowo się zawiodłem dziś temat czyściłem bo kolejni forumowicze mnie po prostu ZLALI.

Była przepychanka o skarpetach i ciągnięcie o wyścigu 8V z 16V (co nie ma żadnego sensu w porównaniu tych dwóch silnikach nie znając stanu technicznego obu samochodów)

Po ostatnim poście jednego forumowicza gdzie opisuje wrażenia z jazdy innym samochodem temat musiałem zamknąć.

Tyle

Nie macie większych problemów? :???:


Rafał niestety jest to mój problem .Poświęcam jakiś czas temu forum i jeżeli robię coś źle to chcę o tym wiedzieć ,bo przecież nie muszę tego robić. A zarazem nie mam zamiaru robić sobie wrogów bo chcę przyjeżdżać na zloty i nie mieć dyskomfortu że ktoś ma mi coś do zarzucenia.

 


#7 OFFLINE   Hrabia

Hrabia
  • 387 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Toruń
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 grudnia 2006 - 16:19

Moze cos dodam...

Mi Omega16v usunoł 2 posty... z jednym no w miare sie moglem zgodzic a z drugim wcale...

A jak juz jest jakis temat to nie podoba mi sie forma wypowiedzi Omega16v i zwracanie komuś uwag, błedów ... a nie widzi sie swoich

Pozdrawiam



Nie ma tu żadnej złości lub coś w tym stylu...

#8 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 grudnia 2006 - 17:10

Bardzo ważna uwaga.

Bardzo prosze, zanim sie wypowiecie zapoznać sie z TYM wątkiem - link dostępny także w moim sigu.

Czy sie to podoba czy nie, póki co tak własnie jest. Bardzo prosze rozmawiać na PW.
Jesli są jakies dalsze wątpliwości prosze PW w sprawach ważnych i nie można wyjaśnić tego z osobą bezpośrednio zainteresowaną - są jeszcze PW do pozostałych moderów, adminów.

Tematu nie zamykam, bo licze, ze ew. dalsze wypowiedzi będą b. merytoryczne, albo nie będzie ich w ogóle

Nic wiecej nie mam do dodania w tym temacie, więc najlepiej nie odpowiadajcie bezpośrednio do mnie, tylko prosze przyjąć do wiadomości raz na zawsze.

#9 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 grudnia 2006 - 18:42

Jeżeli wyjdzie że nie nadaję się do tego co robię odchodzę ze stanowiska.

Nie odchodź :placz: rób swoje :pad: :czesc:

#10 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 16 grudnia 2006 - 19:34

bo przecież nie muszę tego robić.


bądź wytrwały... :hehe: masz dobry styl modowania :pad: w zasadzie dla mnie najlepszy... po prostu modDeBest :hmm:

:ok:

#11 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 grudnia 2006 - 02:22

Panowie, rozmowa nie ma żadnego sensu, moder nie musi tłumaczyć się ze swoich decyzji, jeżeli komuś nie podoba się jego praca, może zawiadomić o tym Administratora i tyle :!:

Temat zamykam :!:


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#12 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 grudnia 2006 - 08:49

na prośbę Robo, zamieszczam jego wypowiedź:

Skoro administracja forum uznała że kolega Omega16v dobrze wypełnia obowiazki moderatora nie pozostaje mi nic tylko uznać to iż moje spostrzeżeniaco do jego pracy były błędne. Tak więc Omega16v udanego modowania dalej i sorry za zamotke.



"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#13 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 grudnia 2006 - 09:53

na prośbę Robo, zamieszczam jego wypowiedź:

Skoro administracja forum uznała że kolega Omega16v dobrze wypełnia obowiazki moderatora nie pozostaje mi nic tylko uznać to iż moje spostrzeżeniaco do jego pracy były błędne. Tak więc Omega16v udanego modowania dalej i sorry za zamotke.


powiem tak, powyższy cytat powoduje, ze po głowie kołacze mi sie mysl - jakie konsekwencje powinien ponieść user, w tym wypadku tzw. 'przyjaciel klubu' - Robo.

Jako członek zarządu chciałbym uniknąć sytuacji i raz na zawsze zakonczyc wszelkie dywagacje na temat moderów. W związku z tym, ze pomówienie kolegi Omega16V przez klege Robo przybrało wymiar publiczny, nie widze powodu aby nie zastanowić się co w tej sytuacji.
Nie chce tworzyć precedensu, na podstawie którego każdy będzie mógł powiedziec ostre słowa na temat dowolnego modera, czy członka zarządu i na koncu powie 'sorry'.
Nie tędy droga.

Jesli był jakiś problem, mozna to załatwić w inny sposob, zwłaszcza, jesli są wątpliwości.
Nikt z adminów, czy moderów nie odmówi rozmowy, a publiczne rzucanie oskarżeń, które z resztą jak sie okazuje są stronnicze i bezpodstawne nie moze być tolerowane.
Z resztą jak rozumiem cytat z odpowiedzią Robo, który zamieścił Piterek był prywatną wiadomością, co tylko oznacza, ze tym bardziej należy wyciągnąć konsekwencje dyscyplinarne. Nie mozna publicznie oskarżać, później rzucac sie jeszcze dodatkowo, ze wątek znika, na koncu przepraszać już bardzo pociuchutku ... i co? I na tym koniec?

Nie. To mówie ja, Cita. Uważam, że nie możn sprawy tak zostawić, a mówie to tu, żeby każdy wiedział, ze jak chce kogoś oskarżać czy pomawiać, to powinien sie przynajmniej dwa razy zastanowić i może najpierw pogadac z innymi, żeby nie robić nikomu krzywdy.

Nie zdajecie sobie sprawy jak niewdzięczne czasem jest zajęcie moderowania, ile emocji osobistych człowiek przeżywa, jak ktoś mu mówi 'te stary, aleś spaprał sprawe' nawet jesli nie ma do tego podstaw.