Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Ważna informacja odnośnie wpłat


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 22 kwietnia 2009 - 06:46

ponieważ nie wszyscy czytaj tak ważną informacje cytuje wyciąg z kalkulatora wpłat:
Dokonaj rozważnej decyzji, gdyż wpłacona zaliczka nie będzie zwrócona w ŻADNYM PRZYPADKU.
Wyjatek stanowi uzasadniona sytuacja losowa.

Informujemy, że nieodnotowanie wpłaty w w/w terminie będzie jednoznacze z rezygnacją uczestnika z imprezy.
Domek, w którym miałobyć zakwaterowanie będzie wolny, a wpłacona zaliczka NIE BĘDZIE ZWRÓCONA.

a tu pytania i odp. odnośnie tematu:

Pytanie moze proste, ale mysle ze nie ja pierwszy je zadam, czy jezeli np zaplace zaliczke a za miesiac czy dwa czy trzy okaze sie ze niestety nie moge jechac otrzymam zwrot calej zaliczki??


No właśnie dlatego zaczynamy zbierać tak wcześnie by każdy mógł wszystko dokładnie zaplanować. Oczywiście są i wypadki losowe, ale właśnie ta zaliczka jest formą deklaracji. Takie jest założenie.

Wiadomo przecież że jak coś się stanie to będziemy musieli zwrócić zaliczkę, ale powód musi być poważny a nie na zasadzie frywolności wyboru. To jest właśnie pewna dyscyplina, której czasami nam brakuje. Podanie o urlop w pracy możesz złożyć już dzisiaj




Mam taki pytanko.
Do Zlotu zostało jeszcze dużo czasu.
Chcę wpłacić zaliczkę za 2-osoby.
A jak to się będzie miało jak na tydzień przed zlotem okaże się,że przyjade sam.
Czy nadal będe płacił za 2-osoby,czy za 1

Wczesniej odpowiedziano na to pytanie, w wyjatkowych sytuacjach (zdarzenie losowe) pieniadze beda zwracane.