Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Czy można dodać podgrzewanie tylnej kanapy?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   mikun

mikun
  • 203 postów
  • Dołączył: 04-04-2009
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 12 kwietnia 2009 - 16:38

Witam !!!

Mam podgrzewane przednie fotele i zastanawiam się czy jest możliwość dołożenia grzania tylnej kanapy. W pełnej wersji mojego znajomego widziałem na końcu tunela środkowego 2 przyciski do podgrzewania kanapy, pytanie czy wersja exlusive miała chociaż instalację przygotowaną pod taką dokładkę? Czy jeśli dokupię tył tunela z przyciskami i kanapę z matą grzejną czy będzie si? Czy to się wogóle kalkuluje?

Drugie pytanie (żeby nie zaśmiecać forum) mam na temat elektrycznych foteli, mam tylko elektrycznie regulowaną wysokość reszta ręcznie. Czy jak wymienię fotel od bogatszej wersji to czy będzie pasował i działał jak należy?

z góry dziękuję za pomoc

#2 OFFLINE   jejek

jejek

    MV6 w dieslu ! :)

  • 280 postów
  • Dołączył: 01-02-2009
  • Skąd: opolskie

Napisany 12 kwietnia 2009 - 17:25

wszystko sie da, nie takie rzeczy ludzie przekładają :D
jak coś dokładasz to zawsze bierz komplet na swapa, jakieś kawałki instalacji kostki itp. mogą sie przydać

#3 OFFLINE   mikun

mikun
  • 203 postów
  • Dołączył: 04-04-2009
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 12 kwietnia 2009 - 19:13

No tak jejek ale wiesz... poprzednio miałem mazde 323F i tam japońce dali instalacje do najbogatrzej opcji tak więc jak coś się chciało dołożyć to wystarczyło dodać włącznik, bezpiecznik, dodawany element i wszystko grało. Nie trzeba było ciągnąć przewodów dlatego chciałbym wiedzieć o ile to możliwe czy jak kupię fotele + kanapę + przyciski z plastikiem na tunelu to będzie to wszystko co potrzeba, czy nie będę musiał odrywać plastiki i grzebać w instalacji :)

#4 OFFLINE   vis1966

vis1966

    Roman

  • 1 376 postów
  • Dołączył: 19-02-2008
  • Skąd: Rugby UK
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 12 kwietnia 2009 - 19:48

Zdejmij z tylu zapalniczke i zobacz czy sa kostki na wlaczniki.Ja nie mam podgrzewania a wszystkie kostki sa.

#5 OFFLINE   figop

figop

    Tomek

  • 101 postów
  • Dołączył: 23-07-2010
  • Skąd: Rybnik

Napisany 31 sierpnia 2010 - 18:45

podpinam sie do tematu.

ja miałem podobnie w peugeocie 405. instalacja była na wszytsko. wystrczyło dodac włacznik i odbiornik ewentualnie bezpieczniki i przekazniki.
tez chce dac podgrzewane fotele. czytałem gdziec tu na forum o tych kostkach dla tylnej kanapy. i tu tez takie cos znalazłem
sprawdziłem i mam kostki pod zaslepka od zapalniczki w podłokietniku.

ale mam problem

ja tez chce dac przednie podgrzewane i tu zonk. tak samo jak kolega mam tylko elektrycznie sterowana wysokosc. pozostałosc to manual.
rozebrałem przedni panel gdzie powinny znajdowac sie włczniki dla tych foteli. i okazało sie ze nie ma tam zadnej kostki, zadnej wiazki oprócz przycisków z klimy, obiegu zamknietego, awaryjnych i tylnej szyby. czy taka wiazka powinna sie znajdowac, moze jest gdzies podwinieta? czy musze szukac wiązki???
jak to wyglada??