Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

czy jesteście zadowoleni z grilla irmschera


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
68 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 kwietnia 2009 - 21:59

kowal600 - jak chcesz to mam do grila to co mu brakuje... czyli V-xa (oddam za darmo) ;)

Sorki! Nie wiem czy to tylko moja opinia, ale jak to ma tak wygladac to nawet grill "ala'kamei" jest o niebo lepszy!

 


#42 OFFLINE   kowal600

kowal600
  • 14 postów
  • Dołączył: 15-02-2009
  • Skąd: Kwidzyn

Napisany 14 kwietnia 2009 - 09:14

kowal600 - jak chcesz to mam do grila to co mu brakuje... czyli V-xa (oddam za darmo) ;)

Dzięki ja mam znaczek vx na grill ,ale jagby ktoś miał znaczek opla na grill irmschera to niech pisze :D

#43 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 14 kwietnia 2009 - 12:40

Kolego Dominik_ z wole mieć taki grill choć i z VX niż jakiś drutex "ala'kamei":D. Przynajmiej orginał i ma też swój urok :cool:

#44 OFFLINE   fnd

fnd
  • 1 167 postów
  • Dołączył: 19-02-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 kwietnia 2009 - 23:12

kowal600 dzięki za zdjęcie. Teraz już wiem o co chodzi z tym znaczkiem ;)

#45 OFFLINE   wardzio

wardzio
  • 15 postów
  • Dołączył: 06-05-2009
  • Skąd: Świnoujście

Napisany 06 maja 2009 - 12:46

witam wszystkich, pisze p[ierwszy raz na forum bo dzis zalozylem konto ;)
ale szczerze powiem ze te wszystkie grile sa brzydkie ja mam ome b i mam grill kamei i jest naprawde ladny.

#46 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 06 maja 2009 - 12:59

ale szczerze powiem ze te wszystkie grile sa brzydkie ja mam ome b i mam grill kamei i jest naprawde ladny.



sa gusta i gusciki - dla mnie kamei wyglada beznadziejnie - dziura z przodu - szegolnie przy jasnym aucie. ale cos sa ludzie ktory lubia tjunink by alledrogo.




 


#47 OFFLINE   Sitas

Sitas

    kombinator

  • 429 postów
  • Dołączył: 21-03-2007
  • Skąd: Morąg
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 maja 2009 - 14:08

mam grill kamei

na 99% po podróba z alledrogo... sprawdx ile kosztuje orginał do omy... :-P

#48 OFFLINE   wardzio

wardzio
  • 15 postów
  • Dołączył: 06-05-2009
  • Skąd: Świnoujście

Napisany 07 maja 2009 - 09:29

hehe powiem tak sadze ze jest oryginalny bo jak kupowalem auto to juz byl wsadzony ale fakturka jest ;d hehe ale nie jestem za tym zeby mega tjuningowac ome bo jest ladna sama w sobie :) (gdyby nie ten oryginalny gril ) ;P

#49 OFFLINE   Klonu

Klonu

    3.0 v6

  • 158 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: LUBIN
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 czerwca 2009 - 23:27

panowie mnie osobiscie szmieszy grill z logo VX...bo po pierwsze to jest polska a nie ang.! a po drugie to wyglada jak by komuś zabraklo na przekladke...!!...:( tyle powiem a co do tematu to jak najbardziej jestem za bo jest ladny i tyle..:D
P.s. ja mam gola siate i tez jest ok:D jak kiedys bede mial pare pln-ow za duza to kupie cos jak org...tylko bez..logo...:D pozdrawiam...
Opel Omega...Piękna ta bestia...

#50 OFFLINE   DanielM

DanielM
  • 63 postów
  • Dołączył: 28-01-2009
  • Skąd: Lubań

Napisany 08 czerwca 2009 - 06:10

panowie mnie osobiscie szmieszy grill z logo VX...bo po pierwsze to jest polska a nie ang.! a po drugie to wyglada jak by komuś zabraklo na przekladke...!!...:( tyle powiem a co do tematu to jak najbardziej jestem za bo jest ladny i tyle..:D
P.s. ja mam gola siate i tez jest ok:D jak kiedys bede mial pare pln-ow za duza to kupie cos jak org...tylko bez..logo...:D pozdrawiam...


mam tego ''śmiesznego'' grilla VX i podoba mi się znacznie bardziej niż z logo opla,ale to już kwestia gustu (żeby nie było ,kratke opla też posiadam);)
a co do tych przekładek ,to zobacz np. w Niemczech ile omeg jeździ z VX na atrapie im na pewno nie zabrakło na przekładke:p

#51 OFFLINE   waldus244

waldus244
  • 365 postów
  • Dołączył: 01-01-2009
  • Skąd: Zajączki k. kalisza
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 08 czerwca 2009 - 08:30

w niemczech jeżdza tylko zamiast vx maja znaczek opla jak tys sie przyglądał!? opel sprzedawał takie grile orginalnie

#52 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 08 czerwca 2009 - 09:24

ja mam gola siate i tez jest ok


to tez kwestia gustu - dla mnie siatex drutx wyglada jak dziura w masce




 


#53 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 08 czerwca 2009 - 13:55

panowie mnie osobiscie szmieszy grill z logo VX...bo po pierwsze to jest polska a nie ang.! a po drugie to wyglada jak by komuś zabraklo na przekladke...!!...:( tyle powiem a co do tematu to jak najbardziej jestem za bo jest ladny i tyle..:D
P.s. ja mam gola siate i tez jest ok:D jak kiedys bede mial pare pln-ow za duza to kupie cos jak org...tylko bez..logo...:D pozdrawiam...


Kolega jak kolega BEAST zauważył rzecz gustu , a o gustach się nie dyskutuje:( Natomiast mnie śmieszą takie omy z siatką jakby było po jakimś dzwonie :D. Wolę mieć orginalnego VX irmiego niż siatkę , która podchodzi pod wiejski tjuning:D. Pozdrawiam :cool:

#54 OFFLINE   DanielM

DanielM
  • 63 postów
  • Dołączył: 28-01-2009
  • Skąd: Lubań

Napisany 08 czerwca 2009 - 15:59

w niemczech jeżdza tylko zamiast vx maja znaczek opla jak tys sie przyglądał!? opel sprzedawał takie grile orginalnie


W Niemczech wiele osób do opli zakłada grille VX ,jest to bardzo popularne w tuningowanych oplach z gebelsowa;)Ale ty pewnie wiesz lepiej i na pewno zaprzeczysz:p

#55 OFFLINE   Klonu

Klonu

    3.0 v6

  • 158 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: LUBIN
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 21 sierpnia 2009 - 05:50

Natomiast mnie śmieszą takie omy z siatką jakby było po jakimś dzwonie . Wolę mieć orginalnego VX irmiego niż siatkę , która podchodzi pod wiejski tjuning. Pozdrawiam

nie bede sie sprzeczal...bo tez mi na poczadku ta siatka nie lezala...ale idzie sie przyzwyczaic..:D taka kupilem tak narazie zostaje...wolalem dolozyc 200 stowki do przyciemnienia szyb albo xenonkow niz wydac je na grila ale wszystko w swoim czasie...:D pozdrawiam:D
p.s widzialem duzo bardziej wiesniacki tuning omegi niz siatka na masce:D
Opel Omega...Piękna ta bestia...

#56 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 sierpnia 2009 - 11:10

mi osobiście jedyny gril który przypadł do gustu to STEINMETZ i dlatego go mam choć polowałem na niego prawie 1,5 roku :D

irmich w klubie jest ja mrówków :D
a orginalnych steinmetz-ów tylko dwa-Sypusa i mój :p

#57 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 21 sierpnia 2009 - 11:20

mi osobiście jedyny gril który przypadł do gustu to STEINMETZ i dlatego go mam choć polowałem na niego prawie 1,5 roku :D

irmich w klubie jest ja mrówków :D
a orginalnych steinmetz-ów tylko dwa-Sypusa i mój :p


kwestia gustu - dla mnie steinmetz i inne kretexy siatexy wygladaja w omedze jak czarna dziura z przodu.




 


#58 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 sierpnia 2009 - 16:36

irmich w klubie jest ja mrówków :D
a orginalnych steinmetz-ów tylko dwa-Sypusa i mój :p

Jak już to trzy, bo ja mam drugi komplet na zapas :p

#59 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 sierpnia 2009 - 17:33

Beast jak STEINMETZ dla Ciebie to jest to samo co inne kretexy siatexy to ja już niemam o czym z tobą rozmawiać :mur:
a twój też wygląda jak dziura ,tyle że "kółko z zoorem" wygląda jak by wisiało na jakimś sznurku :p

Teraz podpadne dużej ilości lódków bo irmiego wystawiliście na piedestał
ale mnie się irmi nie podoba :(
jak dla mnie brzydkie i tylko niestety psujące wygląd omeszki
bo "pługi" i "parapety" to pasują do caliberów,civiców,probów i innych takich a nie do limuzyny:D

ale tak jak już było pisane to kwestia gustu-jeden woli córke a inny teściową ;)

ps. nigdy na zlocie nie głosowałem (jak większość) na omy maro i sitasa dlatego że mi się nie podobają :(




Jak już to trzy, bo ja mam drugi komplet na zapas :p

Sypus nie chwal się tak bo zaraz będziesz miał skrzynke PW zapchaną z ofertami zakupu ;)

ps. a tak na marginesie to jesteś piiiiiiii bo nic nie powiedziałeś a ja polowałem w kraju prawie 1,5 roku :mad:

#60 OFFLINE   dragoon22

dragoon22

    VV12

  • 168 postów
  • Dołączył: 22-08-2008
  • Skąd: Gdynia-Żukago
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0i C30NE

Napisany 21 sierpnia 2009 - 18:21

sypus a wystaw zdjecie jak wygląda grill steinmitz`a ja mam wydech steinmitz`a i zastanawiam się czy całej omki tak niezrobic no tylko felgi bym zostawił te swoje bo tamte jakoś mi niepodchodzą do gustu :p
Fastly live fastly perish:cool:

Dodany obrazek