Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Przestroga - ubezpieczenia direct.


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
27 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Śmigiel

Śmigiel
  • 709 postów
  • Dołączył: 09-11-2006
  • Skąd: Świnoujście
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 kwietnia 2009 - 13:04

Tylko panowie teraz tak, wychodzi na to, że wiele firm pośrednich w zawieraniu umowy o obowiązkową polisę OC działa bezprawnie a klient daje się nabierać (wg typowego Kowalskiego z policji). Skoro np mbank (zresztą nie tylko bo wychodzi, że liberty i pochodne) jako potwierdzenie zawarcia umowy daje w pdfie "coś" co masz sobie wydrukować jako kwitek to większość z naszych samochodów tak naprawdę nie jest ubezpieczonych i przy najbliższej kontroli będą scholowane. Dla mnie to jest bzdura bo miałem w AXA polisę i historia ta sama, drukowany papierek jako potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia, przy kontroli nigdy nikt się nie czepiał, ale teraz człowiek ma mieszane uczucia czy nie będzie wpadki przy najbliższej kontroli (a zastanawiam się nad przejściem teraz do mbanku bo mi się kończy oc).

#22 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 04 kwietnia 2009 - 13:28

Kolego Śmigiel co do Axy to kiedys mialem u nich auto i oprocz pdf-u dostalem listem polise i potwierdzenie i na tym potwierdzeniu jest podpis i pieczatku i to jest w 100% prawne. Wydaje mi sie tez ze wszedzie duza role odgrywa czas, jezeli wykupimy polise 2tyg sszybciej to zawsze wysla nam potwierdzenie.
Co do waznosci to polise masz oczywiscie wazna tylko samo potwierdzenie jest niewazne, wiec tylko problem wrazie zatrzymania przez Policje.

#23 OFFLINE   wili666

wili666
  • 14 postów
  • Dołączył: 15-01-2009

Napisany 04 kwietnia 2009 - 14:50

Kolego Śmigiel co do Axy to kiedys mialem u nich auto i oprocz pdf-u dostalem listem polise i potwierdzenie i na tym potwierdzeniu jest podpis i pieczatku i to jest w 100% prawne. Wydaje mi sie tez ze wszedzie duza role odgrywa czas, jezeli wykupimy polise 2tyg sszybciej to zawsze wysla nam potwierdzenie.
Co do waznosci to polise masz oczywiscie wazna tylko samo potwierdzenie jest niewazne, wiec tylko problem wrazie zatrzymania przez Policje.


Mbobik ale ja pisalem ze poczta dostalem identyczny wydruk jak z .pdf ktory przyszedl mi na maila, bez pieczatki i podpisu i paradoksalnie mi to przyjeli:/ JA na policji sto razy mowilem niech mi udowodnia i w koncu sie wkurzyli i delikatnie mnie wyprosili. Nie wyklucisz sie, ewentualnie mozna sprawe zalozyc. ALe nie wiem czy mi sie oplaca przy straconych w sumie 70 zl za parking policyjny..

#24 OFFLINE   Robert 33

Robert 33

    3.0 DTI kuleje ale naprawimy!!

  • 1 091 postów
  • Dołączył: 03-02-2008
  • Skąd: Wleń
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 29 sierpnia 2011 - 11:15

Witam.Ja mam w Link4. Za nim przyszła polisa jezdziłem z ich potwierdzeniem zawarcia umowy i z dowodem wpłaty z banku w moim przypadku ING ale tam było wszystko napisane,nr polisy,1 sza rata itd.Miałem kontrolę,policjant spojrzał tylko na dowód wpłaty i to wszystko! Dziwią mnie takie procedery,tym bardziej że zawieranie umów w ten sposób jest teraz normalną sprawą. Dla mnie to zbyt mało pracy mają niebiescy.

 


#25 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 sierpnia 2011 - 12:32

oooo aleś kotleta odgrzał :D

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#26 OFFLINE   Robert 33

Robert 33

    3.0 DTI kuleje ale naprawimy!!

  • 1 091 postów
  • Dołączył: 03-02-2008
  • Skąd: Wleń
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 29 sierpnia 2011 - 12:41

He he!!Przyznam się że nawet nie spojrzałem na datę ostatniego postu!!

 


#27 OFFLINE   Kiciek

Kiciek
  • 237 postów
  • Dołączył: 15-05-2009
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 września 2011 - 00:09

wrrrrr ja tez

#28 OFFLINE   vertix

vertix
  • 822 postów
  • Dołączył: 11-12-2010
  • Skąd: Pyrzyce
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 października 2011 - 22:22

Ja mam w Link4


Kotlecik kotlecikiem , ale trafiłem na ciekawego kwiatka. Dzisiaj z ciekawości chciałem sprawdzić w kalkulatorze link4 , jakie by wyszło ubezpieczenie. Poza standardowymi rubrykami ( marka, rocznik itp) na końcu anonimowego kalkulatora jest rubryka na dane osobowe . Bez podania danych osobowych ( i to dość szczegółowych) kalkulator nie zadziała :banan2: