Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zbiornik w miejsce kola w sedanie


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Tarot

Tarot
  • 44 postów
  • Dołączył: 06-12-2006
  • Skąd: Police

Napisany 06 grudnia 2006 - 23:20

Witam

jestem swiezym posiadaczem 2,5 V6 z 98 roku i na poczatek chcialbym pozdrowic wszystkich forumowiczow "Siemaaaa".

Na dniach wstawiam sekwencje "Stag300" i potrzebuje porady co do pionowege zbiornika.
Jesli ktos takowy ma prosilbym o wszelkie informacje.

PS: Dwoch gazownikow odradzalo mi ten typ butli bo sa usterkowe, dlaczego ??? Nie odpowiedzieli bo jeszcze sami takich nie zakladali.

Z gory bardzo dziekuje za informacje



#2 OFFLINE   Rafał

Rafał
  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Dolny Śląsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 grudnia 2006 - 23:27

PS: Dwoch gazownikow odradzalo mi ten typ butli bo sa usterkowe, dlaczego ?

Mój znajomy dwa takie założył tylko w mietkach 124 kombi (i wiecej nie chce). Usterkowe to raczej nie są ale trzeba się MOCNO natyrać przy montażu i pewnie dlatego odradzają. Dodatkowo utrudniony jest serwis wielozaworu w zbiorniku, a w okresie gwarancji to ma znaczenie dla instalatora. :wink:

#3 OFFLINE   DoseMV6

DoseMV6
  • 55 postów
  • Dołączył: 01-10-2006
  • Skąd: Lublin

Napisany 07 grudnia 2006 - 10:06

miesiąc temu sam zakładałem instalkę i początkowo chcialem butle pionową. Odradził mi gazownik, który przede mna gazował kilkanascie MV6-tek w tym jedna z butla pionowa. Po miesiacu pojawily mu sie pierwsze problemy z zanieczyszczeniem smoka(chyba tak to sie nazywa), ktory jest w dolnej czesci butli i cały syf z gazu opadal wlasnie tam. Oczyscili, a za miesiac to samo i tak w kółko aż do zmiany butli na zwykla. Byc może jest to kwestia czystosci tankowanego gazy, niemniej jednak zrezygnowalem i zalozylem zwykla.
MAM PROŚBĘ: zagłosujcie (dobrze:) na mój konkursowy tekst na onecie. Każdy,kto ma maila na onecie (albo jego kobita) może mi klepnąć dobrą notę i pomóc wygrać. Pomożecie?