Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Szczecin - spot


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   pawel18702

pawel18702

    Citroen C5 to jest to!!!

  • 550 postów
  • Dołączył: 01-05-2008
  • Skąd: PL-SE-N-FIN-DK
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 kwietnia 2009 - 06:11

Krzysiu700 zabieraj w niedziele żonke i dzieciaczki i jedziemy do świnoujścia.To samo tyczy się Łobuza i jego ukochanej !!!!Odmów nie przyjmuje nie kombinować mi tam!!!!:lol:

#22 OFFLINE   Łobuz

Łobuz
  • 686 postów
  • Dołączył: 10-11-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 kwietnia 2009 - 10:43

no dobra, to teraz będzie oficjalnie


Zapraszam kolegów z OKP region zachpom na naszą skromną imprezę, organizowaną jak wiecie w Śniatowie 25.04.2009r. - od g.10.00

Zasady proste, wszystkich zainteresowanych odwiedzinami na lotnisku proszę o kontakt na pw celem przygotowania listy gości;
zwrotnie zostanie przekazany nr konta do osoby zajmującej się wpłatami;
wszelkie płatności należy uregulować w terminie do 12.04.2009r. na wskazane konto bankowe - równo 30pln za każdą osobę pow 18 lat.

przy wpłatach koniecznie proszę podać swój nick + adnotację "XVIII Party gość OKP".

oczywiście specjalnie dla gości będą rozdane osobne naklejki na auta i karty startowe - zapraszamy do sprawdzenia możliwości auta i swoich umiejętności za kółkiem

WAŻNE:
1. nie przyjmujemy wpłat na miejscu - tylko przelew i tylko we wskazanym terminie;
2. na miejscu najważniejsze jest wspólne bezpieczeństwo - nasze i dzieciaków - dlatego kategoryczny zakaz na wszelkie pozakonkursowe wygłupy czy stwarzanie zagrożenia - dla osób które nie zechcą się podporządkować do naszych zaleceń będzie GRZECZNA prośba o opuszczenie imprezy;
3. reszta w wątku na LOB

pozdrawiam & do zobaczenia


Wszystko git chętnie przyjadę jest tylko jedno, ale >>>>>> >>>> Jak okaże się w piątek, że w sobotę będę pracował i nie przyjadę lub odwrotnie to nie można awaryjnie na miejscu te 30 zł Wam zapłacić. Wydaje mi się, że to nie będzie WIELKI problem a jeśli tak to nie ma tematu odpuszczam sobie :cool:

Krzysiu700 zabieraj w niedziele żonke i dzieciaczki i jedziemy do świnoujścia.To samo tyczy się Łobuza i jego ukochanej !!!!Odmów nie przyjmuje nie kombinować mi tam!!!!:lol:


Tak na 100% to bedę jutro wiedział po USG czy przyjadę sam czy z Żoną i synem ;)

#23 OFFLINE   7gsi

7gsi

    szypka złomega v 5.0

  • 309 postów
  • Dołączył: 25-08-2006
  • Skąd: szczecin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 kwietnia 2009 - 22:06

Wszystko git chętnie przyjadę jest tylko jedno, ale >>>>>> >>>> Jak okaże się w piątek, że w sobotę będę pracował i nie przyjadę lub odwrotnie to nie można awaryjnie na miejscu te 30 zł Wam zapłacić. Wydaje mi się, że to nie będzie WIELKI problem a jeśli tak to nie ma tematu odpuszczam sobie :cool:


zasady zostały ustalone z LOB Vets i tutaj jasno przedstawione.
takie samo rozwiązanie obowiązuje wszystkich - i gości i każdego w LOB;
pozwala precyzyjnie określić ilość osób a tym samym z wyprzedzeniem przygotować karty startowe itp oraz rozplanować czas na poszczególne atrakcje.

mam nadzieję, że się zdecydujesz i wpadniesz :D

#24 OFFLINE   Łobuz

Łobuz
  • 686 postów
  • Dołączył: 10-11-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 03 kwietnia 2009 - 13:21

zasady zostały ustalone z LOB Vets i tutaj jasno przedstawione.
takie samo rozwiązanie obowiązuje wszystkich - i gości i każdego w LOB;
pozwala precyzyjnie określić ilość osób a tym samym z wyprzedzeniem przygotować karty startowe itp oraz rozplanować czas na poszczególne atrakcje.

mam nadzieję, że się zdecydujesz i wpadniesz


Wszystko jest jasne. Miłej zabawy ;)

Już wiem, że nie będę mógł przyjechać do Was, bo 26.04 mam wyjazd ok. 5.00 do Piły i siłą rzeczy nie dam rady. W sobotę trzeba się spakować i wyspać, bo w Pile czeka mnie mały wysiłek umysłowy jak i fizyczny :D

#25 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 03 kwietnia 2009 - 13:35

bo w Pile czeka mnie mały wysiłek umysłowy jak i fizyczny

czyżbyś jechał na test do SP?

#26 OFFLINE   Łobuz

Łobuz
  • 686 postów
  • Dołączył: 10-11-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 03 kwietnia 2009 - 22:52

czyżbyś jechał na test do SP?


na Pl. Staszica :D:D

#27 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 06 kwietnia 2009 - 06:28

na Pl. Staszica :D:D

jakby co to możemy szybkiego spota zrobić