Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Rozkodowanie Vin (tylko ople od RM97<)


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2604 odpowiedzi na ten temat

#2601 OFFLINE   czeladnik

czeladnik

    Drewniane samochody?

  • 1 826 postów
  • Dołączył: 31-12-2008
  • Skąd: Zielonka
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 10 stycznia 2018 - 13:43

W0L000022V1018694
 

 

Tylko to wychodzi:

 

Producent: General Motors Model: Omega B Nadwozie: 5-drzwiowe kombi Wykonanie: Wersja CD Kod nadwozia: 22 Rok modelowy: 1997 Fabryka: Russelsheim, Niemcy Numer seryjny: 018694

Obecność korozji w Omedze, zadaje kłam powszechnej opinii, iż Opel robi gówniane samochody. A one z żelaza są zrobione, to rdzewieją :p


#2602 OFFLINE   fortrans6x

fortrans6x
  • 68 postów
  • Dołączył: 10-11-2017
  • Skąd: częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 10 stycznia 2018 - 13:57

Tylko to wychodzi:
Producent: General Motors Model: Omega B Nadwozie: 5-drzwiowe kombi Wykonanie: Wersja CD Kod nadwozia: 22 Rok modelowy: 1997 Fabryka: Russelsheim, Niemcy Numer seryjny: 018694

ja znalazłem także opis wyposażenia ale na stronie rosyjskiej i jak wpisuje w googlach tłumacz to nie da się odczytać wszystkiego
Wpisz sobie tu http://www.elcats.ru/opel/

W SUMIE SKOPIOWAŁEM TA LISTE WYPOSAŻENIA HEH

Po vinie wychodzi, że to wersja na Włochy IT, czym one się różnia?

 

AJ3 DLA BEZPIECZEŃSTWA KIEROWCY
AJ4 DLA PODUSZKI BEZPIECZEŃSTWA PASAŻERA
AM9 TYLNE SIEDZENIE, ODDZIELNIE SKŁADANE
AP9 GRID DIVISION NET
PRZEDNIE SIEDZISKO AQ6, REGULOWANE POWRÓT
AR3 HEADREST, TYLNY, MATERIAŁ, OTWARTY
AS1 DO ELASTYCZNEGO FOTELI PRZEDNIEJ, P / S
AU0 BLOKADA DRZWI, Z PILOTEM
A01 GLASS, DARK
A32 WINDOWS Z ELEKTRYCZNYM NAPĘDEM, PRZÓD
A33 WINDOWS Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM, TYLNY
BOM IMMOBILIZER, Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM, OPCJA 2
ORNAMENT BC2, DREWNIANE
POKRYWA B75, MONTAŻ, BAGAŻ
C60 KLIMATYZATOR
C68 DLA ELEKTRONICZNEGO KLIMATYZATORA
C87 LAMPKA CZYTANIA, TYLNA
D44 COVER, LUSTERKO, R / R, COLORED
D63 BOX, TŁO, PODŁOGA, PRZÓD
D64 KOZYREK, SUNSET, Z LUSTERKIEM OŚWIETLONYM, PASAŻER
D74 KOZYREK, SUNSET, Z LUSTERKĄ OŚWIETLONYM, BOCZNYM STEROWNIKIEM
PRZEKŁADNIA GM3 LICZBA GŁÓWNEJ SKRZYNIE 3.45
GENERATOR K68, 105 AMP.
L93 25D SILNIK DIESLA
M79 INSTRUKCJA RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW, 5-SPEED
NC8 EMISJE GAZÓW, DIESLA, Z KATALITYCZNYM NEUTRALIZATOREM, OPCJA 2
KOŁO STEROWNICZE NP5, SKÓRA
NAPĘD NA KIEROWNICY NV7 Z WZMACNIACZEM, Z REGULOWANYM WYSIŁKIEM
PC9 WHEEL, ROAD, STEEL, 61 / 2JX15
QEZ TYRES, 205/65 R 15-94V
TM8 BATTERY BATTERY, 85AH
PANEL WYKOŃCZENIA T6G, WNĘTRZE, S / LUX, OPCJA 1
LAMPKI PRZECIWZMARSZCZKOWE T96
LAMPA UF6, KANAŁY WENTYLACJI POWIETRZA
WYŚWIETLACZ WIELOFUNKCYJNY UV5, VAT3
U71 ANTENNA, MONTAŻ, INSTALACJA GÓRNA
U85 LOUDSPEAKER, 8
W6G WYKOŃCZENIE, MATERIAŁ, S / LUX, OPCJA 1
W8X DODATKOWE SZCZEGÓŁY, INSTALACJA ODBIORNIKA RADIOWEGO
XK4 DLA WŁOCH
WTRYSKIWACZ Z1B, PODKŁADKA, Z OGRZEWANIEM
FARBA Z1Y, DWIE WARSTWY
ODBIORNIK RADIOWY 2F3, SAMOCHÓD 400
2J5 POWŁOKA, PODŁOGA WNĘTRZ S / DELUXE
80I WNĘTRZE CZARNE
97L FARBA OLEJU OLEJOWEGO, PATRZ. WYKAZ KOLORÓW W PRZEDSTAWICIELU KATALOGU MODELI


Edytowany przez fortrans6x, 10 stycznia 2018 - 14:14.


#2603 OFFLINE   krzysiek

krzysiek
  • 364 postów
  • Dołączył: 16-10-2008
  • Skąd: Konin
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 lutego 2018 - 19:56

Mogę prosić o rozkodowanie Merivy? 

 

WOLSD9ED3C4224937



#2604 OFFLINE   NerwuS13

NerwuS13
  • 214 postów
  • Dołączył: 03-05-2016
  • Skąd: CSW
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 12 lutego 2018 - 20:59

Mogę prosić o rozkodowanie Merivy? 

 

WOLSD9ED3C4224937

 

Znaczenie nr VIN: Producent: General Motors Model: Meriva B Wersja wyposażenia: Enjoy Nadwozie: 5-drzwiowy minivan Kod nadwozia: 75 Bezpieczeństwo: Aktywny pasy bezpieczeństwa; Poduszki powietrzne kierowcy, pasażera, boczne przednie i dachowa Silnik: A14NEL Rok modelowy: 2012 Fabryka: Saragossa, Hiszpania Numer seryjny: 224937

 

Informcje o modelu: Data produkcji: 25.05.2012 Kierownica po stronie: lewej Wyprodukowano dla: Szwajcarii Kod silnika: A14NEL Nr silnika: 19AE1327 Kod GM Drive:: TAIA Numer I rejestracji: BE 236425 Farba zewnętrzna: Beżowy ( Pepper Dust ) 40W - metalik, 2 warstwy

 

Kody wyposażenia: 1AB Wykończenie boczku drzwi: czarne 5EA Pakiet redukcji emisji CO2 80I Wykończenie wnętrza: czarne A14 Przyciemnione szyby drzwi tylnych i klapy bagażnika A33 Szyby drzwi tylnych sterowane elektrycznie AAP Identyfikacyjny punkt kontroli AG6 Fotele sportowe: regulacja ręczna 4-ro kierunkowa AJF Aktywne zagłówki foteli przednich AQ6 Przednie fotele z regulacją oparcia AXJ Typ pojazdu: samochód osobowy AY0 Poduszki powietrzne dachowe przód AY9 Zagłówek tylny środkowy pokryty winylem C1R Listwa ozdobna tablicy rozdzielczej: czarna C67 Klimatyzacja półautomatyczna (ręczna regulacja temperatury) C87 Lampki do czytania tył C95 Oświetlenie wewnętrzne przednie z podwójną lampką do czytania D18 Zestaw wskaźników: czarne tarcze, pierścienie chromowane DLW Lusterka zewnętrzne sterowane elektrycznie z podgrzewaniem DP6 Lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia DU3 Podłokietnik fotela kierowcy DU5 Tacka z uchwytem na kubek w przedniej konsoli podłogowej E88 Schowki w oparciach siedzeń przednich FBE Wykończenie boczku drzwi: skóra Siena FX1 Przełożenie końcowe przekładni głównej: 3.94 FX3 ESP - układ stabilizacji toru jazdy G62 Mocowanie felg na 5 śrub JL9 Układ ABS K34 Tempomat elektroniczny K4F Akumulator: 80Ah KB5 Układ wspomagania ruszania na pochyłościach (HSA) KD4 Gniazdko elektryczne 12 w przedniej konsoli KG8 Alternator: 130A KL9 System sterowania silnikiem Start&Stop LUH Silnik benzynowy 1.4 16V / 1.4 ECOFLEX M26 Ręczna skrzynia biegów 5-biegowa typu F17 WR MM3 Wyposażenie dla ręcznej skrzyni biegów N34 Kierownica 3-ramienna pokryta skórą N65 Koło zapasowe dojazdowe, stalowe NC0 Wyposażenie dla krajów Unii Europejskiej NE9 Norma emisji spalin: EEC 09 PWB Felgi aluminiowe 6 1/2J x 16, 7 szprych T96 Przednie światła przeciwmgielne T9T Emblemat: ecoFLEX U66 Głośniki: 7 sztuk U68 Komputer pokładowy/informacyjny z układem kontrolnym UC3 Przyciski sterowania radiem i telefonem na kierownicy UD5 Czujniki parkowania: przód i tył UDB Wyświetlacz monochromatyczny w tablicy zegarów UF6 Podświetlane nawiewy powietrza UFD Wyświetlacz trójfunkcyjny (TID): czasu, temperatury zewnętrznej, radio UH1 Buzer ostrzegawczy o niezapięciu pasów bezpieczeństwa dla prawego fotela UH5 Buzer ostrzegawczy o niezapięciu pasów bezpieczeństwa tylnej kanapy UJO System wykrywania obniżonego ciśnienia w kołach UYB Radio CD 300 V83 Deklaracja pojazdu: organizacja ECE VD1 Wyposażenie dla Europy VFB Ochraniacz przed uszkodzeniami tylnego bocznego zewnętrznego poszycia nadwozia VG2 Usunięto wosk zabezpieczający karoserię VK8 Schowek na okulary VRG Specyfikacja opel/vauxhall - kokpit VRH Specyfikacja Opel / Vauxhall - kolumna kierownicy VRL Specyfikacja Opel / Vauxhall - przednie zawieszenie poziome VRM Specyfikacja Opel / Vauxhall - przednie zawieszenie pionowe VRN Specyfikacja Opel / Vauxhall - tylne zawieszenie VRR Specyfikacja Opel / Vauxhall - opony i koła W5T Usunięty emblemat rodzaju silnika WGA Wyposażenie: odbiornik radiowy
 

#2605 OFFLINE   krzysiek

krzysiek
  • 364 postów
  • Dołączył: 16-10-2008
  • Skąd: Konin
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 lutego 2018 - 06:34

Dzięki NerwuS13  :thumbsup: