Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Nowe części do waszych Opli w atrakcyjnych cenach


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   centercar

centercar
  • 1 postów
  • Dołączył: 10-03-2009

Napisany 11 marca 2009 - 12:18

Witam.
Pracuje w firmie Centercar która od ponad 10lat zajmuje sie handlem częściami do samochodów europejskich i azjatyckich. Wraz z nowym rokiem firma zdecydowała poszerzyć działalność o strefę internetu - czyli uruchomiliśmy sklep internetowy za który odpowiadam Ja. Jak na chwile obecna w sklepie internetowym jest zaledwie 250+ artykułów aczkolwiek w naszej ofercie znajduje sie ponad 10000 pozycji i wiekszosc moge wystawic w sklepie/allegro lub wysłac bezpośrednio do zainteresowanego wystawiając paragon lub fakture na życzenie. Jeżeli danej części nie mam aktualnie w magazynie przeważnie jest ona do załatwienia w ciągu max 48h. Jako ze forumowicze szukają do swoich pojazdów tanich ale i dobrej jakości cześci ceny na samym starcie maja -30% od ceny detalicznej, dodatkowo jezeli podczas kontaktu ze Mną (gg czy poprzez forum, telefonicznie) lub podczas rejestracji w sklepie online forumowicz zaznaczy z jakiego forum jest (wystarczy adres forum) dostanie stałą zniżke 5% która oczywiście z ilością zakupów powoli wzrośnie. Jako ze mamy wyrobione rabaty jestem też w stanie załatwić sporo części bezpośrednio z serwisów taniej niż kupi klient z ulicy. Dodatkowo jeżeli ktoś mieszka w Warszawie to firma posiada dwa serwisy samochodowe w sieci QService w których na zakupione części dostaną duży rabat na robociznę (chęć wymiany elementu w naszym serwisie powinna być równierz uzgodniona ze mną). Dla pozostałych oferuje wysyłkę pocztą lub kurierem Siódemki.

http://centercar.com.pl

Pytania co do części piszcie na PW, na email skleponline@centercar.com.pl lub w godzinach 8-16 na numer gg 13601321, telefonicznie 022-811-01-79.


Pozdrawiam!

UWAGA!
Od dnia dzisiejszego - 06.04.2009 - az do wyczerpania zapasów do każdego zamówienia powyżej 500pln LAMPA WARSZTATOWA GRATIS!

Dodany obrazek
Dodany obrazek
Wysyłka kurierem za pobraniem dla zamówień powyżej 700pln GRATIS!