Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Okrutni Modowie ,Cenzura , Asy w rękawie Jednym słowem MASAK


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
33 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 grudnia 2006 - 09:37

Robo To ja byłem tym WSZECHMOCNYM PANEM NAD PANAMI hi hi ... i Wydzieliłem posty z tematu który został już wyjaśniony.

Reszta moim zdaniem jest dyskusją na inny temat. Twój post akurat był pierwszy i nie myślałem że akurat TY nie będziesz robił z tego problem. Po prostu chciałem temat zakończyć tak jak zakończył Waldek i koniec .....

Bez zbędnych pod tekstów... Robo jak masz coś do naszej pracy na forum to Po to stworzyłem ten TEMAT .. Wyraziłeś swoje zdanie i Ja to przyjąłem do wiadomości.


Chciał bym też od razu przeprosić kolegę sebajary bo jego post też jest w tej dyskusji i myślę że nie będzie miał on mi tego za złe i nie będzie mnie posądzał o co kolwiek.

Proszę o dalsze opinie na temat mojej i innych Pracy na tym FORUM


Ponowię może pomysł Piterka (może zrobię to samowolnie) KTO chce zostać MODEM niech zgłasza swoje kandydatury i POMYSŁY na SPOKOJNY dalszy rozwój FORUM..

Moja osoba nie musi też pełnić tej funkcji (moderator) do żywotnie . Aha W krytyce też jestem dobry, I bardzo chętnie bym sobie pokrytykował...

 


#22 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 01 grudnia 2006 - 10:26

Ja to mam pytanie dlaczego mój post został wycięty z innego tematu, utworzony został na jego podstawie nowy temat, którego ponoć jestem autorem i który to z wszewchmocnych taki bystrzacha że robi to bez niczyjej wiedzy i zgody


robo jestes wkręcany..... mamy cie.....


Chciał bym też od razu przeprosić kolegę sebajary bo jego post też jest w tej dyskusji i myślę że nie będzie miał on mi tego za złe i nie będzie mnie posądzał o co kolwiek.


a czy przypadkiem nie zabłakał się tam też mój post....

ale je nie mam o nic pretensji.... może tylko o to że niektórzy moderzy(i nie tylko) są wraźliwi jak płatki wiśniowe na lekki chłód.....

Moja osoba nie musi też pełnić tej funkcji (moderator) do żywotnie . Aha W krytyce też jestem dobry, I bardzo chętnie bym sobie pokrytykował



nic nie zmusza........... zapraszamy to se razem pokrytykujemy.....

:razz: :razz: :razz:

#23 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 01 grudnia 2006 - 10:33

Tekst typu że "nie pasował do poprzedniego tematu" mało mnie interesuje bo temat był o członkowstwie w klubie


....moim zdaniem jest dyskusją na inny temat...


Taaa... widzisz jakoś ja mam inne zdanie...

...że akurat TY nie będziesz robił z tego problem...


No jak dowaliłeś taki fajny Temat to sie jeszcze dziwisz :?:

... Robo jak masz coś do naszej pracy na forum to Po to stworzyłem ten TEMAT ..


Taa i zaczołes od wypowiedzi nie na temat gratulacje, po za tym mam tu z kimś cicha umowe że nie będe sie nie prowokowany wypowiadał co do tego co tu sie dzieje.

KTO chce zostać MODEM niech zgłasza swoje kandydatury


Jestem jak najbardziej za tym :!: Ciekawe czy postanie odzielny temat "kadydaci na modów" który zaakceptuje Grupa usilnie trzymająca sie władzy :razz: :lol:

Tylko bez takich że każdy dział ma po 6 modów jeden góra 2 :twisted:
konto usunięte

#24 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 grudnia 2006 - 10:48

Kochani czy my jesteśmy jacyś strasznie upierdliwi na tym FORUM? Czy nadgorliwi jak niektórzy piszą.


Przesiąć się z niemoderowanego usenetu na modowane forum. Będąc do tego wrogiem forów jako takich. Zupełnie inne postrzeganie.



Lord_craven - usenet nie jest niemoderowany. To niektóre grupy są niemoderowane a niektóre są. Ty decydujesz na to, gdzie piszesz. Tak samo jest z forum OKP.
Jak już sie zdecydujesz - to zgadzasz sie na jakiś tam regulamin.
Spróbuj podyskutowac z moderem prhn :D albo jakiejkolwiek innej grupy moderowanej na usenecie ... życze powodzenia.
ps. nie wspominając o moderach duzych polskich portali internetowych ... hehe


Tylko, że to jest młode, raczkujące jeszcze forum. A i jego założeniem było że będzie inaczej jak u konkurencji. A co do "szukaj" to trzeba przypominać, inaczej się nie da.



Inaczej to nie znaczy "wolna amerykanka".
Jest jeszcze jedno, jak to nazwałeś 'konkurencyjne forum', gdzie taka istnieje (z założenia), a mimo to bany, usunięcia z forum itd są rzeczą naturalną... jak to wytłumaczysz ? :D

#25 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 grudnia 2006 - 11:02

Robo

Dzięki za opinie ... Jedynie przypomnę że temat składki został zakończony ... Reszta zaczęła dotyczyć już zupełnie czegoś innego

Abyś nie czuł się urażony edytuje twój post aby nikt nie miał do ciebie pretensji tytuł tematu zostanie bo zawiera wszystko co w nim jest.

Zobacz swojego posta już zmieniłem zostawiłem twoją wypowiedź aby nie było zarzutów że coś zginęło ...

 


#26 OFFLINE   Dareks

Dareks
  • 146 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: inąd

Napisany 01 grudnia 2006 - 11:09

Robo

... Jedynie przypomnę że temat składki został zakończony ...

hmm na innych forach moderator zadaje pytanie do autora posta czy temat został wyczerpany, czy usnąć zbędne OT z dyskusji i czy zamknąć post. Tutaj jednak jest całkiem inaczej...
[center:6bb00fe8a8]Użytkownik zablokowany[/center:6bb00fe8a8]

#27 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 grudnia 2006 - 11:16

Dareks

Dzieki za opinie ciekawe to jest co napisałeś . Fajne muszą to być fora nie spotkałem takich ale coś w tym jest .... Hmy może masz racje zacznę się pytać ...

 


#28 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 grudnia 2006 - 13:16

Lord_craven - usenet nie jest niemoderowany. To niektóre grupy są niemoderowane a niektóre są. Ty decydujesz na to, gdzie piszesz. Tak samo jest z forum OKP.


Co fakt to fakt :)

Spróbuj podyskutowac z moderem prhn


OT: Któż to, albo gdzie go znaleść ;)

Jest jeszcze jedno, jak to nazwałeś 'konkurencyjne forum', gdzie taka istnieje (z założenia), a mimo to bany, usunięcia z forum itd są rzeczą naturalną... jak to wytłumaczysz ?


Znam i czasem korzystam. A to co się dzieje można tylko wytłumaczyć nadwrażliwością admina.
Inaczej się nie da. Służy mi ono tylko w celu rozwiązania jakiegoś problemu. Tak jak LOB.

Podsumowując. Trzeba zrobić zlota klubowego na który przyjadą wszyscy którzy mają coś do siebie. Napiją się, dadzą sobie po twarzach i rozjadą się do domów.
Choć to raczej ustawką trzeba by było nazwać :(

Proponuję trochę ochłonąć. Przespać się z tym. Żałuję, że sam czasem ze swojej rady nie korzystam.

#29 OFFLINE   Dareks

Dareks
  • 146 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: inąd

Napisany 01 grudnia 2006 - 13:42

Jest jeszcze jedno, jak to nazwałeś 'konkurencyjne forum', gdzie taka istnieje (z założenia), a mimo to bany, usunięcia z forum itd są rzeczą naturalną... jak to wytłumaczysz ?


Znam i czasem korzystam. A to co się dzieje można tylko wytłumaczyć nadwrażliwością admina.
Inaczej się nie da. Służy mi ono tylko w celu rozwiązania jakiegoś problemu. Tak jak LOB.

Nie nazywał bym tego nadwrażliwością, tylko przysłowiem ...jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie...
[center:6bb00fe8a8]Użytkownik zablokowany[/center:6bb00fe8a8]

#30 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 grudnia 2006 - 14:24

Panowie, koncze te dyskusje :!:
Temat zszed na psy, zle sie stalo, ze cos zginelo, pokrzywdzone osoby zostaly publicznie przeproszone, temat wyladowal w odpowiednim miejscu i koniec.


Robo, czy ktos Ci kaze placic skladke, bo ja sobie nie przypominam :?:
Czy w zwiazku z tym, ze nie jestes klubowiczem spotkala Cie jakas przykrosc :?: watpe :!:
Czy kiedykolwiek zwracalaem Ci publicznie czy prywanie uwage, ze Twoja krytyka jest niemile widziana:?: nie przypominam sobie :!:

Szanuje Ci jak kazdego uzytkownika forum, a czasem nawet bardziej, bo jestes z Nami od samego poczatku, ale blagam, nie badz prowokatorem i nie stosuj tanich zagrywek pod publike :!:

Forum jest moderowane, kazdy kto sie zarejestrowal powinien zdawac sobie z tego sprawe, bo mial obowiazek zapoznania sie z regulaminem przen nacisnieciem guzika "Zgadzam sie"
Nie oznacza to jednak, ze mozemy tak od widzi misie kasowac i edytowac posty, ale jezeli nastapi taka koniecznosc to nie mamy rowniez obowiazku sie z tego nikomu tlumaczyc.

Mam nadzieje, ze wszyscy czytajacy ten watek forumowicze zrozumieli i przyjeli do wiadomosci mojej wyjasnienia. Mam rowniez nadzije, ze poszczegolne slowa z tej wypowiedzi nie beda cytowane wyrwane z kontekstu.

Forum jest dla nas - forumowiczy, ale niestety ktos musi pilnowac na nim pozadku - bo teraz placzecie, ze jest tyrania, ale jak Was ktos na forum obraza, to lecicie do moderow, zeby cos z tym zrobili, wiec co jest dobru i zly nadzor, sa dobre i zle zasady :?:
Kazdy postrzega temat tak jak mu jest wygodnie, taka jest natura czlowieka - kazdemu z nas czasami brakuje obiektywizmu :!:

No dobra koniec tych wywodow - nie zamykam tego tematu, bo nie o to chodzi, ale mam nadzieje, ze na tyle jasno napisalem, ze po moim poscie juz nikt nie bedzie musial dawac komentazy :!:

Pozdrawiam


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#31 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 grudnia 2006 - 18:22

nie będzie mnie posądzał o co kolwiek.

Spoko nie będzie :mrgreen:

#32 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 01 grudnia 2006 - 18:52

Omega16v spoko teraz nie mam o co bić piany :wink:

Piterek obiecałem ci że nie będe robił dymu jak mnie ktoś nie sprowokuje i umowy dotrzymałem. Poprostu wyszło na do że ja tutaj jestem najbardziej anty z anty więc mogłem sie wkurzyć i napisać co nieco... teraz jest naprostowane i looz :cool:

Tak po za tym to to mi status "przyjaciela" ogólnie pasuje jedynie ten wyjątek że mam ome... no i jeszcze tak troche "przyjaciel" dziwnie brzmi tak ... :roll: ... lepsze było by kolega :razz:
konto usunięte

#33 OFFLINE   marcin

marcin
  • 345 postów
  • Dołączył: 22-08-2006
  • Skąd: z Bazin :)

Napisany 01 grudnia 2006 - 20:15

ale o so choci??? :oczoplas:
czytam od początku i nie kumam :mlotek:

#34 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 grudnia 2006 - 20:19

Jak nie wiesz o co chodzi to pewnie chodzi o kasę :D

Ogólnie temat jest zje**** i nie warty zagłębiania się. Tyle ode mnie :nie_wiem: