Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Okrutni Modowie ,Cenzura , Asy w rękawie Jednym słowem MASAK


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
33 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 30 listopada 2006 - 17:12

EDIT OMEGA16V : Temat utworzony przez zemnie Proszę nie kojarzyć go z kolegą ROBO ... Jeżeli macie jakieś zarzuty do Pracy MODÓW na FORUM proszę pisać opinnie.





- nie posiada Opla Omegi, ale jest miłośnikiem tego samochodu. Takiej osobie przyznany zostanie status "przyjaciela klubu"


eeee to ja sie zastanawiam czy by sie nie wyzbyć statusu "przyjaciela" bo ome mam :roll:


konto usunięte

#2 OFFLINE   MarianB

MarianB
  • 23 postów
  • Dołączył: 26-08-2006
  • Skąd: Pasłęk/3-miasto

Napisany 30 listopada 2006 - 17:32

Cześć

Chyba wszystko zostało juz wyjaśnione.


Nie, nie wszystko!
Dalej nalegam na odpowiedz tu na ogólnym, a nie jakieś pokretne wyjasnienia na PW
Tak jak wspomnialem sprawa nie tyczy sie Tylko mnie, a że na mnie trafiło to i mam czelność dojść sedna.

cita napisał/a:

Pokaż mi klub, który nie ma składek członkowskich...

Mówisz i masz :tere-fere: Dodany obrazek

Tam jest wszystko za free.


To, co widać powyżej zostało usunięte z tego wątku i natychmiast wątek został zablokowany przez moderatora Waldemarz Po naciskach z mojej strony odblokowano go, ale wyjaśnień nadal nie ma.

- co w moim poście jest nie tak?
- jaki punk regulaminu forum narusza?
- czy jest niepoprawny politycznie?


Moderatorze Waldemarz jak nie masz, co z rączkami zrobić to sobie je wsadź…i nie próbuj ponownie usuwać mich postów :bad:

Minęły czasy ręcznego sterowania informacją, czyimiś wypowiedziami i zacierania obrazu przebiegu dyskusji na obojętny temat, z przyczyny, że jest to wygodne lub nie dla wizerunku klubu czy forum.

Zostałem na te forum zaproszony przez Piterka :bigok:
(Tym większe moje poirytowanie) Kilkakrotnie byłem nawet przez niego agitowany do zapisania się tu, że jest super i naj, naj…. J co mnie tu spotyka?!


____________Wszechobecna cenzura!!!____________


Mam nadzieję w tym miejscu otrzymać stosowne wyjaśnienie Moda odpowiedzialnego za edycję wspominanego wątku.
Nie czasem na PW. Wiem, że mój przypadek nie jest odosobniony i wielu z nas chętnie dowie się jakimi to krytriami kierują się admini i moderatorzy.
Pozdrawiam
Marian

#3 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 30 listopada 2006 - 17:32

Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś status zmienił na klubowicza.

#4 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 listopada 2006 - 18:56

Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś status zmienił na klubowicza.


A czy wtedy nie będą usuwane jego posty? Nie wydaje mi się. I co to ma wspólnego jedno z drugim? Też jestem ciekaw! Nawet bardzo.

#5 OFFLINE   MarianB

MarianB
  • 23 postów
  • Dołączył: 26-08-2006
  • Skąd: Pasłęk/3-miasto

Napisany 30 listopada 2006 - 19:26

Cześć

A czy wtedy nie będą usuwane jego posty? Nie wydaje mi się. I co to ma wspólnego jedno z drugim? Też jestem ciekaw! Nawet bardzo.


Dzięki lord_craven :wink:

Mam te same wątpliwości co Ty.

Można ten temat poszerzyć o inne aspekty forumowej tu bytności wszystkich nie zrzeszonych w OKP, ale nie jestem klubowiczem i jako persona non grata w tej materii głosu zabierać nie będę.

Dalej cierpliwie czekam tu na sensowne ustosunkowanie się moderatora do zaistniałego incydentu.
Pozdrawiam
Marian

#6 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 30 listopada 2006 - 20:12

gmurawsk napisał/a:
Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś status zmienił na klubowicza.


A czy wtedy nie będą usuwane jego posty?

Podstawowe stwierdzenie, że wszyscy są tak samo traktowani na forum bez względu na status, czy to moderator czy admin.
2. Mój zapis dotyczy kolegi Robo, a nie posta wstrzelonego w tym samym czasie.

Dalej cierpliwie czekam tu na sensowne ustosunkowanie się moderatora do zaistniałego incydentu.

To jest propozycja siania zamętu prowokując do kłótni na forum a to nie jest zgodne z regulaminem forum.
3. Temat jest inny, a nie dyskusja o moderatorach. Jeden post nie na temat a usuwam wszystkie Spoza tematu

#7 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 listopada 2006 - 20:52

Mam pytanko :?:
W jaki sposób kolega ww200 może się stać przyjacielem klubu :?:

#8 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 listopada 2006 - 22:21

3. Temat jest inny, a nie dyskusja o moderatorach.


Ale moderator swoim zachowaniem ją wywołał.

Jeden post nie na temat a usuwam wszystkie Spoza tematu


Jak chcesz to się wysilaj. Ja sobie zapisałem już tą stronę więc jak ktoś zechce to poźniej podeśle na maila. Ślad zostanie :)

A robie to tylko dlatego, że któryś z Was, modów wyedytował wątek o cytatach, aby usunąć całą dyskusję (BTW mam kopie tej dyskusji). Więc sami sobie robicie kuku takim zachowaniem. I dlatego ja się czepiam. Ot co

#9 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 30 listopada 2006 - 22:43

I dlatego ja się czepiam. Ot co


Ty sie nie czepiasz tylko dobrze gadasz........ Popieram

#10 OFFLINE   MarianB

MarianB
  • 23 postów
  • Dołączył: 26-08-2006
  • Skąd: Pasłęk/3-miasto

Napisany 30 listopada 2006 - 22:46

Cześć

Podstawowe stwierdzenie, że wszyscy są tak samo traktowani na forum bez względu na status, czy to moderator czy admin.

No, co Ty nie powiesz :roll: Jakoś mój przypadek dobitnie zaprzecza Twojemu twierdzeniu.

2. Mój zapis dotyczy kolegi Robo, a nie posta wstrzelonego w tym samym czasie.

Może nie na miejscu będzie z mojej strony pouczanie :oops: moderatora, ale jest taka opcja jak "cytuj" :tere-fere: Unikniesz tym prostym sposobem wprowadzania innych w błąd. Ponadto ja nie strzelam postami, a tylko je zamieszczam :wink:

Dalej cierpliwie czekam tu na sensowne ustosunkowanie się moderatora do zaistniałego incydentu.

To jest propozycja siania zamętu prowokując do kłótni na forum a to nie jest zgodne z regulaminem forum.

Nie składałem tu żadnych propozycji, a tym bardziej w żadnej mierze moje wypowiedzi nie miały na celu kogokolwiek prowokować do kłótni.
Czyżby były dwa regulaminy, bo jakoś nie mogę doczytać się przytoczonego sformułowania czy chociażby analogii do jakiegoś z punktu w regulaminie?
Twoja interpretacja moich wypowiedzi i regulaminu pisania na forum jest zbyt daleko posunięta i tchnie realnym socjalizmem. Te czasy już minęły i nie ma już cenzorów. Tak mnie zapewniano, że tu jest "inaczej" i "lepiej" niż na LOB Fakt są tam twarde zasady, ale przynajmniej czytelne. Tu jest inaczej, to pewne, zalatuje totalnym zakłamaniem i obłudą.

3. Temat jest inny, a nie dyskusja o moderatorach. Jeden post nie na temat a usuwam wszystkie Spoza tematu

Fakt, masz rację, jest nie na temat. Zauważ tylko, że to nie ja przyczyniłem się do tej sytuacji, a że przypadek usuwania postów nie jest odosobniony, dlatego najpierw utworzyłem nowy wątek, ale że został on skasowany, a ten odblokowany to chyba jasno można było odczytać intencje moderatora. Widać nie za bardzo jesteś w temacie, a zabierasz tak decydujący głos w sprawie. Tyle niepotrzebnej dysputy, a wystarczyło tylko przywrócić mój wykasowany post w tym wątku, a najlepiej było go wcale nie ruszać :sad:

P.S. Czy to już przypadkiem nie norma u moderatorów, że głos zabierają za niego "adwokaci"? :smiech:
Pozdrawiam
Marian

#11 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 listopada 2006 - 22:50

I dlatego ja się czepiam. Ot co


Ty sie nie czepiasz tylko dobrze gadasz........ Popieram


Nie no. Nawet dla mnie jest to czepianie. Ale czemu mam tego nie robić skoro odchodzi się pierwotnych ustaleń (w skrócie: żeby nie było jak u konkurencji)

Z takich spraw to wątek o cytatach autorstwa City i teraz to w tym wątku.
Więc jak ma nie być jak u konkurencji to po co takie zachowania, zamiatanie brudów pod dywan. Nigdy nie będzie idealnie tam, gdzie spotykają się ludzie o różnych poglądach. Zawsze będą mniej lub bardziej kontrowersyjne poglądy i tematy poruszane. A walczenie z tym spowoduje, że ludzie będą się odwracać od forum.

Takie jest moje zdanie na ten temat.

#12 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 listopada 2006 - 23:04

Nie, nie wszystko!
Dalej nalegam na odpowiedz tu na ogólnym, a nie jakieś pokretne wyjasnienia na PW
Tak jak wspomnialem sprawa nie tyczy sie Tylko mnie, a że na mnie trafiło to i mam czelność dojść sedna.

Kolego już napiałem tobie na PW i moge napisac też tu na ogólnym jesli sie tego domagasz.
Cytuje to co wysłałem tobie na PW.

-"Nie stosuje tutaj zadnej cenzury, poprostu czyszczac ten caly watek poprostu przez przeoczenie usunąlem też twoj post i nie ze wzgledu na cenzure tylko przypadkowo.
Druga sprawa to jak cos takiego sie stalo to nie musisz odrazu mi tutaj wyjezdzac z takimi informacjami że moge sobie raczki gdzieś wsadzic. To ze zaprosil cie Piterek na forum to nie zwalnia cie od kulturalnego pisania na forum.
I jeszcze jedna informacja względem twojego postu na temat forum LOB.
Chcialbym tylko nadmienić ze na forum OKP nie trzeba było czekać miesiacami, aby mozna było sie zarejestrowac na stronie. A jesli chodzi o członkostwo w klubie i opłacania składek to nikt nikogo nie zmusza do tego.
Tyle co mam do powiedzenia.
A tamten temat został zamkniety dlatego, że wszystko zostało juz napisane."

I bardzo proszę abys mnie nie obrażał swoimi wywodami na temat jakiegoś jak to określiłeś mojego pokrętnego wyjaśnienia.
Poprostu robiąc porzadek w postach przez przypadek poszedł twoj post tez do smieci i nie miałem możliwosci przywrócenia go ponownie.
Nie jestem gówniarzem abys w taki sposób pisał na moja informację, którą otrzymałes na PW.

#13 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 30 listopada 2006 - 23:13

Że wątek stracił sens . A ja żebym nie został posądzony o ukrywanie prawdy i celowe szerzenie propagandy i innych takich. Przenoszę dyskusję do OT Tu sobie dyskutować snuć intrygi i inne bzdety..

Kochani czy my jesteśmy jacyś strasznie upierdliwi na tym FORUM? Czy nadgorliwi jak niektórzy piszą.

Czy naprawdę robimy tu wszystkim wielką krzywdę ..... Pozwolę sobie zacząć dyskusję co w Moim i innych moderów postawach wam nie odpowiada.

Proszę napisać (bez wulgaryzmów ) co jest nie tak? Śledzę forum już jakiś czas i nie wydaje mi się że jest tu Banda panoszących się Gości (czytaj admini i ich pieski modowie pewnie tak to jakoś ma wyglądać w niektórych mniemaniu)

Powiem wam że szlak mnie trafia staram się aby na forum utrzymać jaki taki porządek nie jednokrotnie przymykam oko ... Nie reaguję jak na innych forach że już coś było szukaj itp..

Dlaczego szukacie igły w stogu siana i próbujecie CZASEM Z BŁACHOSTKI ROZDMUCHAĆ PROBLEM.

 


#14 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 listopada 2006 - 23:28

snuć intrygi i inne bzdety..


Ciekawa argumentacja :?:

Kochani czy my jesteśmy jacyś strasznie upierdliwi na tym FORUM? Czy nadgorliwi jak niektórzy piszą.


Przesiąć się z niemoderowanego usenetu na modowane forum. Będąc do tego wrogiem forów jako takich. Zupełnie inne postrzeganie.

Czy naprawdę robimy tu wszystkim wielką krzywdę ..... Pozwolę sobie zacząć dyskusję co w Moim i innych moderów postawach wam nie odpowiada.


Pierszy akapit.

pieski modowie


Żebyście przynajmniej od czasu do czasu poszczekali to inczej by było :p

Nie reaguję jak na innych forach że już coś było szukaj itp..


Tylko, że to jest młode, raczkujące jeszcze forum. A i jego założeniem było że będzie inaczej jak u konkurencji. A co do "szukaj" to trzeba przypominać, inaczej się nie da.

Dlaczego szukacie igły w stogu siana


W stogu siana to się przyjemniejsze rzeczy robi niż szuka jakiejś igły bo mod niezdara zgubił i nie może znaleść ;)

#15 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 01 grudnia 2006 - 00:25

Proszę napisać (bez wulgaryzmów ) co jest nie tak


No zdecydowanie za mało spamujecie :razz: :lol: :lol: :lol:

#16 OFFLINE   MarianB

MarianB
  • 23 postów
  • Dołączył: 26-08-2006
  • Skąd: Pasłęk/3-miasto

Napisany 01 grudnia 2006 - 00:46

Cześć

Nie trzeba było od razu całej tej zadymy przenieść do innego wątku?
Uważam, że miejsce jest niezbyt stosowne i raczej obraża mnie i tu piszacych.
Odpowiednim miejscem nadal jest FORUM GŁÓWNE temat O forum, bo tego dotyczy tocząca się tu dyskusja.

-"Nie stosuje tutaj zadnej cenzury, poprostu czyszczac ten caly watek poprostu przez przeoczenie usunąlem też twoj post i nie ze wzgledu na cenzure tylko przypadkowo.

…ble…ble…ble Takie tłumaczenie to żadne tłumaczenie. Nieodpowiedni człowiek na nie odpowiednim miejscu?

Druga sprawa to jak cos takiego sie stalo to nie musisz odrazu mi tutaj wyjezdzac z takimi informacjami że moge sobie raczki gdzieś wsadzic To ze zaprosil cie Piterek na forum to nie zwalnia cie od kulturalnego pisania na forum..

Np. do kieszeni? Widzisz w tym coś niestosownego?

I jeszcze jedna informacja względem twojego postu na temat forum LOB.
Chcialbym tylko nadmienić ze na forum OKP nie trzeba było czekać miesiacami, aby mozna było sie zarejestrowac na stronie. A jesli chodzi o członkostwo w klubie i opłacania składek to nikt nikogo nie zmusza do tego.

Po prostu jeden wielki bełkot! Co ma jedno do drugiego?
Padło pytanie:

cita napisał/a:

Pokaż mi klub, który nie ma składek członkowskich...

Mówisz i masz :tere-fere: Dodany obrazek

Tam jest wszystko za free.


I tylko tyle! Nie dorabiaj zaraz ideologii politycznie poprawnej dla OKPu

Nie jestem gówniarzem abys w taki sposób pisał na moja informację, którą otrzymałes na PW.

Sam się o to prosiłeś. Wiem ile masz lat, co nie znaczy, że ja nie mogę mieć więcej, ale to i tak nie zmienia faktu, że przez myśl mi nawet taki epitet, co do Twojej osoby do głowy nie przyszedł.
Moderator, a taki wrażliwy :lol:
Wydaje mi się, że jasno napisałem i określiłem moją prośbę odnośnie miejsca zamieszczenia wyjaśnienia, by było wszystko jasne i przejrzyste dla ogółu, a nie załatwiane w „cieniu alkowy”.

Jak dla mnie, co do Twojej "wpadki" EOT
Pozdrawiam
Marian

#17 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 grudnia 2006 - 00:51

Źle się stało, że coś zostało skasowane, ale to nie usprawiedliwia "zadymy" jaka tu zapanwoała :!:
temat uważam za zakończony.

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#18 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 01 grudnia 2006 - 04:52

uwazam ze ten temat powinien pozostac na wczeniejszym miejscu- tutaj raczej jest nie stosowne i moze byc lekcewarzace dla autora czyli dla MarianB.
Waldemarz :zolta_kartka:

#19 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 grudnia 2006 - 09:13

przesuwam do "o forum"


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#20 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 01 grudnia 2006 - 09:19

Ja to mam pytanie dlaczego mój post został wycięty z innego tematu, utworzony został na jego podstawie nowy temat, którego ponoć jestem autorem i który to z wszewchmocnych taki bystrzacha że robi to bez niczyjej wiedzy i zgody :?: :evil:

Tekst typu że "nie pasował do poprzedniego tematu" mało mnie interesuje bo temat był o członkowstwie w klubie itp :evil: Pewnie podobny los spotkał temat o wycinaniu postów założony przez MarianB. Poprostu macie za duzo guzików na panelach i robicie sobie państewko poprawne politycznie.

A co do tego że mam status "Przyjaciela" to mam bo taki chciałem

KLUBOWICZEM NIE BęDE BO BYłEM JUż W "FAJNYM KLUBIE" KTóRY CENZURA ZABIłA, I NIE UśMIECHA MI SIE PłACENIE 20 ZETA ZA TAKE ATRAKCJE po za tym wisi mi czy to 5, 20, czy 100 zł i ile czeka sie na LOB bo jak bym chciał to bym sie zapisał albo tu albo tam albo gdziekolwiek a mi to wsi.

Ciekawe kiedy zamkniecie, przytniecie, przeedytujecie, i skasujecie to wszystko :lol:

I czekam kiedy dostane ostrzeżenie bo nazwałem temat "Okrutni Modowie ,Cenzura , Asy w rękawie Jednym słowem MASAK" i jestem głównym wrogiem nastawionym anty do wszystkiego.
konto usunięte