Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Śmierdzi w kokpicie


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   szakuli

szakuli
  • 41 postów
  • Dołączył: 17-07-2006
  • Skąd: Kętrzyn

Napisany 29 listopada 2006 - 20:41

Mam proble. Chodzi o zapach gazu w kokpicie. Omka B 1996 2,0 16V oczywiście III generacja. Podczas jazdy jest wszo ok. Jednak na postoju z nawiewu czuć ewidentnie gaz. wlot powietrza do nawiewu jest z prawej strony przy samej szybie, parownik czy jak to zwał jest umiejscowiony niemal ze pod wlotem w silniku. Pewno dlatego czuc, gazowce nic nie czuje :) chcem robic scene ale brak mi argumentów. :drink: Może ktoś juz to miał i podpowie czy aby mam racje. Pozdrawiam



#2 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 30 listopada 2006 - 17:08

Witam ,uważam ,że masz jakąś nieszczelność,ale nie jestem specem więc mogę się mylić. :wink: Pozdro.

#3 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 30 listopada 2006 - 17:17

Pewno dlatego czuc, gazowce nic nie czuje

Nie ma co czuć tylko trzeba sprawdzić. Jedź gdzie indziej. Gaz ten ma do siebie to że się snuje przy podłożu i tam się zbiera. Z ogniem uważaj dopóki nie będziesz miał pewności.

#4 OFFLINE   mazi82

mazi82
  • 361 postów
  • Dołączył: 15-10-2006
  • Skąd: Radom
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 listopada 2006 - 20:04

Mam to samo ;/ inst. w dolot, zapach gazu pojawił sie dopiero po ostatniej regulacji, jutro podjade do gazowników i podpytam się czemu, co i jak

#5 OFFLINE   szakuli

szakuli
  • 41 postów
  • Dołączył: 17-07-2006
  • Skąd: Kętrzyn

Napisany 30 listopada 2006 - 20:53

A no właśnie to taki śmierdzący temat, gazowniki juz nic poza kasy nosem nie czuja og tego propanu i niezabardzo wiem jak do tego podejsc. Ale ja chyba mam wyjcie, znajomy w stacji diagnostycznej kupił sobie tester co by sobie łapek nie brudzić pianka przy sprawdzaniu instalaci i chyba z takim wydrukiem sie udam prosto do gazownikow, ciekawe czy tylko taka dawke tester wyłapie, w poniedziałek z ranka bedzie wszystko wiadomo. dam znac. Pazdro dla wszystkich zagazowanych bo przesrane mamy :drink:

#6 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 30 listopada 2006 - 21:55

Czujnik wyczuwa najmniejszą ilość gazu. W Warszawie jakby ktoś miał problem z tym to nie ma problemu bo mam od kogo pożyczyć i sprawdzić.