Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Dla kogo są Omegi a dla kogo inne auta...


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
34 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   niko

niko
  • 383 postów
  • Dołączył: 14-06-2006
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 lipca 2006 - 07:15

EDIT Maro: Temat wydzielony z tematu "Sprzedam Audi A8"



[...]

Ja tam nic nie powiem, ale zauważyłem ostatnio, że prawie każdy kartofel ze wsi ma sobie za ambit posiadanie Audicy (nalepiej A4, a ostatnio też A8 w buraczkowie modne sie kurde robi) lub Beemki (trójka lub siódemka).
Sory, jeśli kogoś uraziłem, ale nie dzierżę poróbstwa i schamiania tego co piękne!



#2 Guest_sunnychris_*

Guest_sunnychris_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 06 lipca 2006 - 07:50

no kiedys prostactwo chcialo miec "golfika trojke" pozniej beemke trojke ( e36)itd... teraz a8 z poczatkowych lat mozna juz nawet ponizej 20k kupic wiec powoli zaczyna byc w zasiegu srednio zamoznego ludzika i niedlugo pewnie bedzie widac po wsiach a8 z kierowca z kielbasa w rece ;-) Mimo to nadal mi sie podoba ale czy kupie to inna sprawa :razz: teraz troche inne priorytety mam niz wypasna bryka :smile:

#3 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 06 lipca 2006 - 08:47

prostactwo chcialo miec "golfika trojke" pozniej beemke trojke


Ja miałem golfa 3 baaa dalej mam :lol: :lol: :lol: , ale niestety i ja zauważyłęm te zapędy do audi po wsiach :roll:

ale i tak niedoścignionym ideałem podradomskich wsi jest bmw e36 i vectra A <ściana>
konto usunięte

#4 OFFLINE   niko

niko
  • 383 postów
  • Dołączył: 14-06-2006
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 lipca 2006 - 08:52

prostactwo chcialo miec "golfika trojke" pozniej beemke trojke


Ja miałem golfa 3 baaa dalej mam :lol: :lol: :lol: , ale niestety i ja zauważyłęm te zapędy do audi po wsiach :roll:

ale i tak niedoścignionym ideałem podradomskich wsi jest bmw e36 i vectra A <ściana>

W Małopolsce prym chiba wiedzie Audi... może by napisać do producenta, co by jako promocyje dla polskiej wsi zarządzili? Np. 10 kg. kiełbasy i dwa worki nawozu w bonusie! :twisted: :twisted: :twisted:

#5 OFFLINE   niko

niko
  • 383 postów
  • Dołączył: 14-06-2006
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 lipca 2006 - 08:55

Ja tam nic nie mam przeciwko wsi, bo to przecie wieś nas żywi (ale kurde nie zdzierżę idiotów i buraków, którzy głosują na tego smarzonego kartofla i faszytę Leppera.. uf.. ).
No ale wytłumaczcie mi jedno:
po ki ch.. na wsi komu Audi lub BMW?!
czy nie lepiej już jakiś starszy Mercedes czy ŁAZ? Jeśli chodzi o wytrzymałość, to jest kilka innych lepszych country-car'ów w przyzwoitej cenie. Ale myślę, że to chyba jednak nie o wytrzymałość chodzi.
pozdro

#6 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 lipca 2006 - 10:05

W lubelskim to tylko Audi i VW sprzedają się. Na inne marki "buractwo" nawet nie patrzy. :neutral:

#7 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 06 lipca 2006 - 10:31

co do bmw 7 to sie nie zgodze bo ziemniaki ich nie wielbią bo za dużo palą, wolą mocarne 316 :twisted:

po ki ch.. na wsi komu Audi lub BMW?!


A na dyskotece pod remizą co lepiej wygląda ułaz czy audi :?: :lol:
konto usunięte

#8 Guest_sunnychris_*

Guest_sunnychris_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 06 lipca 2006 - 10:37

taaa... dobra trojka zawsze ma wziecie u miejscowych lachonow :lol:

#9 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 06 lipca 2006 - 10:53

ale i tak niedoścignionym ideałem podradomskich wsi jest bmw e36 i vectra A <ściana>


I Vw golfy ze szpachlexami i siatexami 2 tuby w bagażniku i 15 głośników w samochodzie i wieś śpiewa i tańczy :wink:

#10 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 06 lipca 2006 - 15:12

Uwaga wyjaśniam dlaczego audi jest tak popularne :)

#11 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 06 lipca 2006 - 15:13

:cool: Dodany obrazek

#12 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 lipca 2006 - 15:23

Ja to quattro to da radę :D

#13 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 06 lipca 2006 - 15:32

to akurat ALLROAD. Teraz przynajmniej wiadomo czemu tyle tego jezdzi po wsiach , i czemu kazdy sasiad na wsi chce miec audika- prawie nówke- bo sasiad z dotacji Unijnych sobie sprawił zamiast traktora to czemu i ja bym miał nie miec- sprzedam brone a audkia kupie :)

#14 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 lipca 2006 - 15:59

Panowie Nie wiem czemu się tak uczepiliście Ludzi ze wsi ??? A co to oni są gorsi niech jeżdżą czym chcą. Nie przylepiajcie nikomu etykietki Buraka wiochmena itp... A co to po Miastach nie jezdżą podobne osoby .

Zastanówcie się ja jestem z Łodzi i mógłbym tak samo traktować kogoś nie wiem z Piotrkowa itp. A jakie są czasem opinie o jeżdżących OMEGAM KOMBI (to też Ja) że niby co Koleś co ziemniakami i pietruszką dorabia do kuroniówki? Lub W Niemczech Oplem Robol jeździł a on Pana zgrywa ITD. ITP...

Każdy kupuje co mu się podoba a ze czasem przychodzi na coś moda to co po prostu PŁACISZ i MASZ.

Pozdrawiam Marcin

#15 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 06 lipca 2006 - 16:16

To co piszemy to sa fakty, a nie wyssane z palca pierdoły. Ja nei mam nic do ludzi ze WSI.
Z obserwacji wsi i rynku samochodów uzywanych wynika tak ze tylko VW i audi sie sprzedaja bo kupuja je ludzie z ciemnogrodu", nauczeni przez sasiada ze audi to dobre auto i tzreba miec audi bo sasiad ma- i tak jest ze dobre,ale jest jeszcze wiele innych dobrych marek.
W ten sposób ceny innych marek aut spadaja drestycznie- ceny omeg tez, bo ktos chce sprzedac swoja np omege a nie moze bo handlarze nasporadzaja najwiecej Vw, Audi i wciskaja je takim ludziom ze WSI którzy je kupuja ( to tak jak by załozyc klapki na oczy dla konia ).

#16 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 lipca 2006 - 16:42

@Gradz

Ja tam nie wiem jakie są statystyki ale ja tam po mniejszych miejscowościach i wioseczkach widzę sporo Volvo Seaty Ople Corsy wiecznie żywe Polonezy hi hi . A ludzie zawsze będą się kierować opinią innych .

Zobacz co się dzieje w Miastach jak by można było do Omegi wsadzić silnik 700 cc to by Ludzie brali bo mało pali i w korkach jazda tańsza . jaki ma Kolektor bo zwykły gaz da rade założyć . Na wsiach ludziom mniej przeszkadza duża pojemność inna jazda.

Uważam ze to są stereotypy a czasem zwykła MODA Po prostu u nas lubi się ucierać że BMW 3 jeździ dres itp. Albo jak samochód czarny to pewnie cwaniaki jeździły cała masa takich bzdurek i niestety na to nic nie poradzimy. Możemy tylko teraz propagować że OMY to są samochody ponad czasowe praktyczne śliczne i Kochane i takie mięciutkie
jak kaczuszka :wink:



Pozdrawiam Marcin

#17 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 06 lipca 2006 - 16:53

Przypominam tylko, że temat dotyczy sprzedaży A8 :evil:
Jeszcze chwilę i temat zamknę albo przeniosę do off topicu

#18 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 06 lipca 2006 - 17:13

Omega to auto tureckiego biznesmana własciciela sieci (przeważnie 2 szt) budek z kababem przy okazji przerdzawiała na wylot :lol: :lol: tak jest opinia o omie ta w kombii to jeszcze do przewozu kartofli dodatkowo służy ale mnie to nie przeszkadza :lol: :lol: :lol: :cool: :lol: :lol:

ps. ciekawe jest to jak posiadacze opli nie lubią vw i vice versa :?: :roll: :grin:
konto usunięte

#19 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 lipca 2006 - 17:57

@Gawor

Masz rację skróć wątek do ogłoszenia i najwyżej kilku marzeń... Reszte daj do offa bo dyskusja jest ciekawa i można sobie po dyskutować.

Turecki biznesmen he he dobre . Ciekawe jestem jakie macie wrażenia co do kolorów samochodów ja mam Czarną prawie OME (chyba w niemieckim to było dunkelgrau ) i jestem cwaniak z kartoflami na pace he he.

Nie poważnie jak myślicie jakie kolory najbardziej pasują do Omegi?

#20 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 06 lipca 2006 - 18:12

Też jestem za przeniesieniem postów bo to fajny temat wynikł.

Wg mnie omega wygląda ładnie w prawie każdym kolorze i tylko nie w niebieskim z palety A i zielonym policyjnym <żygi> a tak ogólnie to niecierpie matowych kolorów a matowy czerwony to wręcz poezja śpiewana :evil:
konto usunięte