Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Propozycja utworzenia działu "PRACA"


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
30 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   krzysiek1985

krzysiek1985

    Zbanowany

  • 228 postów
  • Dołączył: 02-04-2008

Napisany 18 lutego 2009 - 13:30

Jestem przeciwnikiem założenia takiego działu "PRACA" to nie Urzad Pracy ani gazetka z ogloszeniami o prace Niedlugo do tego dojdzie ze na tym forum bedzie doslownie wszystko np. zwierzeta, rosliny,kosmos itp. i nic nie bedzie mozna znalezc i tak jest juz duzo tych dzialow odbiegajacych od tematu Omeg na tym poprzestanmy :D To jest klub motoryzacyjny a dokladnie klub o Omegach jak by ktos zapomnial Trzymajmy sie założenia po co ten klub powstal. :D

#22 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 lutego 2009 - 13:39

zostajemy przy tej opcji

Szkoda :(

bynajmniej narazie

:D

I wiesz ile tam zaraz spamu będzie

Poważnie ? :???: :hmm: ;)

#23 OFFLINE   Pit_Diablo

Pit_Diablo
  • 660 postów
  • Dołączył: 22-10-2008
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 18 lutego 2009 - 13:49

Jestem przeciwnikiem założenia takiego działu "PRACA" to nie Urzad Pracy ani gazetka z ogloszeniami o prace Niedlugo do tego dojdzie ze na tym forum bedzie doslownie wszystko np. zwierzeta, rosliny,kosmos itp. i nic nie bedzie mozna znalezc i tak jest juz duzo tych dzialow odbiegajacych od tematu Omeg na tym poprzestanmy :D To jest klub motoryzacyjny a dokladnie klub o Omegach jak by ktos zapomnial Trzymajmy sie założenia po co ten klub powstal. :D




więc zgłoś komu trzeba by wszystko co nie jest zwiazane z Omegą wywalić
jak dzielić to równo ...

#24 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 lutego 2009 - 13:52

Pit_Diablo, dlaczego każdą formę wyrażenia swojej opinii przez użytkownika od razu przeradzasz w atak na swoją propozycję. Każdy ma prawo mieć własne zdanie w tej kwestii prawda?? więc daj spokojnie się ludziom wypowiedzieć :police:



 


#25 OFFLINE   krzysiek1985

krzysiek1985

    Zbanowany

  • 228 postów
  • Dołączył: 02-04-2008

Napisany 18 lutego 2009 - 13:52

więc zgłoś komu trzeba by wszystko co nie jest zwiazane z Omegą wywalić
jak dzielić to równo ...


Nie bede nic zglaszal Tak jak jest jest dobrze

#26 OFFLINE   Pit_Diablo

Pit_Diablo
  • 660 postów
  • Dołączył: 22-10-2008
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 18 lutego 2009 - 15:17

Nie bede nic zglaszal Tak jak jest jest dobrze




zawsze może być lepiej lub gorzej ;)

#27 OFFLINE   monocero

monocero
  • 15 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Koszalin

Napisany 18 lutego 2009 - 15:37

szukającym pracy polecam :

www.praca.wp.pl
www.pracuj.pl

To forum niech będzie od tematów zawodowych wolne.. Jesteśmy fanami Klusek i po to się tutaj spotykamy...

#28 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 18 lutego 2009 - 15:41

I wiesz ile tam zaraz spamu będzie

e niemożliwe :peace:

#29 OFFLINE   Pit_Diablo

Pit_Diablo
  • 660 postów
  • Dołączył: 22-10-2008
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 19 lutego 2009 - 01:01

szukającym pracy polecam :

www.praca.wp.pl
www.pracuj.pl

To forum niech będzie od tematów zawodowych wolne.. Jesteśmy fanami Klusek i po to się tutaj spotykamy...



Wy albo jesteście ślepi i nie dość dokladnie oglądacie to forum albo panuje tu wpatrzenie w kilku "Zarządców" i ślepo powtarzanie ich prywatnych odczuć ...
To mi zakrawa na wazeliniarstwo i zastanawia mnie kiedy , czyje i z czyjej :pupa: dostrzeżemy wystające uszy ;)
skoro to forum MOTORYZACYJNE skupiające użytkowników Opla Omegi to co tu robi ten temat http://forum.omegakl...isplay.php?f=47 , tu dzież http://forum.omegakl...isplay.php?f=49 lub http://forum.omegakl...isplay.php?f=48 ???

Zanim ktokolwiek napisze że czyjaś propozycja nie jest w temacie Kluski , niech łyknie szklanke zimnej wody (podobno rozjaśnia umysł) i pomyśli 2x ...
Niedługo założycie wątek pt. Koło Gospodyń Wiejskich (bo jest wyraz KOŁO i może pasuje do Omegi) lub Kółko Różańcowe (może ROZRZĄDU) i to będzie w TEMACIE :smiech::smiech::smiech::smiech::smiech::smiech:

#30 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 lutego 2009 - 07:25

Wy albo jesteście ślepi i nie dość dokladnie oglądacie to forum albo panuje tu wpatrzenie w kilku "Zarządców" i ślepo powtarzanie ich prywatnych odczuć ...
To mi zakrawa na wazeliniarstwo i zastanawia mnie kiedy , czyje i z czyjej :pupa: dostrzeżemy wystające uszy ;)
skoro to forum MOTORYZACYJNE skupiające użytkowników Opla Omegi to co tu robi ten temat http://forum.omegakl...isplay.php?f=47 , tu dzież http://forum.omegakl...isplay.php?f=49 lub http://forum.omegakl...isplay.php?f=48 ???

Zanim ktokolwiek napisze że czyjaś propozycja nie jest w temacie Kluski , niech łyknie szklanke zimnej wody (podobno rozjaśnia umysł) i pomyśli 2x ...
Niedługo założycie wątek pt. Koło Gospodyń Wiejskich (bo jest wyraz KOŁO i może pasuje do Omegi) lub Kółko Różańcowe (może ROZRZĄDU) i to będzie w TEMACIE :smiech::smiech::smiech::smiech::smiech::smiech:

Nie wiem jaki masz cel ,ale nie obrażaj tu nikogo od ślepców i wazeliniarzy
uważam temat za zamkniety tak jak napisałem narazie nie przewidujemy utworzenia takiego działu.
Jeżeli koniecznie chcesz szukac pracy to kolega monocero podał już linki do stron lub załuż post w działach które sam podałeś.

#31 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 lutego 2009 - 07:47

W związku z tym że sprawa trafiła do administratorów temat zamykam - poinformuje o rozstrzygnięciu