Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

zamykanie tematow


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
59 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Cichy

Cichy
  • 210 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Lubin

Napisany 26 listopada 2006 - 12:16

o co biega z zamykaniem tematow a szczegolnie chodzi o moj temat!!

prosze o wytlumaczenie, to byl powazny temat z argumentami a mimo tego Gawor go zamknal.

na Forum jest pelno spamerskich tematow, dublujacych sie itp a mimo tegonei sa zamykane,

nie myslalem ze sam to napisze ale LOBem mi tu zajezdza :bad:


bylo milo ale sie i to skonczylo

#2 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 listopada 2006 - 12:18

o co biega z zamykaniem tematow a szczegolnie chodzi o moj temat!!

prosze o wytlumaczenie, to byl powazny temat z argumentami a mimo tego Gawor go zamknal.

na Forum jest pelno spamerskich tematow, dublujacych sie itp a mimo tegonei sa zamykane,

nie myslalem ze sam to napisze ale LOBem mi tu zajezdza :bad:


niczym nie zajeżdza.
Dyskutujemy własnie na temat postu.
Generalnie nie mamy wiedzy na temat tego co opisałeś, tzn. nie mamy wiedzy obiektywnej. Argumenty owszem miałeś, ale tylko Twoje.
Niestety oskarżyć jest łatwo ... a sprostowania zwykle są małym druczkiem.

Nie bierz tego więc do siebie, OKP to nie wyrocznia.

#3 OFFLINE   niko

niko
  • 383 postów
  • Dołączył: 14-06-2006
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 listopada 2006 - 12:32

W zupełności popieram Cita.
Nie ma sensu umieszczać takich postów, bo jeśli koleś jest oszustem i zechce się ukryć pod innym nickiem to i tak to zrobi i będzie nadal oszukiwać. Zawsze takie ryzyko istnieje.
Chodzi o to, żeby na forum stworzyć taki klimat, w którym oszuści, zadymiarze i inne szumowiny nie odnalazły się.
A z obwinianiem ludzi trzeba być bardzo ostrożnym.

Co do LOB-owskiego klimatu, to uwierz mi - TU TEGO NIE MA!

#4 OFFLINE   Hrabia

Hrabia
  • 387 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Toruń
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 listopada 2006 - 14:30

A ja popieram cichego...

Lepiej pokasujcie spamy i OT z watkow....

#5 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 listopada 2006 - 14:32

A ja popieram cichego...

Lepiej pokasujcie spamy i OT z watkow....


żey to było takie proste.
Zawsze znajdzie sie potem ktos, kto napisze "wk***iający moderator" *...

(*) co akurat w tym wątku jest bardzo nie na miejscu - kolego Cichy.

#6 OFFLINE   Cichy

Cichy
  • 210 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Lubin

Napisany 26 listopada 2006 - 20:29

temat bardzo szybko zostal zamkniety i usuniety, dlaczego?? jakies wytlumaczenie uslysze czy tylko TAK bo TAK :roll:

pisze o kims kto mnie oszukal i przestrzegam innych przed tym osobnikiem

w innym poscie Cita zazucal ze uzytkownicy forum chca kogos "oszukac" i na nim zarobic co z kretesem skrytykowal.

wnioskujac:

jezeli moderator krytykuje w swoim mniemaniu oszustwo (proba zarobku inaczej) to jest GIT a jezeli forumowicz opisuje przyklad z jakim sie spotkal to jest zle i temat jest usuwany.

Nie gadajcie ze to jest w porzadku, za duzo moderatorzy ingerujecie w tematy i wypoeidzi innych

takie jest moje zdanie,

kazda wasza ingerencja w post, wypowiedz itp musi byc obiektywna i nie mozna usuwac niewygodnych lub kontrowersyjnych tematow
bylo milo ale sie i to skonczylo

#7 OFFLINE   piotr027

piotr027

    Dwie Omegi-jedna Edytki

  • 604 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Krotoszyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 listopada 2006 - 20:46

a o co chodzi bo nie wiem...............?

#8 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 26 listopada 2006 - 20:47

czy ja moge coś napisac ??

pisze o kims kto mnie oszukal i przestrzegam innych przed tym osobnikiem


zgadzam się tzreba pietnowąc oszustwa i niesprawiedliwość :mrgreen:

ale zawsze wazne a w zasadzie najwazniejsze w jakim stylu to robimy.... nawet jeżeli mamy przez kogoś zszarpane nerwy.... to wystepujemy na forum publicznym...


i może to przeczytac ktoś kto nie życzy sobie takich tekstów.................

a pozatym chodzi jeszcze o to że tak napradę to najpier trzeba zidentyfikować czy osoba która się zarejestrowała pod takim nickie jest tym za kogo się podaje..............

pozdrawiam serdecznie............ i życze więcej opanowania.............

w końcu gdzy sa niejasności to modery i adminy sa od tego żeby wszystkie watpliwości rozwiązac :razz:

ale musza o tym wiedzieć...............

to na razie tyle............
:mrgreen:

#9 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 listopada 2006 - 20:52

pisze o kims kto mnie oszukal i przestrzegam innych przed tym osobnikiem

1.Masz rację ale jeśli opisujesz kogoś to pisz o nim jako o użytkowniku allego a nie użytkowniku naszego forum.
2. Ja na allego mam inny nick niż tu. Nie mam wyłączności na nick i każdy może go użyć na allegro, a jak ciebie oszuka to mnie będziesz szykanował na forach.
3. Swoje problemy załatwiamy sami a nie na publicznym forum kogoś pomawiając ( sprawę znają tylko osoby zainteresowane nie osoby przebywające tu).
4. Załatw ten temat sam.

#10 OFFLINE   Moniś

Moniś

    :)

  • 190 postów
  • Dołączył: 14-05-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 26 listopada 2006 - 22:13

Masz rację ale jeśli opisujesz kogoś to pisz o nim jako o użytkowniku allego a nie użytkowniku naszego forum

Ale w cytowanej "rozmowie" ten uzytkownik się przyznał, więc nie są to bezpodstawne oskarżenia. To w kwestii obrony wypowiedzi Cichego

Taki temat nie powinien się znaleźć w tej formie, natomiast oszustwa jak najbardziej powinny być piętnowane tym bardziej że jak wspomniałam wyżej, osoba ta się przyznała. To tyle w kwestii obrony moderatorów.
Proste są dla dobrych samochodów, zakręty dla dobrych kierowców

#11 OFFLINE   Cichy

Cichy
  • 210 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Lubin

Napisany 27 listopada 2006 - 07:14

widze ze tylko Monik zrozumiala moja wypowiedz, ja nie napisalem ze ten sam nick ma osobnik na allegro i na forum tylko ze po niku go skojarzylem i napisalem PW a on sie przyznal do tego.

gmurawsk:

ten sam czlowiek sprzedajacy na allegro jest bedac oszustem na forum nie bedize>?? jaka to roznica ktorego nicku uzyje, :?:

pietnujmy oszutsow ale mam zalatwic to sam, dziekuje za zrozumienei i pomic,


zegnam :evil:
bylo milo ale sie i to skonczylo

#12 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 listopada 2006 - 09:11

temat bardzo szybko zostal zamkniety i usuniety, dlaczego?? jakies wytlumaczenie uslysze czy tylko TAK bo TAK :roll:


pisze o kims kto mnie oszukal i przestrzegam innych przed tym osobnikiem

w innym poscie Cita zazucal ze uzytkownicy forum chca kogos "oszukac" i na nim zarobic co z kretesem skrytykowal.



Hola hola kolego ....
Jesli już cos piszesz, to podłącz link albo zacytuj - bo tak bez kontekstu to generalnie można napisać wszytsko o wszytskich. Chciałbym wiedziec komu powedzialem, ze chce kogos oszukac - jesli mówisz o dziale sprzedam - to bardzo Cie prosze zacytowac z kontekstem i porównac sytuacje....
To dowodzi tylko temu, ze bardzo łatwo jest rzucić oskarżenie i mieć w pompie ew. konsekwencje.

wnioskujac:

jezeli moderator krytykuje w swoim mniemaniu oszustwo (proba zarobku inaczej) to jest GIT a jezeli forumowicz opisuje przyklad z jakim sie spotkal to jest zle i temat jest usuwany.


Jeszcze raz prosze o kontekst - bo zazynasz mnie irytować...
Może jeszcze kogoś oskarżysz - co ?
Proponuje najpiew myslec, potem pisac.


Nie gadajcie ze to jest w porzadku, za duzo moderatorzy ingerujecie w tematy i wypoeidzi innych


Za dużo ?!
Prosze o konkrety!
Jestesmy chyba najbardziej wyrozumiałymi moderami jakich można by sie spodziewać.
Jeśli uważasz inaczej - poprzyj swoje słowa czyms, co to udowodni.
Znów oskarżasz i nie mylisz o konsekwencjach.

takie jest moje zdanie,


No własnie. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale żeby rzucić oskarżenie - potrzeba jest obiektywnej opinii, ew. knfrontacji. Ty tylko mówisz co i jak .. i do tego masz jeszcze pretensje.

kazda wasza ingerencja w post, wypowiedz itp musi byc obiektywna i nie mozna usuwac niewygodnych lub kontrowersyjnych tematow


Ja Cie bardzo prosze - weź Ty ze zrozumieniem przeczytaj mój pierwszy post w tym wątku.
Napisałem, ze dyskutujemy na temat tego wątku. Wątek sobie wisi, tyle, ze go nie widać. Sęk w tym, ze to, że Ty napisałeś, że tak jest wcale nie musi oznaczac, ze to prawda - wybacz - ale nie mamy żadnych, póki co, dowodów na to, ze kolega, którego oskarżyłeś jest tym, kto Cie oszukał.
(ZTCW kolega sie nie ustosunkował)
Marudzisz teraz o usuwanie niewygodnych wątków - a niby co w nim miało by być niewygodnego dla nas?
Zależy nam na tym, zeby wszytsko grało - ale jeszcze raz powtarzam - każdy może napisać post oskarżając kogoś na forum i każdy może dodać pikanterii do historii.
Daj nam coś co potwierdzi Twoje zarzuty - a wątek wróci.

A teraz na koniec - żeby była jasność - nie ja przeniosłem wątek, to raz. Dwa wątek nie jest usunięty, to dwa. Czytaj to co pisze do Ciebie - a napisałe, że dyskutujemy o nim, wiec zamiast wziąć sie do konstruktywnej dyskusji z moderatorami i adminami - walisz kolejne oskarżenia na forum - tym razem pod moim adresem - niby co ja Ci zrobiłem? Wkurzyeś sie biedaku i musiałeś sobie ulżyć? Zastanów sie co piszesz i dlaczego. Masz do mnie pretensje - napisz do mnie, powiedz co Ci leży na wątrobie. Jak chcesz mnie oskarżać publicznie - to podaj choć konkrety ... a nie cos, gdzies kiedyś.


A teraz do wszystkich z tego wątku - nie wiecie o co chodzi ale dokładacie swoje trzy grosze. Kolega Cichy robi szum wiec z nudów trzeba mu odpisac.
Sprawa nie jest taka prosta, zeby można bylo ot tak napisać "on jest zły".
A jak macie coś do moderatorów - to zapraszam na PW chętnie usłysze zarzuty, opinie, propozycje - ale jak chcecie kogoś oskarżyć, np. mnie - to ja bardzo prosze z konkretamoi - co i komu zrobiłem?
Gdzie te nasze "interwencje", których jest za duzo. Gdzie to nasze "usuwanie niewygodnych tematów"...

Prosze najpierw pomyśleć potem sobie używać.


w cytowanej rozmowie sie przyznał


i to wg Ciebie jest wystarczające, zeby uznać (przez ludzi na forum, moderatorów, adminów) tego pana za tego samego pana co jest na forum, żeby wiedziec, ze kolega Cichy mówi całą prawde bez ładunku emocjonalnego. Wg Ciebie Moniś ok jest, ze każdy moze zamieścić takeigo posta, a forum bez wysłuchania oskarżonego może sobie na mim koty wieszać?
A oskarżenia Cichego z postów wyżej w stosunku do mojej osoby ? Uważasz, ze ot tak mozna sobie tak napisać, nie podając do czego sie odnosi i w jakim to było kontekscie?
Czy ja przesunąłem ten wątek ?
Troche rozsądku Moniś prosze.

#13 OFFLINE   Moniś

Moniś

    :)

  • 190 postów
  • Dołączył: 14-05-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 27 listopada 2006 - 16:19

to wg Ciebie jest wystarczające, zeby uznać (przez ludzi na forum, moderatorów, adminów) tego pana za tego samego pana co jest na forum, żeby wiedziec, ze kolega Cichy mówi całą prawde bez ładunku emocjonalnego. Wg Ciebie Moniś ok jest, ze każdy moze zamieścić takeigo posta, a forum bez wysłuchania oskarżonego może sobie na mim koty wieszać?

Zaczynając od końca, nie traktowałam tego jak temat do dyskusji tylko informacje. Poza tym czemu miałabym nie wierzyć?
W zasadzie tylko tyle chciałam powiedzieć. Nie traktuj tego jako żal, że zamknąłeś temat bo może tez bym to zrobiła, ale uważam ze takie info powinno być, na dodatek poprosiłabym oskarżonego o ustosunkowanie sie do tego.
Naprawde nie chciałam dyskusji. Krótkie info i koniec.


oskarżenia Cichego z postów wyżej w stosunku do mojej osoby ?

Są nie na miejscu
Proste są dla dobrych samochodów, zakręty dla dobrych kierowców

#14 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 listopada 2006 - 18:12

Drodzy Państwo ale nie wiem o co tak naprawde ta cała kłótnia.
Na moja prosbe admin przeniósł ten cały wątek kolegi "Cichego" w odpowiednie miejsce, ponieważ w taki sposób jak on był napisany to powiem tylko tyle, że nie tak powinno być to wszystko sformułowane.
Napewno nie powinno się podawać na ogólnym forum cytatów z pisanych privów.

Kolego Cichy, jeśli piszesz do kogoś zaczynając od ostrych słów to chyba jednak troche przesadziłeś, pamietaj o tym że przegrałeś w sądzie i cytując swoja korespondencje z tamtym kolegą na ogólnym forum, grożąc mu jeszcze, to chyba nie oczekujesz od nas jakiegoś działania abysmy zaraz pietnowali osobę wogóle nie znając sprawy.
Chciałbym abys zrozumiał, że nie można tak sobie na forum oskarżać osoby o której tak naprawdę nic nie wiemy, a w dodatku z takim nickiem jak ty pisałeś to nawet na Allegro nie ma takiego uzytkownika. Nie można znaleść.
Więc wybacz, ale właśnie ale dla twojego dobra( bo wiem ze jesteś zdenerwowany)z tego powodu poprosiłem admina o przeniesienie twojego tematu do innego działu i rozpatrzenie go przez wszystkich adminów i modów.
Dzisaj w pracy pokazałem twoj post prawnikowi i odpowiedział mi krótko, że takie oskarżenia po przegranej sprawie( odrzuconej przez policje oraz Sąd) nie powinny figurować na ogólnodostepnym forum. Oczywiście ostrzegać zawsze można osoby, ale nie w taki sposób jak ty to napisałes( dotyczy twoich cytowań korespondencyjnych miedzy wami)

I informuję, że twój post nie został usuniety tylko przeniesiony do dalszej dyskusji miedzy adminami i moderatorami, ponieważ to oni odpowiadaja za to co jest na forum ogólnym.

Jest mi przykro ze ciebie to spotkało, ale czasami nerwy daja znać o sobie i można troszke przedobrzyć.

#15 OFFLINE   niko

niko
  • 383 postów
  • Dołączył: 14-06-2006
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 27 listopada 2006 - 18:22

Waldemarz!
Bravo.. spokojnie i rzeczowo i dyplomatycznie :looz:
jeśli tego koleś nie pojmie to już trudno się mówi.

#16 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 listopada 2006 - 19:28

W zasadzie tylko tyle chciałam powiedzieć. Nie traktuj tego jako żal, że zamknąłeś temat bo może tez bym to zrobiła, ale uważam ze takie info powinno być, na dodatek poprosiłabym


widzisz, tak dyskutujemy i dyskutujemy .. a nikt nie doczytał tego co pisze, a napisałem nie raz - nie ja zamknąłem temat ja sie tylko z tą decyzją zgadzam i generalnie wyjaśniam co i jak.

... do Waldemarza ...


teaz zobacz co napisałem zaraz pod postem cichego, w pierwszym swim poście. Też spokojnie, też konkretnie i w dodatku b. zwięźle. Jakoś wtedy nikt nie zrozumiał - dlaczego teraz miałoby sie to zmienic ... choć bardzo bym chciał.
Wtedy Waldemarz zostanie rzecznikiem :D

#17 OFFLINE   Moniś

Moniś

    :)

  • 190 postów
  • Dołączył: 14-05-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 27 listopada 2006 - 21:43

nie ja zamknąłem temat ja sie tylko z tą decyzją zgadzam i generalnie wyjaśniam co i jak.

Więc i nie ty powinieneś to wyjaśniać.

Ogólnie ujmując: Info tak, wyjaśnić to z uzytkownikiem - jak najbardziej (czyt. poprosić o ustosunkowanie do zarzutu), zamknąć temat - owszem ( nie był napisany w takiej formie w jakiej powinien)

Gdyby mnie spotkało to, co Cichego, to też chciałabym o tym poinformowac innych, dla zwykłej przestrogi. Oczywiście nie w tak wulgarny sposób, ale nie wyobrażam sobie, że uzyskując przyznanie się strony, "pobiegłabym" na skargę do Admina i prosiła o zgode na zamieszczenie info. Kolegą kierowały emocje i to jest jakieś usprawiedliwienie.
Proste są dla dobrych samochodów, zakręty dla dobrych kierowców

#18 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 28 listopada 2006 - 08:38

Czas na słowo komentarza ode mnie

To ja zamknąłem temat, a następnie po rozmowie z Waldemarzem usunąłem go z ogólnego widoku.

W zasadzie wszystko zostało powiedziane ale...

Pomijając chaotyczność postu Cichego, jego wypowiedź zawierała wypowiedzi obraźliwe.
Forum nie jest stroną w tym konflikcie, a sprawa widać nie jest prosta. Z jednej strony oskarżenia Cichego, z drugiej jej umorzenie przez sąd. Post utrzymany jest w trybie oskarżenia pod adresem konkretnej osoby na forum z konkretnymi oskarżeniami i epitetami. A do tego służy raczej PW, GG i inne formy kontaktu. Jeśli już, to na forum powinna się pojawić raczej informacja z opisem sprawy. Rzeczowo, konkretnie i kulturalnie !

Zamiast tego pojawia się kolejny temat, który w opisie zawiera to co każdy widzi... No commnet

Przypomnę jedynie:

IV. Zasady pisania na forum OMEGA KLUB POLSKA:
3. Nie piszemy postów, w których zawarte są obraźliwe teksty wobec współuczestników (posty takie będą edytowane lub blokowane, a następnie kasowane).

#19 OFFLINE   Cichy

Cichy
  • 210 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Lubin

Napisany 29 listopada 2006 - 08:33

Drodzy Państwo ale nie wiem o co tak naprawde ta cała kłótnia.
Na moja prosbe admin przeniósł ten cały wątek kolegi "Cichego" w odpowiednie miejsce, ponieważ w taki sposób jak on był napisany to powiem tylko tyle, że nie tak powinno być to wszystko sformułowane.
Napewno nie powinno się podawać na ogólnym forum cytatów z pisanych privów.

Kolego Cichy, jeśli piszesz do kogoś zaczynając od ostrych słów to chyba jednak troche przesadziłeś, pamietaj o tym że przegrałeś w sądzie i cytując swoja korespondencje z tamtym kolegą na ogólnym forum, grożąc mu jeszcze, to chyba nie oczekujesz od nas jakiegoś działania abysmy zaraz pietnowali osobę wogóle nie znając sprawy.
Chciałbym abys zrozumiał, że nie można tak sobie na forum oskarżać osoby o której tak naprawdę nic nie wiemy, a w dodatku z takim nickiem jak ty pisałeś to nawet na Allegro nie ma takiego uzytkownika. Nie można znaleść.
Więc wybacz, ale właśnie ale dla twojego dobra( bo wiem ze jesteś zdenerwowany)z tego powodu poprosiłem admina o przeniesienie twojego tematu do innego działu i rozpatrzenie go przez wszystkich adminów i modów.
Dzisaj w pracy pokazałem twoj post prawnikowi i odpowiedział mi krótko, że takie oskarżenia po przegranej sprawie( odrzuconej przez policje oraz Sąd) nie powinny figurować na ogólnodostepnym forum. Oczywiście ostrzegać zawsze można osoby, ale nie w taki sposób jak ty to napisałes( dotyczy twoich cytowań korespondencyjnych miedzy wami)

I informuję, że twój post nie został usuniety tylko przeniesiony do dalszej dyskusji miedzy adminami i moderatorami, ponieważ to oni odpowiadaja za to co jest na forum ogólnym.

Jest mi przykro ze ciebie to spotkało, ale czasami nerwy daja znać o sobie i można troszke przedobrzyć.



widzisz "kolego" ty tez nei za wiele z mojegopostu zrozumiales, nie napisalem ze przegralem tylkoz e z powodu niedotrzymania przeze mnei terminow sprawa zostala oddalona, nie mam czasu jezdzic na slask (tam mieszka roberth czyli Robert Hojka) bo mam wazneijsze w zyciu sprawy i nie bede sie uganial za 200pln,


chcialem was ostrzec przed oszustem ktory bywa na forum, macie to generalnie w d*pie bo jest to temat kontrowersyjny a takich nie lubicie.

forum OKP ogolnie jest baaardzo "delikatne" , byl tu jeden taki ktory wzbudzal duzo emocji i go usuneliscie, chlopak moze nei umial sie elekwetnie wypowiadac ale mial duza wiedze motoryzacyjna

dla mnei to bylo lepsze niz spamowanie i pisanie w ciagu kilku godzin kilkadziesiat postow o niczym (temat moniki w dziale pub)

ogolnie od dluzszego czasu forum bardzo malo mnie interesuje bo zrobilo sie z tego twor bardziej rozrywkowo-zabawowy niz techniczni i motoryzacyjny.


pozdrawiam ninejszym wszystkich spamerow i moderatorow lubiacych spokoj na forum
bylo milo ale sie i to skonczylo

#20 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2006 - 09:17

no to teraz ja

Współczyję Ciechemu, że go ktoś okradł, ale nie pozwolę na to, żeby ktoś ciągał Zarząd OKp po sądach za naruszenie dóbr osobistych, a to właśnie stało się w wątku Cichego :!:
1. Sprawa jest w miarę jasna, ktoś okradł Cichego, koleś o takim samym niku zjawiła się na forum, ale to nie znaczy, że to ta sama osoba, która naciągnęła/wyłudziła pieniądze od naszego klubowicza :!:
2. Cichy pisze, że kupował towar na Allegro, sprawdzałem na Allegro, nie mają i nie mieli usera o nazwie, którą przedstawił Cichy
3. Forumowicz przyznał się na PW do winy
4. Wątek mógłby do tej pory isieć na forum, ale musi być rzetelny (screeny z aukcji, skan postanowienia sądu itp.)
5. nie jesteśmy obojętni na takie sprawy, przykładem jest sprawa kolegi Vision, który narobił przekrętów na Calibra Team http://forum.calibra...pic.php?t=28774 jego konto zostało zablokowane

Cichy, napisz zgodny z polskim prawem temat, to będzie mógł wisieć na forum.


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill