Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zasady rezerwacji domków


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 lutego 2009 - 17:37

Tym razem trochę inaczej wygląda kwestia rezerwacji miejsc w Ośrodku VII Zlotu OKP
Organizacja zbiórki pieniędzy w podany powyżej sposób podyktowana jest następującymi przesłankami:
1. Dwukrotnie wyższa niż zakładana kwota opłaty za lotnisko (do uiszczenia przed zlotem)
2. Obostrzenia ze strony ośrodka na rezerwację miejsc (noclegi z wyżywieniem)
3. Próba zwiększenia dyscypliny klubowiczy przy wpłatach składek (nie można ciągle na zlotach latać za każdym indywidualnie i prosić by wpłacił pieniądze, finansowy klubu też chce wypić w piątek) , a mianowicie:

  • w przeciągu miesiąca podforum jest umieszczone w strefie Klubowej dając pierwszeństwo Klubowiczom na rezerwację domku;
  • osoba której zaliczka zostanie zaksięgowana na koncie klubowym zostanie poinformowana na PM o możliwości wyboru domku, a osoba za to odpowiedzialna wpisze ją na liste pokoi w domkach
  • kwotę zaliczki można wyliczyć korzystając z kalkulatora dostępnego tutaj: http://forum.omegakl...ad.php?t=19088;


#2 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 maja 2009 - 09:55

Drodzy Klubowicze i Forumowicze obojga płci :)


W związku z licznymi pytaniami i wpisami w tematach zlotowych i spotowych, chciałbym zakomunikować, że uczestnictwo w zlocie jest dobrowolne i dostępne dla każdego miłośnika Opla Omegi.
Aby uczestniczyć w zlocie nie trzeba być klubowiczem Omega Klub Polska (klubowicze mają rabat na opłacie zlotowej).

Jedynym warunkiem uczestniczenia w konkurencjach i przebywanie na terenie ośrodka jest uiszczenie u organizatorów zlotu opłaty zlotowej, której wysokość jest niezależna od tego, czy pobyt jest 1,2 czy trzy dniowy, czy też ktoś przyjedzie jedynie na ognisko.

Dodatkowo, chciałbym przypomnieć, że Omega Klub Polska ma zarezerwowany CAŁY ośrodek i nie ma możliwości indywidualnej rezerwacji miejsc.

Jeżeli ktoś będzie chciał wykupić nowy lub dodatkowy nocleg, proszony jest o kontakt z organizatorami.


Każdego uczestnika zlotu bezwzględnie obowiązuje Regulamin Zlotu !


Niestosowanie się do w/w reglaminu może skutkować wydaleniem z placu konkursowego lub nawet z terenu ośrodka.

Przypominam, że telefon kontaktowy to: 79 OKP ZLOT, czyli 79 657 9568 lub pod numerami telefonów do członków Zarządu OKP.

Ostateczny plan zlotu znajduje się TUTAJ






.


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill