Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

ukradli.... :(


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
60 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Krystian

Krystian

    Krystian

  • 90 postów
  • Dołączył: 29-09-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 24 listopada 2006 - 10:19

niestety krystian ma racje co do naszego prawa ,nie zapiety pas bezp.,rozmowa przez telef kom.podczas jazdy.brak fotelika dla 9 latka.to kryminal.bierzesz bryke kolesiowi to masz chwilowe zagarniecie miemia czy cos takiego.co.jest gorsze?


Jak się złodzejaszek będzie dobrze tłumaczył to i nic mu nie zrobią, znam przypadek, jak to złapali gościa w rabanej furce a jego tłumaczenie było takie ( ja nie ukradłem, chciałem się tylko przewieść )...........no i sąd odrzucił wniosek prokuratury o ukaranie.

Znam jeszcze jedną sprawę, miała miejsce jakieś 12 lat temu, na ul. Kellez-Krauza, gość miał poloneza, no i niestety komuś się bardzo spodobało radio z tego auta, no nic właściciel kupił następne, po 4 dniach radia znów nie było, nie chodzi tu o jakieś markowe radio za parę stówek lecz o jakieś SAFARI czy coś w tym stylu, no nic kupił następne ale teraz już powiedział sobie, że jak ktoś wsiądzie do jego samochodu to już nie wysiądzie i tak też się stało.
Docioł sklejkę o wymiarach siedzenia, kupił haczyki dla wędkarzy wyprostował i wbił je w tę sklejkę w odległości 5 mm każdy, tak przygotowana pułapkę zamontował na siedzeniu kierowcy, przytwierdził ją dość mocno, przykrył pokrowcem. Nie mineł 2 dni jak wyszedł rano do samochodu i co zobaczył ??????? złedziejaszka który niestety nie mógł się wydostać, z wozu, usiadł ale już nie mógł oderwać tyłka z siedzenia. Ale to jeszcze nie koniec, przyjechała policja wysłychała poszkodowanego jak i złodzeja, no niestety i w tym momencie role się odwróciły, poszkodowanym był owy złodziejaszek a sprawcą uszkodzenia ciała poszkodowanego był właściciel poloneza, pewnie zastanawiacie się co powiedział złodzejaszek, on wsiadł do tego samochodu bo chciał sobie tylko posiedzieć, nie miał zamiaru nic ukraść, no ale niestety spotkała go niespodzianka, właściciel samochodu zastawił pułapkę i niestety musiał za to ponieść srogą karę.
Niestety moim zdaniem nie możemy czuć się bezpiecznie w naszym kraju :shock: :shock: :shock:
Głupki i puste beczki robią dużo hałasu.!!!!
"Kiedyś żeby zobaczyć pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza rozchylic pupcie"
Nienawidzę złodziej i konfidentów a w szczególności takiego jednego.

#42 OFFLINE   niko

niko
  • 383 postów
  • Dołączył: 14-06-2006
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 listopada 2006 - 11:22

...Niestety moim zdaniem nie możemy czuć się bezpiecznie w naszym kraju :shock: :shock: :shock:

A jak się chcesz czuć bezpiecznie w kraju, w którym przez ostatnie kilkadziesiąt lat rządzili i ustanawiali prawo bandyci, gangsterzy i mafiozi?! A teraz, gdy garstka szaleńców próbuje coś zmienić, to się ich linczuje i wyśmiewa... eh.. co tu gadać dużo.. jaki naród takie prawo i kropka...
a jeślibyś np. podłączył prąd pod płot okalający twój własny prywatny teren i jeśliby jakiegoś złodziejaszka popieściło (nawet delikatnie) to ty dostaniesz surowy wyrok i pójdziesz siedzieć, a złodzieja uniewinnią i jeszcze ci karzą rekompensatę mu zapłacić... :evil:

#43 OFFLINE   Krystian

Krystian

    Krystian

  • 90 postów
  • Dołączył: 29-09-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 24 listopada 2006 - 13:32

Tak jest ze wszystkim nie tylko z kradzieżami ale ze wszystkim co jest związane z naszym polskim prawem. Doczekaliśmy się tego, że praworządny obywatel ma gów.....o do powiedzenia.
Głupki i puste beczki robią dużo hałasu.!!!!
"Kiedyś żeby zobaczyć pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza rozchylic pupcie"
Nienawidzę złodziej i konfidentów a w szczególności takiego jednego.

#44 OFFLINE   wolf

wolf
  • 972 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: cieszyn/skoczów

Napisany 24 listopada 2006 - 14:38

jakie by prawo w Polsce nie było nie zmieni to faktu że jak złapie jakiegoś cwaniaczka na gorącym uczynku co będzie chciał skubnąć coś z mojej omci połamie mu ręce i obiję pysk :bad: :drink: :twisted:

#45 OFFLINE   MaTeJ

MaTeJ
  • 26 postów
  • Dołączył: 21-11-2006
  • Skąd: Londyn/Skarzysko

Napisany 24 listopada 2006 - 15:03

jakie by prawo w Polsce nie było nie zmieni to faktu że jak złapie jakiegoś cwaniaczka na gorącym uczynku co będzie chciał skubnąć coś z mojej omci połamie mu ręce i obiję pysk :bad: :drink: :twisted:


I tege sie trzeba trzymac :mrgreen:

#46 OFFLINE   Krystian

Krystian

    Krystian

  • 90 postów
  • Dołączył: 29-09-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 24 listopada 2006 - 15:23

jakie by prawo w Polsce nie było nie zmieni to faktu że jak złapie jakiegoś cwaniaczka na gorącym uczynku co będzie chciał skubnąć coś z mojej omci połamie mu ręce i obiję pysk :bad: :drink: :twisted:


NO I TU SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM W 100% !!
Głupki i puste beczki robią dużo hałasu.!!!!
"Kiedyś żeby zobaczyć pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza rozchylic pupcie"
Nienawidzę złodziej i konfidentów a w szczególności takiego jednego.

#47 OFFLINE   soosel

soosel
  • 51 postów
  • Dołączył: 24-10-2006
  • Skąd: Szczecin/Warszawa

Napisany 24 listopada 2006 - 15:39

jakie by prawo w Polsce nie było nie zmieni to faktu że jak złapie jakiegoś cwaniaczka na gorącym uczynku co będzie chciał skubnąć coś z mojej omci połamie mu ręce i obiję pysk :bad: :drink: :twisted:


wielkie szkoda, ze ja nie trafilem na zmrola wyciagajacego moja dysze spryskiwacza :bad: skorzystalbym ze swojego prawa do obrony koniecznej :drink:
soosel the sleeper
MV6, 1996, Russelheim, automat, skora, Recaro, klima, pelna elektryka, 225/55R16.

FOTO: MOJA sooslOMKA

#48 OFFLINE   chopinek

chopinek
  • 132 postów
  • Dołączył: 22-08-2006
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza

Napisany 28 listopada 2006 - 22:55

:twisted:mnie te k... rabnely chalogeny centralnie z pod bloku!!! jakis tydzien po zakupie mojej omci!!!!!!!!!!!!!! :bad:

#49 OFFLINE   Klodi LDZ

Klodi LDZ
  • 48 postów
  • Dołączył: 21-11-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 29 listopada 2006 - 00:12

Prawy spryskiwacz reflektora, klapke na hak z przodu, listwe z tylnych drzwi lewych-nie udalo sie im ale mialem co prostowac i reanimowaci i kierunki na przednich blotnikach ale to dobrze bo kupilem czarne i wygladaja wzorowo.

#50 OFFLINE   qlman

qlman
  • 43 postów
  • Dołączył: 11-11-2006
  • Skąd: Szczecin

Napisany 29 listopada 2006 - 00:32

A ja mam pytanie odnosnie dekielkow do aolu. Sa jakies inne plastikowe lub z podobnych materialow ktore moga zastapic oryginalne ? oryginalne oplowskie maja branie wiec nie chce juz wydawac kilkadziesiat zlotych i rano wstac i znowu zobaczyc sruby :(

#51 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 grudnia 2006 - 20:05

No i się stało wczoraj to jest 5 grudnia zapie..... mi dwa wkłady lusterek .... Dziś na swoje urodziny sprawiłem sobie nowe buuuuuuuu

Kupiłem wkłady nieoryginalne bo nie będę się stresował że mi kur... upi.. całe lusterka dal głupich wkładów.

Widać że nie są to oryginały to może nie zabiorą .Koleś mi poradził aby jeszcze u szklarza zaostrzyć krawędzie aby skur... paluchy poharatał ale ja tak nie zrobię bo debile mogą jeszcze więcej zniszczyć niż co warte

 


#52 OFFLINE   Luqua

Luqua
  • 941 postów
  • Dołączył: 14-10-2006
  • Skąd: Chełm
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 grudnia 2006 - 15:17

No do mojego sie dobierali ale ich spłoszylem. do ślusarza poszedł zamek na kluczyk od kierowcy. Kluczyk nie chcial w ogóle wchodzic do zamka i otwieralem aut przez bagażnik (centralka). oby to już więcej sie nie powtórzylo. miałem szczęście. ze znajomym tak sie nie cackali przez zamek. wyj..ali mu szybke od kierowci i poszło radio z dokumentami. HORRIBLE


 


#53 OFFLINE   SzoFFer

SzoFFer
  • 322 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 08 grudnia 2006 - 22:59

Dzisiaj przetracilem lape jakiemus cwe... chcial otworzyc mi samochod za pomoca jakiejs rureczki metalowej podkladajac pod uszczelke.
bylo to tak: Ide po szkole do auta okolo 15, z daleka widze a tam mi sie ktos przy omce kreci, opiera o szybe boczna prawa i cos kombinuje(juz sobie mysle ze zaraz dojde i mu wyku... , )podchodze do niego(popatrzyl sie na mnie) i powiedzialem ze otworze to auto szybciej niz zdazy mrugnac okiem, on na to ze jak to zrobie to da mi z auta radio(juz pomyslalem jakis popieprzony kolo, auto stalo niedaleko mojej szkoly, zostawiam radio, bo stoi pod domem kumpla na parkingu-od dzis bede juz zabieral panel)
ja na to: siegam do kieszeni wyjmuje pilot z kluczykiem naciskam guzik drzwi cyk, otwarte lapie za klamke i tak mu tymi drzwiami przyj... ze mi sie lusterko przestawilo, on na ziemi.
podnioslem skorwysyna za bluze, i przykur... mu w splot sloneczny,pozniej chcialem jeszcze w ryj, ale uchylil sie i reka mi sie omskla po jego ramieniu i przyjebal mi w morde, deczko oszolomiony odszedlem na 3m, a ten sie patrzy i cos tam pieprzy ze mi leb up***doli, no to 3 sekundy dla otrzasniecia sie i dawaj na niego, w ryj raz-lecac uderzyl mi w omke zlapalem (wkurwiony na maxa)drzwi i piznalem nimi jak w maluchu efekt jego lapa musiala peknac bo bylo piekne gruchniecie, zaczal wyc to jeszcze z buta go zdjalem, nastepnym razem sie zastanowi, zanim cos bedzie kradl.
APELUJE: ZLODZIEJE-ODJE... SIE OD OMEG!!

#54 OFFLINE   Twaróg

Twaróg
  • 378 postów
  • Dołączył: 15-10-2006
  • Skąd: Kobyłka
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 grudnia 2006 - 16:39

I gratuluje Ci załatwienia skurw... oby tak dalej teraz uwazaj zeby z kolegami teraz nie przyszedł bo tacy najodważniejsi z kolegami są ale przynajmniej uchroniłes swoją omke.

Mi z omki całe szczescie nic ukradli (i oby tak dalej) ale w sumie zgineły mi 4 radia juz (2 padaki kaseciaki ) tuba, lusterka z mojej fiacinki i cieniasa matki (ale głonie ja nim jezdziłem) z pod domu (ojciec stał na podwórku to przejechało 4 kolesi w polonezie ukłonili sie do ojca a ojciec do nich(myslał ze moi koledzy) potem wszedł na górę wstawił wody na herbate patrzy przez okno a tam dwóch kolesi z tego poldka siedza w cieniasie i go odpalają Ci zobaczyli ojca to mu POMACHALI I UKłONILI sie jeszcze raz i w długą to dopiero trzeba mieć tupet)
pozdro

#55 OFFLINE   SzoFFer

SzoFFer
  • 322 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 09 grudnia 2006 - 22:29

niech wezmie ze soba nawet 10gosci, jak jestem wkur... o omke to zaje... wszystkich

#56 OFFLINE   wolf

wolf
  • 972 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: cieszyn/skoczów

Napisany 09 grudnia 2006 - 22:45

sie zastanawiam gdzie by bejsbola w omce wozic tak żeby nie przeszkadzał a był pod ręką :twisted: :razz:

#57 OFFLINE   zajaczejs

zajaczejs
  • 30 postów
  • Dołączył: 02-11-2006
  • Skąd: Barczewo k.Olsztyn

Napisany 09 grudnia 2006 - 22:49

niech wezmie ze soba nawet 10gosci, jak jestem wkur... o omke to zaje... wszystkich


nie no rewelka było mu jeszcze mocniej niech sie skur... opamienta a taka dobra rada to przestaw omke albo na inny parking albo do garazu bo takie gnojki są mściwi
Bmw 525
Mitsubishi Space Wagon
Renault Clio
Honda Accord


I oczywiscie
Omega c 3.0

#58 OFFLINE   Dicer

Dicer
  • 54 postów
  • Dołączył: 28-08-2006
  • Skąd: Wiocha 40km za Augustowem :)

Napisany 10 grudnia 2006 - 00:05

SzoFFer :piwo2:

sie zastanawiam gdzie by bejsbola w omce wozic tak żeby nie przeszkadzał a był pod ręką :twisted: :razz:


Nie wiem jak w "C" ale u mnie idealnie pasuje w kieszeń na drzwiach taka Latareczka ;) Jest ona nawet skuteczniejsza od bejsbola, a co najważniejsze, w razie jej użycia do obrony nie będziesz miał takich "nieprzyjemności" jak przy użyciu bejsbola... Wiem coś o tym bo kiedyś miałem przesrane za to że w tzw. obronie koniecznej złamałem kolesiowi łape Nunchaku :bmw:
Pozdroofka
Dominik Idziak

#59 OFFLINE   SzoFFer

SzoFFer
  • 322 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 10 grudnia 2006 - 00:08

ja woze baton policyjny:D taka palka co maja ochroniarze w banku na meczach itp. auto stoi u kumpla na podworq teraz co dzien.

#60 OFFLINE   uukasz

uukasz

    AKTUALNIE BRAK OMESZKI

  • 271 postów
  • Dołączył: 03-08-2006
  • Skąd: radom

Napisany 03 stycznia 2007 - 12:33

mi buchneli lewe luterko cale korcze cale ulamane normalniezabil bym za to lustro i pare miesuiecy jezdzilem z zielonym poki se nie pomalowalem ..rece nogi mozg na scianie kto ja dotknie ma prze.srane :bad: :bad: :bad: