Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wymiana pompy ABS


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
44 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   konrad

konrad
  • 261 postów
  • Dołączył: 12-01-2007
  • Skąd: piaseczno

Napisany 17 lutego 2007 - 12:29

od borówki zawsze działa :peace: zwracam honor co do ceny też kupiłem za 150 :peace:


ps. od borówki :looz:
v6 i wiesz co mruczy pod machą

#42 OFFLINE   fotozen

fotozen
  • 152 postów
  • Dołączył: 24-08-2006
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 26 lutego 2007 - 08:51

Nie działało - działa.

Dokonano zakupu u Borówki - całość 150pln.
Moduł wymieniony i wszystko działa jak ta lala.


No to powiedzmy, że nie tak do końca. Kontrola trakcji działa non stop, tzn. poprawnie. ABS natomiast nie. Pierwsze hamowanie przy udziale ABS-u i zapalają się koontrolki i nie gasną. Gasną dopiero po ponownym uruchomieniu.

Ktoś wie dlaczego taki shit się dzieje??!!


EDIT: 27-02-2007_07:45

Totalna patologia. Wygląda na to, że moduł znowu się spierdo... :bad: :bad: :bad: Zgroza. Co za sztynks. Kontrolki świecą się cały czas.
Pzdr, Zen

#43 OFFLINE   konrad

konrad
  • 261 postów
  • Dołączył: 12-01-2007
  • Skąd: piaseczno

Napisany 27 lutego 2007 - 13:00

nie chce mońcić ale bym tą pompe odesłał i poprosił o drógą wiadomo że ta jest używana i też dłógo nie musiała pochodzić , to są uroki zakupu używanych części
v6 i wiesz co mruczy pod machą

#44 OFFLINE   Fox 666

Fox 666
  • 113 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: W-wa

Napisany 27 lutego 2007 - 14:43

Powiem to tak, ja wymieniłem trzy pompy i moduły , z czego pierwszy moduł był zjarany , następne dwa były ok , ale po kilku kilometrach pompa robiła zwarcie i palił się modół, tak naprawdę to nie wiem co trzeba zrobić żeby to podziałało , koszt naprawy żeby działało to 1400 pln, w serwisie opla w w-wie z gwarancją na 3 miesiące. Oczywiście nie fabryczny serwis tylko stacja autoryzowana przez opla.

#45 OFFLINE   fotozen

fotozen
  • 152 postów
  • Dołączył: 24-08-2006
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 27 lutego 2007 - 16:38

nie chce mońcić ale bym tą pompe odesłał i poprosił o drógą wiadomo że ta jest używana i też dłógo nie musiała pochodzić , to są uroki zakupu używanych części

Niby tak. Nawet w ten sposób nie pomyślałem. Może faktycznie warto przedzwonić i zobaczyć co z tego wyniknie.

Powiem to tak, ja wymieniłem trzy pompy i moduły , z czego pierwszy moduł był zjarany , następne dwa były ok , ale po kilku kilometrach pompa robiła zwarcie i palił się modół, tak naprawdę to nie wiem co trzeba zrobić żeby to podziałało , koszt naprawy żeby działało to 1400 pln, w serwisie opla w w-wie z gwarancją na 3 miesiące. Oczywiście nie fabryczny serwis tylko stacja autoryzowana przez opla.

Ja następnej na pewno nie kupię. Chyba, że dostanę następną w zamian za tą. Gratuluję uporu.
A 1400 żeby dawać za naprawe to nigdy w zyciu.
Pzdr, Zen