Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Adam Małysz- co jest?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
27 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Jarqz

Jarqz
  • 1 313 postów
  • Dołączył: 16-05-2008
  • Skąd: Konin / Kamienica
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 stycznia 2009 - 00:47

Jak dla mnie to powinien dać sobie juz spokój. To co miał wygrać juz wygrał.


W sumie masz trochę racji, ale co ma robić - dachy zgodnie z zawodem? Weźmy pod uwagę, że on lubi skakać. A skoro lubi, to niech skacze. W ogóle to nie rozumiem krytyki Adama, zrobił BARDZO dużo. Mało kto w tym sporcie osiągnął to co on, a ile Nam przy tym radości dał. Jż nie pamiętacie jak przy piwku mu kibicowaliście, jak zdobywał pierwsze miejsce i jak dumni byliście z tego, że nosi barwy biało-czerwone??!! A teraz wszyscy gadają - niech odpuści, da sobie spokój... A ja mówię niech skacze, a co ma robić?! Spójrzcie na Smitha, wydawałoby się, że jego czas już minął i co? Daje ognia. Róbcie jak chcecie, ja mu kibicuje dalej...

#22 OFFLINE   pysio1981

pysio1981
  • 901 postów
  • Dołączył: 20-06-2008
  • Skąd: GDANSK KOPENHAGA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 stycznia 2009 - 10:39

W sumie to powinien już zakończyć kariere i zająć się rodzinką ,ale niewolno go przekreślać , Martin Smith też był wysoko kiedyś ,potem miał dwa czy trzy sezony klapy , a teraz w czołówce . Dlaczego on sobie nieodpuści ,bo ma charakter i walczy;)

#23 OFFLINE   Genas

Genas

    Już nigdy nie kupię Omegi

  • 1 247 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Göppingen
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 stycznia 2009 - 11:36

Jż nie pamiętacie jak przy piwku mu kibicowaliście, jak zdobywał pierwsze miejsce i jak dumni byliście z tego, że nosi barwy biało-czerwone??!!

Pamietamy, nikt nie twierdzi ze nie pamieta. :)

ale co ma robić - dachy zgodnie z zawodem?

Nie koniecznie zaraz dachy. Trzeba wiedziec kiedy sie wycofac, zakonczyc kariere. Trzeba odejsc wtedy kiedy jest sie jeszcze "na topie" a nie wtedy kiedy zajmuje sie ostatnie miejsca i nikt, albo prawie nikt juz o tobie nie pamieta.

 


#24 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 19 stycznia 2009 - 19:30

Kto to jest Adam Małysz ?

#25 OFFLINE   bzyku_2002

bzyku_2002

    200 parę KM i ciągle mało

  • 1 525 postów
  • Dołączył: 09-09-2007
  • Skąd: Koczała ( Pomorze )
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 19 stycznia 2009 - 20:48

Kto to jest Adam Małysz ?


Polski skoczek z pięknym wąsem :D który swoje już wyskakał i wygrał, teraz robi miejsce innym lepszym i młodszym od niego. Bo wiadomo, że nie można zawsze być na szczycie ;)

#26 OFFLINE   Florek

Florek
  • 1 254 postów
  • Dołączył: 14-03-2007
  • Skąd: ELE
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 lutego 2010 - 23:12

A teraz Małyszowi można pogratulować 2 srebrnych medali na igrzyskach!!!!!!

Kiedy zawodnik ma się wycofać z uczestnictwa w zawodach niech decyduje on sam, kibice mogą jedynie komentować słuszność dej decyzji! Gdybyśmy to my mieli decydujący głos w tej sprawie, byłoby o dwa srebra mniej.

Chylę czoła i czekam na złoto w 2014 roku.

#27 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 21 lutego 2010 - 14:09

adaś dał czadu...
jednak aman nie do pokonania...
mimo to i tak jestem bardzo szczesliwy
pozdr
:)

#28 OFFLINE   cytrynadm

cytrynadm
  • 171 postów
  • Dołączył: 15-03-2009
  • Skąd: Jedlicze

Napisany 21 lutego 2010 - 14:18

Wystarczy przypomnieć sobie jak "obrzucali" Adama. Wystarczyła obniżka formy, kilka dalszych miejsc....

Jego ostatnia wypowiedz:

"- Przypomnieć wam, co mówiliście cztery lata temu, po tym jak w Turynie zająłem siódme i czternaste miejsce? - spytał Małysz dziennikarzy. - Tam było wręcz odwrotnie. Każdy czekał na to, że powiem, iż kończę karierę. Teraz każdy chce, bym skakał dalej. Myślę, że tym razem nie sprawię niespodzianki. Jeżeli tylko zdrowie mi pozwoli i dalej będę miał motywację, to chce skakać do mistrzostw świata w Oslo w przyszłym roku.

Za to co zrobił dla Polski należą się :pad::pad::pad:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Dodany obrazek