Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Jak zostać klubowiczem


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
108 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 kwietnia 2010 - 21:34

Od spraw personalnych jest tylko "Marek kloss" ?

tak, ale masz też swojego regionalnego, napisz do niego

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#22 OFFLINE   Verblein

Verblein
  • 202 postów
  • Dołączył: 23-06-2009
  • Skąd: Warszawa/Wrocław/Końskie

Napisany 15 maja 2010 - 21:13

Przymierzałem się do członkostwa już dwukrotnie wysyłając maila w/g instrukcji. Od prawie roku nie mam odpowiedzi więc sobie odpuściłem, bo z natury narzucać się nie lubię. Przeczytałem zmianę regulaminu kwietniową i nawet większość punktów zrozumiałem. Mam jednak jedno pytanie, na które bardzo bym prosił o odpowiedź.
Jak interpretować taki zwrot - innymi słowy co autor miał na myśli pisząc o wykluczeniu z szeregu klubowiczów za łamanie norm etycznych, moralnych bądź społecznych?
Pozdrawiam Verblein (zupper -LOB)

#23 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 maja 2010 - 22:03

innymi słowy co autor miał na myśli pisząc o wykluczeniu z szeregu klubowiczów za łamanie norm etycznych, moralnych bądź społecznych?


jesli nie wiesz co to ogólnie przyjęte normy społeczne - to na Twoim miejscu publicznie bym sie do tego nie przyznawał.

#24 OFFLINE   Verblein

Verblein
  • 202 postów
  • Dołączył: 23-06-2009
  • Skąd: Warszawa/Wrocław/Końskie

Napisany 15 maja 2010 - 22:06

To nie zmienia jednak mojego pytania jak interpretowane jest to w kontekście regulaminu?
Czy członek OKP, który przyjedzie na zlot z kochanką będzie tak samo niemoralny jak ten co się upije i będzie używał wulgaryzmów? Chciałbym poznać granice.

#25 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 maja 2010 - 22:22

To nie zmienia jednak mojego pytania jak interpretowane jest to w kontekście regulaminu?
Czy członek OKP, który przyjedzie na zlot z kochanką będzie tak samo niemoralny jak ten co się upije i będzie używał wulgaryzmów? Chciałbym poznać granice.



Od poznawania granic są rodzice, szkoła, doświadczenia życiowe. Ponawiam odpowiedz - jesli dotąd nie znasz granic, to OKP nie będzie Cie edukować. Najlepiej zapytaj rodziców.

#26 OFFLINE   Verblein

Verblein
  • 202 postów
  • Dołączył: 23-06-2009
  • Skąd: Warszawa/Wrocław/Końskie

Napisany 15 maja 2010 - 22:22

Szkoda, liczyłem na konkretną odpowiedz. Pozdrawiam

#27 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 15 maja 2010 - 22:30

Verblein mam taka propozycję, zajrzyj do nas na spota np. tego http://forum.omegakl...ead.php?t=39265 jak masz możliwość, znajdź mnie i pogadamy co i jak.

#28 OFFLINE   Verblein

Verblein
  • 202 postów
  • Dołączył: 23-06-2009
  • Skąd: Warszawa/Wrocław/Końskie

Napisany 15 maja 2010 - 22:36

Verblein mam taka propozycję, zajrzyj do nas na spota np. tego http://forum.omegakl...ead.php?t=39265 jak masz możliwość, znajdź mnie i pogadamy co i jak.


I takie podejście jest dla mnie fair. Dam znać jak rozczytam gdzie owo spotkanie ma mieć miejsce :-) Wiem, że 26 pomiędzy 17-18 ale nie wiem pod jakim mostem?

#29 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 15 maja 2010 - 22:38

I takie podejście jest dla mnie fair. Dam znać jak rozczytam gdzie owo spotkanie ma mieć miejsce Wiem, że 26 pomiędzy 17-18 ale nie wiem pod jakim mostem?

zaczyna się od 17 i do ostatniego przybyłego, Pod mostem łazienkowskim. Tu masz mapkę http://www.fotosik.p...9afdbaf455.html

P.S. W sprawie spota zadawaj pytania w spotach.

#30 OFFLINE   cannabis89

cannabis89
  • 28 postów
  • Dołączył: 12-02-2010
  • Skąd: Kielce

Napisany 17 maja 2010 - 15:31

a ja mam 1 ważne pytanie.
chcąc zostać klubowiczem wpłaciłem kasę wysłałem formularz itp, było to przed wejściem nowego regulaminu, wiec moje pytanie dotyczy tego czy: wpłacając pieniądze i zgadzając się na regulamin (oczywiści stary bo nowego jeszcze nie było) aby zostać klubowiczem powinienem spełnić wymagania nowego czy starego regulaminu? pytam ponieważ od czasu rozpoczęcia całej procedury minęło ok 2msc a ja nadal mam status klubowicza, a pisząc zapytanie z na prv pocztę dostałem odpowiedz ze nie mam 30 postów, nie jest to problem tyle na stukać ale czy tak powinno się postępować?

#31 OFFLINE   RUFI

RUFI
  • 69 postów
  • Dołączył: 19-01-2010
  • Skąd: Poznań

Napisany 17 maja 2010 - 16:41

nowego ja tez czekalem truszke ale warto ;)
[SIGPIC]http://p1.bikepics.com/pics/2009%5C05%5C25%5Cbikepics-1677758-full.jpg[/SIGPIC]

#32 OFFLINE   cannabis89

cannabis89
  • 28 postów
  • Dołączył: 12-02-2010
  • Skąd: Kielce

Napisany 17 maja 2010 - 17:02

w sumie nie jestem zły ani nic w tym kierunku z tego powodu, ale to dziwne że zgadzam się na coś innego, a w trakcje nikt mnie nie informuje o tym że podlegam nowemu regulaminowi itp. trochę to nie jest w porządku ale dam rade:)

#33 OFFLINE   Verblein

Verblein
  • 202 postów
  • Dołączył: 23-06-2009
  • Skąd: Warszawa/Wrocław/Końskie

Napisany 17 maja 2010 - 20:18

Spoko, ja czekam już prawie 10 miesięcy od wysłania zgodnie z procedurą zapytania i danych. Do dziś nie mam odpowiedz ale jak poniżej widać szykuje się spotkanie pod mostem więc powinienem otrzymać odpowiedz w/g jakich kryteriów się zachowywać. Pozdro

#34 OFFLINE   cannabis89

cannabis89
  • 28 postów
  • Dołączył: 12-02-2010
  • Skąd: Kielce

Napisany 23 maja 2010 - 19:24

fakt niestety organizacja i zarządzanie jest bardzo słabą stroną OKP:( wcześniej bylem klubowiczem innej marki i powiem ze smutkiem że tam można łatwo było o wszystkim uzyskać klarowne informacje, statusy itp na bierząco bez problemu, a tu niestety oczekiwanie na jakąś odpowiedz mejlową to średnio tydzień a do tego jeszcze z pretensjami sam nie wiem o co?

#35 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 maja 2010 - 19:44

nie wiem po co w ogole przystępować do klubu, gdzie tak Wam źle zanim jeszcze do niego weszliście.

ps. kolego Verblein - ja znam jeden klub, gdzie w ogole nie ma szans sie do niego zapisac... i to jest ok tak? LOL

Jak nie pasują Wam zasady i normy jakie tu panują - to macie dwa wyjście - zaakceptować to, albo nie. Byle zakończyć marudzenie, bo zakładam, ze jestescie już dorosłymi ludzmi, a nie dzieciakami z przedszkola.
EOT z mojej strony

#36 OFFLINE   Verblein

Verblein
  • 202 postów
  • Dołączył: 23-06-2009
  • Skąd: Warszawa/Wrocław/Końskie

Napisany 23 maja 2010 - 19:50

cita, przeczytałeś ze zrozumieniem moje posty? Ja nie neguję własnej chęci przystąpienia do klubu i niczym jej nie ograniczam ani nie komentuję, twierdze jednak stanowczo, że na wysłane dwa razy posty, de facto zgodnie z podaną na forum instrukcją nie otrzymałem żadnej do dziś odpowiedzi. W takiej sytuacji jestem raczej bezsilny w swoich staraniach. Jeśli się uda to będę na warszawskim spotkaniu w środę i mam nadzieję, że tam otrzymam odpowiedź co i jak. Co do wiedzy w temacie klubów nie jesteś osamotniony. Ja też znam takie kluby.
Pozdrawiam

#37 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 23 maja 2010 - 20:04

nie wiem po co w ogole przystępować do klubu, gdzie tak Wam źle

Po to żeby istniał. ( To nie jest chyba państwo polskie gdzie rządowi przeszkadzają obywatele)

niestety organizacja i zarządzanie jest bardzo słabą stroną OKP

Może nie bardzo słabą ale mocno kuleje.

zasady i normy jakie tu panują

Regulamin twierdzi co innego, a admin nie powinien pisać postów w tym tonie.
Powszechnie jednak wiadomo że atak jest najlepszą formą obrony.:D
Z poważaniem:dziura:

#38 OFFLINE   cannabis89

cannabis89
  • 28 postów
  • Dołączył: 12-02-2010
  • Skąd: Kielce

Napisany 23 maja 2010 - 20:10

cita nie rozumiem Twojego zdenerwowania? my staramy się tu opisać sytuacje które nie powinny mieć miejsca, dzięki takim wypowiedziom można zobaczyć co jest nie tak i usprawnić działanie OKP, a Ty jako Admin powinieneś rozpatrzyć te posty i jakoś na to wpłynąć a nie wręcz odstraszać nowych forumowiczów i klubowiczów swoimi nie do końca miłymi wypowiedziami.

#39 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 maja 2010 - 20:11

Po to żeby istniał. ( To nie jest chyba państwo polskie gdzie rządowi przeszkadzają obywatele)


Brak rozumienia tekstu sie wyłania widze.
Ja życzyłbym sobie i klubowi, zeby rósł w siłe oraz zeby miał jak najwięcej członków.
Nie zależy mi jednak na członkach, którzy jeszcze nie zostali przyjęci, a już mają pretensje.

Regulamin twierdzi co innego, a admin nie powinien pisać postów w tym tonie.
Powszechnie jednak wiadomo że atak jest najlepszą formą obrony.:D
Z poważaniem:dziura:


Tacy co to są w klubie, a potrafią tylko marudzić też nie są dla mnie specjalnie atrakcyjnymi członkami.

Zrobiłeś kiedykolwiek coś dla klubu, czy tak tylko gadasz i bzdurzysz?
(pyt. retoryczne)

#40 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 23 maja 2010 - 20:17

Zrobiłeś kiedykolwiek coś dla klubu, czy tak tylko gadasz i bzdurzysz

Czy to do mnie?