Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Kielce City Drift


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   BzQ

BzQ

    Duszna KIA

  • 1 184 postów
  • Dołączył: 19-07-2006
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 listopada 2006 - 21:55

Razem z kolegą pmnet'em postanowilismy zorganizowac taki maly specyficzny lokalny spocik :mrgreen:

Wiec wyglada to tak.

Zapraszamy do zapisywania sie na Kielce City Drift, który odbedzie sie jeszcze nie wiadomo kiedy :mrgreen: ale w najblizszej przyszlosci jak spadnie snieg, na parkingu REAL. Mam kilka pomysłów i zaplanowane niespodzianki, więc proszę wszystkich chętnych o zapisy, zebym wiedzial jak wszystko zaplanowac.

Zaproszenie dotyczy tez forumowiczy, którzy z jakichs powodów jeszcze nie wstąpili w szeregi klubu. Jednym slowem, zapraszam wszystkich którzy maja ochote na wspolna zabawe i poznanie nowych osob które tez maja chopla na punkcie Omegi :mrgreen:

Oczywiscie jak ktos ma znajomego/znajoma ktora jezdzi omega a nie jest klubowiczem/forumowiczem to jak najbardziej trzeba go zaprosic :]

Szczegóły będę podawał wraz z rozwojem sytuacji.



#2 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 06 listopada 2006 - 22:43

no to ja sie pisze na spot.......... (drift odpada) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

do końca listopada mam wszystkie weekendy zajete........... więc pasi mi tylko w grudniu.......

mimo to sie wpisuje....zawsze jednak może nastapic zmiana planów..........
:mrgreen:

1.GISKARD,

#3 OFFLINE   BzQ

BzQ

    Duszna KIA

  • 1 184 postów
  • Dołączył: 19-07-2006
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 listopada 2006 - 22:54

Powitac naczelnego spamera OKP :mrgreen:

Milo mi i mam nadzieje ze dasz rade przyjechac

#4 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 06 listopada 2006 - 23:05

Jak mnie jakiś spamer z Radomia zabierze ze sobą to tez będe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#5 OFFLINE   SzoFFer

SzoFFer
  • 322 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 06 listopada 2006 - 23:06

narazie mamy maly problemik- snieg stopnial jak zreszta pisze u ciebie w podpisie BzQ :mrgreen:
poczekajcie jeszcze chociaz z tydzien czekam na odbior omki musza ja poskladac, bo jak tu sie bawic bez swiatel, maski, blotnikow, zderzaka itp :neutral: :evil:

#6 OFFLINE   BzQ

BzQ

    Duszna KIA

  • 1 184 postów
  • Dołączył: 19-07-2006
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 listopada 2006 - 23:21

Spoko, jak pisałem narazie wstepnie zbieram chetnych zeby sobie rozplanowac wszystko. Jak sie pogoda zrobi dopisujaca to wtedy zaczne dzialac na powaznie :mrgreen:

Jeszcze masz czas, ale nie ociagaj sie bo nigdy nie wiadomo kiedy znowu snieg spadnie :twisted:

#7 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 06 listopada 2006 - 23:29

Jak mnie jakiś spamer z Radomia zabierze ze sobą to tez będe


to chyba chodziło ci o gawora tyle że on jest megaspamerem więc się powinien obrazić :pad: :pad: :pad: :pet: ............. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:hmm:
bo jam z pionek jest.........z puszczy kozienickiej........... :razz: :razz: :razz:
:looz:
ale ze mna tez się możesz zabrac............... do kielc to jakies 2 stuwy bedzie......... :nabijacz: :nabijacz: :nabijacz:
:smiech:
:diable:
:pad:

#8 OFFLINE   SzoFFer

SzoFFer
  • 322 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 07 listopada 2006 - 07:23

no to mam nadzieje ze pan lakiernik mi autko poskleja tak zeby w czasie driftu nic nie odpadlo... :mrgreen: