Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Webmasterzy dla klubu


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
31 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 15 listopada 2008 - 00:13

Mnie to do szczęścia nie jest potrzebne, i tak na zloty nie jeżdżę...


w pierwszej chwilimiałem napisać, że szkoda że nie przyjeżdzasz, bo nie wiesz co tracisz...
ale po przeczytaniu całego tematu stwierdzam ze bardzo dobrze że nie przyjeżdzasz...

Inne kluby mają jakieś tam strony internetowe a nasz klub nie ma nic.


jakoś nie zauważyłem żebys był klubowiczem...

Wykładasz kasiore i pewno zrobię w miesiąc/dwa taki portal, że polskajazda.pl czy inne portale będą przy klubowym wyglądały jak bliźniaki z wadą genetyczną


jak jestes taki dobry jak piszesz to się pochwal swoimi umiejętnościami...

P.S.
jeżeli masz zamiar obrażać wszystkich dookoła to lepiej się zaloguj na inne forum...

#22 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 15 listopada 2008 - 00:14

Farmazony gadać? Chłopie, Ty chyba przemęczony jesteś. Cytuję sam siebie bo zaczyna mnie to już irytować

Nie tracę czasu i nie są to zbędne posty Może jest wśród użytkowników ukryta osoba która zajmuje się grafiką lub specyfikuje jakimś konkretnym zagadnieniem web2.0 i mogłaby pomóc, bo jednej osobie całością zagadnienia się zająć to ogrom pracy na kilka grubych miesięcy. Dlatego pytam ludzi, czy byłby ktoś zainteresowany pomocą.


A teraz zadaj sobie trochę trudu i miej w sobie tą odpowiedzialność cywilną i przeczytaj pierwszy temat. Może coś Ci się pod deklem rozjaśni...
Od 15 listopada 2008 jestem off-line :)

#23 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 15 listopada 2008 - 00:25

Jarqz, Dzięki takim jak Ty nie tracę wiary w ludzi :)

ale po przeczytaniu całego tematu stwierdzam ze bardzo dobrze że nie przyjeżdzasz

Dzięki za szczerość :)

jak jestes taki dobry jak piszesz to się pochwal swoimi umiejętnościami...

Nigdzie nie napisałem, że jestem "taki dobry". Znam się na tym bo w tym siedzę ale alfą i omegą nikt póki co nie jest. A chwalić się nie mogę, obowiązują mnie umowy...

wiem. a jesli nei bedzie nikogo chetnego ? to nie zrobi tego ?

A Ty zawsze taki chętny jesteś do bezinteresownej pomocy? Poświęceniu swoich pełnych umiejętności po to by usłyszeć potem "bardzo dobrze, że na zloty nie przyjeżdżasz"? Taki kamikadze to ja nie jestem. Pomogę i zrobię w większości ale nie sam!
Od 15 listopada 2008 jestem off-line :)

#24 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 listopada 2008 - 00:34

A Ty zawsze taki chętny jesteś do bezinteresownej pomocy? Poświęceniu swoich pełnych umiejętności po to by usłyszeć potem "bardzo dobrze, że na zloty nie przyjeżdżasz"? Taki kamikadze to ja nie jestem. Pomogę i zrobię w większości ale nie sam!



jak bym nie byl chetny to nie byl bym adminem i nie pomagal bym bezinteresownie uzytkownikom w rozwiazywaniu problemow z ich omegami. Nie bylo by moich porad itp itd. a jednak sa i ja tez jestem i bede dalej innym pomagal - nie oczekujac za to profitow. Wiec jesli chcesz cos robic to rob - nawet sam jesli nie masz ochoty to dalsza dyskusja jest bez sensu. dla mnie EOT.

Co do zlotow - to do twojej wiadomosci - masz czego zalowac ze nie przyjezdzasz.




 


#25 OFFLINE   Jarqz

Jarqz
  • 1 313 postów
  • Dołączył: 16-05-2008
  • Skąd: Konin / Kamienica
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 listopada 2008 - 00:50

Panowie, po co się szarpać. :piwo: na zgodę. Skoro Krzysztof P chce zebrać ludzi do nowego projektu to co w tym złego. Ja nie pomogę bo się na tym nie znam. Ale może znajdą się z dwie, trzy osoby i razem coś się urodzi fajnego?!

#26 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 15 listopada 2008 - 01:00

i żadne uderzanie do Piterka nie jest tu potrzebne bo po co? Póki nie ma chętnych do pomocy to po kiego diabła mam mu ochotę robić, co?

pojawiłeś sie i nagle chcesz wszsytko zmieniać ,na dodatek uważasz że zapytanie się Piterka nie jest Ci do niczego potrzebne?
po drugie nie obrażaj osób które tu piszą i nie wyzywaj ich od analfabetów wtórnych

#27 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 15 listopada 2008 - 01:00

beast, Tylko taka jest różnica między tym co ty robisz a ja, że ja z tego żyję, Ty - nie. Ja programuję zarobkowo, Ty udzielasz porad hobbystycznie. Ja nie mogę poświęcić czasu i zaniedbać projekty które robię/utrzymuję po to by robić coś dla klubu za darmochę bo tego w dwa dni nikt nie zrobi. Nad takimi projektami to minimum dwa miechy się siedzi od rana do wieczora - wliczając soboty i niedziele.

Jak nie rozumiesz zagadnień webowych, technologii produkcji to po kiego diabła w ogóle się w dyskusje wcinasz?

Dla mnie nawet to EOT nie jest. Nie ma żadnych transmisji danych w tym temacie, bloków informacji z Tobą... raczej to SE (semantic error)

A co do zlotów :) Być może kiedyś skorzystam z zaproszenia :) Jeszcze nigdy na takim nie byłem i ciekawość mnie zżera :D
Od 15 listopada 2008 jestem off-line :)

#28 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 15 listopada 2008 - 01:05

Ja nie pomogę bo się na tym nie znam. Ale może znajdą się z dwie, trzy osoby i razem coś się urodzi fajnego?!

Dokładnie tak jak piszesz :)

pojawiłeś sie i nagle chcesz wszsytko zmieniać

Kurczowo trzymając się stołków... tak samo mówią działacze PZPN :mrgreen: Polski Związek Piłki Nożnej - dla niewtajemniczonych :)

Ale spoko, ja nikogo nie chcę z niczego wysadzać :mrgreen:

#29 OFFLINE   pysio1981

pysio1981
  • 901 postów
  • Dołączył: 20-06-2008
  • Skąd: GDANSK KOPENHAGA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 listopada 2008 - 01:08

beast, siedzie na tym forum ponad 2 lata i widac ze jest Adminem na kazdym kroku uwarzam ze krytyka jego wypowiedzi jest jak igranie z ogniem

beast, na prezydenta OKP :razz:

#30 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 15 listopada 2008 - 01:13

beast, siedzie na tym forum ponad 2 lata i widac ze jest Adminem na kazdym kroku uwarzam ze krytyka jego wypowiedzi jest jak igranie z ogniem

Ja boje się tylko huraganów, rzeżączki i much tse tse :mrgreen:

Tak na marginesie beast'a. Gdyby kierował się emocjami w stosunku do użytkowników, użytkownicy widzieli by w nim raczej wroga niż przyjaciela którego należy się bać, to w gruncie rzeczy byłby bardzo złym adminem a nie dobrym bo admin musi umieć reagować adekwatnie do sytuacji.

#31 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 listopada 2008 - 10:27

beast, Tylko taka jest różnica między tym co ty robisz a ja, że ja z tego żyję, Ty - nie



i znow sie mylisz. ja rowniez ze tego zyje. Pozatym co ty o mnie mozesz wiedziec ? Chcesz to robic - ROB - nawet sam - nie chcesz nie bij piany. Co do Piterka - on jest zalozycielem tego klubu i od niego powinienes zaczac wogole ta dyskusje. Tak samo nie tobie jest roztrzasanie kto jest zlym a kto dobrym adminem - za krotko tu jestes i nie znasz nas. Wiec chcesz cos zrobic to dzialaj a nie siejesz ferment.




 


#32 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 15 listopada 2008 - 10:52

Ta jałowa dyskusja do niczego nie doprowadzi.

Proszę zgłosić się do zarządu klubu z wyceną oraz zapotrzebowaniem na specjalistów do pomocy. Proszę przedstawić referencję wraz z próbką projektów zrealizowanych lub propozycję projektu.