Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Webmasterzy dla klubu


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
31 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 14 listopada 2008 - 15:28

Witaj,

Nie wiem co na to władze klubu, ale co tam... inicjuje :D

Jesteś specjalistą z zakresu html, css, grafiki webowej, a może php, perl, java? A może zagadnienia frameworków nie są Ci obce?

Jeśli tak to daj znać w tym temacie jak mógłbyś pomóc klubowi w rozwijaniu wortalu.

Dlaczego pytam? Chcę zainicjować mały ruch użytkowników omegi na rzecz rozwoju wortalu klubowego z prawdziwego zdarzenia by poradniki były poradnikami, forum dyskusyjne forum dyskusyjnym, informacje informacjami, i tak dalej.

Ponieważ sam siedzę w tej branży chciałbym wnieść coś od siebie i zrobić coś na prawdę z gustem, ale dobrze by było gdyby ciężar dało się rozłożyć na kilka głów, rąk i procesorów - co dwie głowy to nie jedna.

No to jak, zainteresowany/a? :)

#2 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2008 - 16:20

Mógłbym pomóc, poprzypominać sobie, jeśli chodzi o przenoszenie baz, całego forum na inny serwer, to służe pomocą. W php-ku też co nie co zrobię, bo robić stronę w html to nie ma sensu. Mam swoje forum, nie rozwinięte tak jak to, ale nie jest źle, troche większy ruch mógłby na nim być, bo po zmianie adresu prawie nikt nie zagląda. www.hondaklub.eu

A i jeszcze coś, forum nie ma co zbytnio zmieniać, tylko powyłączać niepotrzebne moduły obciążające serwer, a tak to jest bardzo czytelnie, wszytsko na swoim miejscu.

#3 OFFLINE   pysio1981

pysio1981
  • 901 postów
  • Dołączył: 20-06-2008
  • Skąd: GDANSK KOPENHAGA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2008 - 16:28

Chcę zainicjować mały ruch użytkowników omegi na rzecz rozwoju wortalu klubowego z prawdziwego zdarzenia by poradniki były poradnikami, forum dyskusyjne forum dyskusyjnym, informacje informacjami, i tak dalej.


uwarzasz ze na naszym forum jest balagan
poradniki nie sa poradnikami
informacje nie są informacjami, to po co sie zapisales tutaj :bad: jest taki dzial// czym zajmujesz sie na codzien ..// i tam masz INFORMACJE które sa INFORMACJAMI
popytaj ludzi

Ot tak moja skromna uwaga ciekawe co na to inni :bad:

#4 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2008 - 16:39

Dlaczego pytam? Chcę zainicjować mały ruch użytkowników omegi na rzecz rozwoju wortalu klubowego z prawdziwego zdarzenia by poradniki były poradnikami, forum dyskusyjne forum dyskusyjnym, informacje informacjami, i tak dalej.

to działa w ten sposób, że pytasz się Zarządu bo on w porozumieniu z klubowiczami może wprowadzać zmiany, najpierw zapisz się do klubu a potem proponuj ...

#5 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 14 listopada 2008 - 16:51

wicek, Co do modułów to absolutnie się z Tobą zgadzam - omegaklub.eu jest tym ustrojstwem niepotrzebnie nafaszerowane. Cierpią przez to wszyscy.

A wiesz dlaczego masz pustki na hondaklub.eu? Bo masz dostęp autoryzowany - cytat "Aby móc przeglądać zawartość forum, należy się zalogować/zarejestrować". W ten sposób blokujesz dobrodziejstwa (roboty) GOOGLE, a nie od dziś wiadomo, że ktoś kto nie istnieje w google nie istnienie w ogóle :) Daj dostęp do treści internautom a wyszukiwarka je z czasem zindeksuje i zwiększy się oglądalność Twojego forum.

pysio1981, Tak właśnie uważam. Bajzel i tyle. To zrozumiałe bo klubu nie stać wyłożyć minimum 30 000 zł - w zależności od specyfikacji, za zaprogramowanie wortalu klubowego.
Od 15 listopada 2008 jestem off-line :)

#6 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2008 - 16:57

A wiesz dlaczego masz pustki na hondaklub.eu? Bo masz dostęp autoryzowany - cytat "Aby móc przeglądać zawartość forum, należy się zalogować/zarejestrować". W ten sposób blokujesz dobrodziejstwa (roboty) GOOGLE, a nie od dziś wiadomo, że ktoś kto nie istnieje w google nie istnienie w ogóle Daj dostęp do treści internautom a wyszukiwarka je z czasem zindeksuje i zwiększy się oglądalność Twojego forum.

Forum był na 6 miejscu w googlach po wpisaniu "motocykle honda", ale przed zmianą adresu, jest zainstalowany (chyba) spider frendly, więc nie powinno być problemu z dostępem dla botów.

#7 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 14 listopada 2008 - 16:57

najpierw zapisz się do klubu a potem proponuj ...

To nie można być zwykłym przyjacielem klubu żeby coś zaproponować? Trzeba być klubowiczem?
Mnie to do szczęścia nie jest potrzebne, i tak na zloty nie jeżdżę...

#8 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 14 listopada 2008 - 17:09

Forum był na 6 miejscu w googlach po wpisaniu "motocykle honda", ale przed zmianą adresu, jest zainstalowany (chyba) spider frendly, więc nie powinno być problemu z dostępem dla botów.

SpiderFriendly ma za zadanie generować NiceUrl co pomaga przy pozycjonowaniu w googlach ale nigdy forum nie będzie indeksowane przez boty jeżeli dostęp do forum wymaga logowania. Z resztą wejdź na wyszukiwarkę google i wpisz w okno
site:www.hondaklub.eu
site:hondaklub.eu
to zobaczysz które strony (tematy na forum) w domenie masz indeksowane.

#9 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 listopada 2008 - 17:59

To nie można być zwykłym przyjacielem klubu żeby coś zaproponować?

No juz widzisz jak zostałeś potraktowany ;) Daj sobie spokój. Za mało roboty masz? ;) :p

#10 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 14 listopada 2008 - 18:09

lord_craven, Masz dar do zniechęcania :mrgreen: Tylko na mnie jakoś to nie działa :p

Co tam być zwykłym klubowiczem, mam ambicje być klubowiczem honorowym :mrgreen:
Od 15 listopada 2008 jestem off-line :)

#11 OFFLINE   pysio1981

pysio1981
  • 901 postów
  • Dołączył: 20-06-2008
  • Skąd: GDANSK KOPENHAGA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2008 - 18:31

mam ambicje być klubowiczem honorowym


dlatego prubujesz w jakis sposob zablysnac
ostatnio poczytalem troszke twoje posty i prawie w kazdym z nich masz problem z jakims forumowiczem
dlaczego takich problemow niema lord_craven, ,wicek, ,Gachu, MARO SOLTYS itd moge wymieniac w nieskonczonosc
zastanow sie czasami
jestes od kilku dni na forum a prubujesz zmienic odrazu zasady kture nikomu wczesniej nieprzeszkadzaly

Nie wiem co na to władze klubu, ale co tam...

masz to w :pupa: to napisz normalnie

#12 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 14 listopada 2008 - 19:08

dlatego prubujesz w jakis sposob zablysnac

Taaak, bo ja nie mam czym zabłysnąć :mrgreen: Taak właśnie, szukam sobie powodów do błyskania bo skończyły mi mi się flary :mrgreen: Rozśmieszasz mnie człowieku :D

ostatnio poczytalem troszke twoje posty i prawie w kazdym z nich masz problem z jakims forumowiczem dlaczego takich problemow niema lord_craven, ,wicek, ,Gachu, MARO SOLTYS itd moge wymieniac w nieskonczonosc zastanow sie czasami

Ja mam jakieś problemy z forumowiczami? :mrgreen: To chyba oni mają problemy ale z samochodami a nie ja z nimi :mrgreen: Chyba nie rozróżniasz polemiki od awantury, oponentów od awanturników :p

jestes od kilku dni na forum a prubujesz zmienic odrazu zasady kture nikomu wczesniej nieprzeszkadzaly

Czy ja w tym temacie coś piszę o jakiś zasadach? Chyba masz jakieś omamy...

Masz coś w ogóle sensownego do powiedzenia w tym temacie? Zajmujesz się na co dzień lub hobbystycznie programowaniem? Pisz! Ale jeśli chcesz sobie robić jakieś prywatne wycieczki w stosunku do mojej osoby to po prostu daruj sobie bo "zapracujesz" na ignora...
Od 15 listopada 2008 jestem off-line :)

#13 OFFLINE   pysio1981

pysio1981
  • 901 postów
  • Dołączył: 20-06-2008
  • Skąd: GDANSK KOPENHAGA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2008 - 20:11

ok niechce mi sie z toba gadac i klucic masz jak w banku ze juz sie nie odezwe na ten temat wprowadzaj zmiany jakie chcesz napewno kazdy na to pojdzie

jezeli chcesz zrobic porzadek na forum to ci to niewyjdzie od tego jest kto inny

#14 OFFLINE   Madzia

Madzia
  • 1 288 postów
  • Dołączył: 28-10-2007
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2008 - 21:48

Krzysztof P, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś sam sobie stworzył forum i sam sobie ustalał co jak ma wyglądac.... ostatnio był poruszany temat o wygladzie forum.... i jak widac wszystkim się podoba bo nikt nie ucieka stąd.... wręcz przeciwnie, jest coraz więcej uzytkowników!!!!

#15 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 listopada 2008 - 21:59

Masz dar do zniechęcania

Ja tylko spamuję ;)

A na poważnie, do wszystkich po za autorem wątku. NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM :!: :!: :!:

Przecież Krzysztof P, wyraźnie napisał że chce się zająć stroną klubową a nie forum. A ta jak wiadomo leży i kwiczy. Zajrzyjcie na strony innych klubów, a później się wypowiadajcie.

BTW, a skoro wasze posty nic nie wnoszące się tu pojawiły, to pewnie nawet nie macie pojęcia, że strona klubowa istnieje, tu jest linka do niej: http://forum.omegaklub.eu/portal.php

I dla porówniania:
http://www.vectraklub.pl/
http://www.burgmania.net/
http://www.vectra-unlimited.pl/

Więc na przyszłość czytajcie co do was piszą, a później komentujcie. Ma ktoś pomysł i checi żeby to zrobić, a wy od razu kłody pod nogi. A jakby tak kogoś wyznaczył z pyskaczy do robienia tego co autor zamierza, to od razu znaleźliby sobie sto wymówek, żeby się wykręcić.

NIE CHCECIE NIC ROBIĆ, TO PRZYNAJMNIEJ NIE UTRUDNIAJCIE KOMUS TEGO.

Żenua do sześcianu.

Krzysztof P, pisz do Piterka, który założył to wszystko i tak będzie najlepiej, bo sam widzisz, że tu się od razu burdel robi.

EOT

#16 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 14 listopada 2008 - 22:00

Krzysztof P zamiast tracić czas na pisanie zbędnych postów skontaktuj się z Piterkiem i wtedy gadj do rzeczy.

#17 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 14 listopada 2008 - 23:48

Madzia, Słonko :) Jak ja forami administrowałem to Ty z mamą jeszcze do pediatry chodziłaś :)

lord_craven :) Ludzie mają problem ze zrozumieniem tego co czytają. Analfabetyzm wtórny, o którym alarmują psychologowie nie jest niestety problemem wyssanym z palca :neutral: Z resztą, politycy na podobne ułomności cierpią...

Mniejsza z tym. Do rzeczy. Inne kluby mają jakieś tam strony internetowe a nasz klub nie ma nic. Jest tylko coś na stronie frontowej co niby ma portal przypominać ale to taka prowizorka i trzeba by coś z tym wszystkim zrobić by wszystkim żyło się lepiej :) Dobrze, że też to zauważasz :)

egon :) Nie tracę czasu i nie są to zbędne posty Może jest wśród użytkowników ukryta osoba która zajmuje się grafiką lub specyfikuje jakimś konkretnym zagadnieniem web2.0 i mogłaby pomóc, bo jednej osobie całością zagadnienia się zająć to ogrom pracy na kilka grubych miesięcy. Dlatego pytam ludzi, czy byłby ktoś zainteresowany pomocą.

Wykładasz kasiore i pewno zrobię w miesiąc/dwa taki portal, że polskajazda.pl czy inne portale będą przy klubowym wyglądały jak bliźniaki z wadą genetyczną ale robić samemu i społecznie po prostu mi się nie uśmiecha. Rozumiesz już w czym rzecz? Ekipa kilku osób, dwóch, trzech jest potrzebna do tego typu działania i żadne uderzanie do Piterka nie jest tu potrzebne bo po co? Póki nie ma chętnych do pomocy to po kiego diabła mam mu ochotę robić, co?

#18 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 listopada 2008 - 00:00

Wykładasz kasiore i pewno zrobię w miesiąc/dwa taki portal, że polskajazda.pl czy inne portale będą przy klubowym wyglądały jak bliźniaki z wadą genetyczną ale robić samemu i społecznie po prostu mi się nie uśmiecha. Rozumiesz już w czym rzecz? Ekipa kilku osób, dwóch, trzech jest potrzebna do tego typu działania i żadne uderzanie do Piterka nie jest tu potrzebne bo po co? Póki nie ma chętnych do pomocy to po kiego diabła mam mu ochotę robić, co?



na $$$ nie licz a jesli nie masz zamiaru robic tego spolecznie to po kiego ten temat ? jesli chcesz cos robic- nie bedziemy ci przeszkadzac




 


#19 OFFLINE   Krzysztof P

Krzysztof P
  • 48 postów
  • Dołączył: 04-11-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 15 listopada 2008 - 00:06

beast, Jesteś adminem i od Ciebie w pierwszej kolejności należy wymagać rozumienia czytanego tekstu. Masz z tym problem to przynajmniej z łaski swojej się nie udzielaj!
Od 15 listopada 2008 jestem off-line :)

#20 OFFLINE   Jarqz

Jarqz
  • 1 313 postów
  • Dołączył: 16-05-2008
  • Skąd: Konin / Kamienica
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 listopada 2008 - 00:07

O ile zrozumiałem Krzysztof P, miał na myśli to, że szuka osób które mu pomogą w tym przedsięwzięciu, nie chodzi mu o $$$.