Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wymiana wycieraczek, jakie kupic?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
25 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Genas

Genas

    Już nigdy nie kupię Omegi

  • 1 247 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Göppingen
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 listopada 2006 - 03:27

Co do wycieraczek to odkladam wymiane do wiosny.W zimie i tak mozna je zniszczyc na zamarznietych szybach.

takim tropem idąc to po co na wiosnę jak w lecie kupisz to ani deszczu nie ma to się wogóle nie będzie używać to może w końcu na jesień :lol:
w zimie największy syf idzie na drodze więc lepiej mieć dobrą widoczność i dobre wycieraczki


Czy ja napisalem ze wycieraczki ktore mam to zlom?Calkiem sprawnie jeszcze dzialaja i dlatego wykoncze je przez zime.A na wiosne nowe.To tyle na temat.

 


#22 OFFLINE   Rafał S

Rafał S
  • 27 postów
  • Dołączył: 29-08-2006
  • Skąd: Piotrków Tryb.

Napisany 28 grudnia 2006 - 18:04

Witka, odświeżam temat.
A co powiecie na temat tych wycieraczek http://moto.allegro....skie_53cm_.html ? Czy warto bawić się w takie podróbki czy przy takich kwotach lepiej kupić zwykłe? Myślę o nich bo mam ALCI, które ładnie działały jakieś 2 miesiące. Teraz tylko chałasują i nie zbierają na wysokości oczu :bad:

#23 OFFLINE   SzoFFer

SzoFFer
  • 322 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 28 grudnia 2006 - 18:24

ja tam kupilem jakies dziwne- dalem 8zl za 2sztuki te mala i duza i kurna mam je 2lata(omka jezdzil wczesniej moj dziadek) ladnie scieraja do tej pory sa produkcji: MADE IN TAIWAN- dobra rzecz, jest zadowolony

#24 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 grudnia 2006 - 21:20

Rafał S, szukałem takich, ale każdy twierdził że ramię musi mieć inną końcówkę. Jeżeli te z linka są żeczywiście zamienne z tradycyjnymi to pewnie sam się skuszę :) No ale to już po nowym roku :)

#25 OFFLINE   Rafał S

Rafał S
  • 27 postów
  • Dołączył: 29-08-2006
  • Skąd: Piotrków Tryb.

Napisany 28 grudnia 2006 - 22:23

Widziałem takie u kilku sprzedawców i każdy pisze o ich uniwersalności. Cena wydaje mi się tylko poejrzanie niska, bo kiedyś patrzyłem w sklepie to proponowali mi za ok. 80 pln za sztukę

#26 OFFLINE   sirchaser

sirchaser
  • 275 postów
  • Dołączył: 26-07-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 29 grudnia 2006 - 13:52

mam plaskie wycieraczki Valeo XTRM-135 zl / komplet. Nie polecam!