Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Policja w nieoznakowanych radiowozach


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
235 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy uważasz, że Policja przekracza swoje uprawnienia? (1 użytkowników głosowało)

Czy uważasz, że Policja przekracza swoje uprawnienia?

  1. Tak (21 głosów [95.45%])

    Procent głosów: 95.45%

  2. Nie (1 głosów [4.55%])

    Procent głosów: 4.55%

Głosuj

#221 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 sierpnia 2009 - 12:56

jak byś płacił podatki to byśmy lepiej zarabiali


Jesteś po prostu niewyobrażalnie bezczelny.

Albo jeszcze dodam :)
Wcale, ale to wcale mnie nie cieszy, że moje podatki idą na obiboków siedzących po komendach.

 


#222 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:07

przeczytaj jeszcze raz z zastanowieniem co piszesz... ani razu nie napisąłem że policjanci nie płacą mandatów.. coś ci sie poplątało... a adresem tej wypowiedzi...
na szczeście są wszystkie moje wpisy i w żaden nie zawiera taki tekstów jakie podajesz...
więc przestań poprostu oczerniac moją osobe...

P.S.
dlaczego nie zacytowałes żadnej mojej wypowiediz...??


przeczytaj sobie jeszcze raz wszystkei moje posty ale BARDZO DOKŁADNIE...
to zobaczysz że nic takiego nie napisałem... odnosnie mandatów...
to sa zwyczjane powmówienia... wiec nie wciskaj tu kitu ludzim którzy nie doczytają wszystkich temataów...

jak barkuje Ci juz argumentów to nie przytaczaj kłamstw...

co do szkolenia to jak się pojawisz na zlocie to się zobaczy...

w takim razie wycofuję to co napisałem być może to inny forumowicz napisał a mi się pomyliło zbyt dużo tego jest wybacz

#223 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:07

Dostajesz kolego mandat i masz pretensje do całego świata, a policjant to burak,

to jest nastepne powmówienie bo nic takiego NIGDZIE nie napsiałem
to juz jest oszczerstwo...

No właśnie szanowny kolego - takie tematy powodują oburzenie , a nie zastanowienie nad sobą.Śmiem twierdzić , że sam pędzisz jak koń z klapkami na oczach i nie widzisz już nic i nikogo ( a tym bardziej siebie) - widzisz tylko linię startu i punkt docelowy jakim jest tabliczka POLICJA.Przebiegłeś w pocie czoła ogromny dystans od startu do mety i nic poza tym nie widziałeś.Co gorsza - zająłeś w biegu ostatnie miejsce i na dodatek na mecie padłeś na pysk.Wiesz kolego jak to się potocznie nazywa? Odpowiem krótko - bezmyślność.Tylko ten biegacz ma szanse na dobry wynik , który umiejętnie rozłoży siły, ale przede wszystkim ten, który jest do biegu odpowiednio przygotowany.
a Ty kolego wyrwałeś się do biegu jak Filip z konopii z myślą , że i tak z Tobą nikt nie ma szans.I przegrałeś



za ten obraźliwy pełen agresji nieoprawdy i kłamliwych stwierdzeń obrażających tekst zgłaszam sprawe na razie do moderatora... co do dalszych losów to poradze się dzisiaj prawnika... co z tym zrobic dalej...
pozdrawiam serdecznie

#224 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:09

Jesteś po prostu niewyobrażalnie bezczelny.

Albo jeszcze dodam :)
Wcale, ale to wcale mnie nie cieszy, że moje podatki idą na obiboków siedzących po komendach.


zmień przepisy to pogadamy na razie musimy wszyscy płacić podatki ja również a że część twoich podatków idą na tzw budżetówkę to nie do mnie pretensje a bezczelny to ewentualnie możesz być ty nie ja , ja cię tak nie nazywam i nie życzę sobie abyś ty to robił a poza tym nie wydaje mi się abyśmy nadawali na jednych falach a więc nie komentuj tego co piszę bo i tak się z tobą nie zgodzę

#225 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:15

zmień przepisy to pogadamy na razie musimy wszyscy płacić podatki ja również a że część twoich podatków idą na tzw budżetówkę to nie do mnie pretensje a bezczelny to ewentualnie możesz być ty nie ja , ja cię tak nie nazywam i nie życzę sobie abyś ty to robił a poza tym nie wydaje mi się abyśmy nadawali na jednych falach a więc nie komentuj tego co piszę bo i tak się z tobą nie zgodzę


Owszem, jestem bezczelny ale tylko w uzasadnionych przypadkach i się tego nie wypieram. Mimo to nadal stosuję dużą literę przy zaimkach osobowych, bo tego wymaga kultura, której Ty nie próbujesz już nawet zachować. A może nie wiesz że wyrażenia Ty, Was etc. piszemy dużą literą? 'Nie matura lecz chęć szczera...' ? Tak, jestem bezczelny ;)

Wytłumacz mi proszę skąd wziął się Twój pomysł, że niejako ja nie płacę podatków? Bo oceniłeś mnie nie mając zupełnie poparcia w wiedzy. Czuję się urażony, ale nie mam zamiaru żądać oficjalnych przeprosin, bo nie jesteśmy w przedszkolu.

 


#226 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:27

Owszem, jestem bezczelny ale tylko w uzasadnionych przypadkach i się tego nie wypieram. Mimo to nadal stosuję dużą literę przy zaimkach osobowych, bo tego wymaga kultura, której Ty nie próbujesz już nawet zachować. A może nie wiesz że wyrażenia Ty, Was etc. piszemy dużą literą? 'Nie matura lecz chęć szczera...' ? Tak, jestem bezczelny ;)

Wytłumacz mi proszę skąd wziął się Twój pomysł, że niejako ja nie płacę podatków? Bo oceniłeś mnie nie mając zupełnie poparcia w wiedzy. Czuję się urażony, ale nie mam zamiaru żądać oficjalnych przeprosin, bo nie jesteśmy w przedszkolu.


zmodyfikowałem prxzecież chodziło mi o wyższe podatki tak dla śmiechu napisałem ale na żartach kolega sie nie zna czy co, i poza tym nie popadajmy w kałabanię z tą pisownią to jest szybkie pisanie nie zawsze sie na to zwraca uwage a kolega może jakiś pedagog czy jak to że bezczelny to widzę

#227 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:29

Uprawnienia pedagogiczne to jedne z wieeeelu jakie posiadam, brawo ;). Dobra, bez nerw już, bo mam inny temat do przegryzienia.

 


#228 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:30

Uprawnienia pedagogiczne to jedne z wieeeelu jakie posiadam, brawo ;). Dobra, bez nerw już, bo mam inny temat do przegryzienia.


a więc aby było w porządku ze wszystkim będę starał się zwracać uwagę na pisownię :D

Dawaj nowy temacik aż się rwę do odpowiedzi na niego

A tak już całkiem na marginesie , może jakieś uprawnienia prawnicze posiada kolega bo trzeba by było panu Giskardowi pomóc w pewnej kwestii z dołu ekranu, proszę zerknąć

#229 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:35

A tak już całkiem na marginesie , może jakieś uprawnienia prawnicze posiada kolega bo trzeba by było panu Giskardowi pomóc w pewnej kwestii z dołu ekranu, proszę zerknąć


Ale co, gdzie, co mam widzieć?

Edit
Aha, widzę.

 


#230 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:41

Ale co, gdzie, co mam widzieć?

Edit
Aha, widzę.


na mój gust to panowie powinni wyjaśnić to sobie na PW co najmniej a nie tam zaraz prawników poruszać ale to już jest w ich gestii:cool:

#231 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:42

A tak już całkiem na marginesie , może jakieś uprawnienia prawnicze posiada kolega bo trzeba by było panu Giskardowi pomóc w pewnej kwestii z dołu ekranu, proszę zerknąć

takie cyniczne i obraźliwe, pełne złościwości i agresji wypowiedzi tylko potwierdzaja moje przypuszczenia...

#232 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:46

takie cyniczne i obraźliwe, pełne złościwości i agresji wypowiedzi tylko potwierdzaja moje przypuszczenia...


panie Giskard poco ogóle Pan się wtrącił w moją wymianę z Payatzem jakie cyniczne jakie obraźliwe? czy ja do Pana pisałem agresji to już jakieś nieporozumienie . Chyba ma Pan dzisiaj zły dzień proszę Pana , ja zaraz wybieram się na odpoczynek po tygodniu pracy Panu również proponuję :mad:

#233 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:46

Panowie, naprawdę nie można tego załatwić jak dorośli? Wystarczy trochę dobrej woli z obu stron?





P.S. Szabla, pistolety, względnie bierki? :D

 


#234 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:48

Panowie, naprawdę nie można tego załatwić jak dorośli? Wystarczy trochę dobrej woli z obu stron?





P.S. Szabla, pistolety, względnie bierki? :D


no ma Pan rację panie Payatz , zgadza się również jestem tego samego zdania, można by jeszcze pistolety na kapiszony zaproponować ewentualnie a nie mecenasa:stary:

#235 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:48

Drodzy forumowicze, przebrnąłem przez ten temat, kosztowało mnie to dużo zdrowia i nerwów, ale wnioski mam jedne:
1. temat jest w Off Topic, więc wolno w nim więcej niż w głównej części forum
2. tutaj tez obowiązuje regulamin
3. honorowe to były pojedynki na ubitej ziemi, pyskówki słowne i obelgi nie maja z tym nic wspólnego
4. każdy, konstytucyjnie, ma prawo do własnego zdania, ale ...
5. każdy ma prawo do poszanowania własnej osoby
6. temat zszedł na psy (i tu bez skojarzeń, bo Policję szanuję za jej pracę i to określenie strasznie mnie irytuje)
7. temat zamykam, bo odbiegł (i to dawno) od pierwotnego założenia
8. chcecie, to załóżcie nowy, ale jak powtórzą sie takie pyskówki, to rozdam karteczki i nie będę dyskutował i słuchał wyjaśnień

Mam nadzieję, że każdy zrozumie, że to forum ma być rozrywką, a nie zabawą w politykę i pyskówki, bo na to jest miejsce na Wiejskiej.

Pozdrawiam i zamykam!


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#236 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 sierpnia 2009 - 13:50

Pamiętacie, za co poleciały ostatnie ostrzeżenia?? - coś było wspomniane o nie trzymaniu tematu wątku

Więc tak tylko przypominam - mimo że to OT - żeby później nikt nie czuł się niesprawiedliwie. Sugeruję zakończyć OT - bez dalszych komentarzy :police: