Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

KOMUNIKATY


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
109 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 lipca 2007 - 16:26

Jak czytalem komunikaty z forum to innaczej oznacza ze brak oleju w silniku tak ? spr bagnet i jest go w normie (do tego byl wymieniany z 2 tys km temu) Nie wiem o co mu chodzi....

To dolej go na tyle aby był w pobliżu kreski max na bagnecie. V6-stki lubią wysoki stan oleju.

#62 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 24 lipca 2007 - 16:30

Witam

Panowie komputer wywietla mi cos takiego
Obrazek

Jak czytalem komunikaty z forum to innaczej oznacza ze brak oleju w silniku tak ? spr bagnet i jest go w normie (do tego byl wymieniany z 2 tys km temu) Nie wiem o co mu chodzi....



Oelmangel. V lubia miec stan na max, jesli masz w polowie to zaczyna ci sie wyswietlac ten blad. dolej do max i zniknie, chyba ze masz walniety czujnik to zostanie. pozatym wypadalo by naprawic sobie wyswietalcz bo juz niewiele na nim widac. polecam tego goscia
http://www.allegro.p...php?uid=1058183

robilem swoj u niego




 


#63 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 lipca 2007 - 17:14

aha faktcznie mam oleju do polowy a nie pod max, moze faktycznie dla tego. A wyswietlacz wlasnie na dniach chce wyslac tylko za bardzo nie wiedzialem komu na allegro to powierzyc. Ale skoro Tobie robil tzn ze sprawdzony allegrowicz :wink:

#64 OFFLINE   RBC

RBC
  • 1 postów
  • Dołączył: 02-10-2007
  • Skąd: Rypin

Napisany 02 października 2007 - 21:44

Witam jestem nowy!!! :) kupiłem Omege 2,5 v6 i tak narazie wszystko działa ale na wyświetlaczu nie pokazuje mi tej funkcji jak w okisie reszta jest ok . Co to jest i jak to naprawic

#65 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 14 października 2007 - 15:27

troche dziwne ze nie masz tego komunikatu a inne masz komunikaty ??

#66 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 14 października 2007 - 19:23

Witam jestem nowy!!! :) kupiłem Omege 2,5 v6 i tak narazie wszystko działa ale na wyświetlaczu nie pokazuje mi tej funkcji jak w okisie reszta jest ok . Co to jest i jak to naprawic



a pokazuje chwilowe spalanie ? jesli tak to nie ma odczytu ze zbiornika. sprawdz kable przy pompie paliwa




 


#67 OFFLINE   damian_str8

damian_str8
  • 8 postów
  • Dołączył: 24-10-2007
  • Skąd: Przeworsk, B-ham

Napisany 26 października 2007 - 20:53

witam
prosze o tlumaczenie komunikatow kompa z wloskiego oblukalem juz "pol" neta i na foru tez nie moge znalesc jesli ktos ma prosze!!!
chodzi mi o funkcje kontrolne
slownik wloski na nic sie nie przyda bo wyswietlaja sie skroty a nie cale wyrazy
damian_str8

#68 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 27 października 2007 - 22:28

damian_str8, znajdz kolego kto moze ci sie podpiąc pod kompa i zmienic Ci na jezyk angielski lub niemiecki do wyboru...:)lub mozesz zjawic sie na spot lub zlot i napewno ktos Ci pomoze to zrobic. U mnie zrobił to kolega Beast. Pozdro...

#69 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 28 października 2007 - 10:14

damian_str8, znajdz kolego kto moze ci sie podpiąc pod kompa i zmienic Ci na jezyk angielski lub niemiecki do wyboru...:)lub mozesz zjawic sie na spot lub zlot i napewno ktos Ci pomoze to zrobic. U mnie zrobił to kolega Beast. Pozdro...



ja sie do Przeworska nie wybieram w najblizszym czasie ;) ale zawsze moze wykrecic, pakowac wyslac mi to mu przestawie. zaplaci tylko za przesylki + dobre :piwo:




 


#70 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 października 2007 - 20:41

damian_str8, do Rzeszowa nie masz daleko. Wybierz się kiedyś do ASO Opla w Krasnem. Może Tobie też zrobią taką promocję jak mi. Byłem trzy razy na kompie u nich i tylko raz zapłaciłem, 60 zł zresztą.

Tylko bądż miły dla pana z recepcji serwisu ;)

60 zł kosztowała mnie diagnostyka Techem 2-jką, nie wiem ile liczą za zmianę języka. Tu masz numer do nich, zadzwoń i zapytaj: 17 855 52 71.

#71 OFFLINE   misiu8126

misiu8126
  • 77 postów
  • Dołączył: 30-10-2007
  • Skąd: Sweden

Napisany 31 października 2007 - 16:54

a może ktoś napisze mi coz to znaczy OLSTAND PRUFEN. Proszę w miarę o szybką odpowiedź. ten komunikat zapala mi się w trakcie jazdy na trasie po przejechaniu około 10 km.
MISIU

#72 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 31 października 2007 - 16:58

a może ktoś napisze mi coz to znaczy OLSTAND PRUFEN. Proszę w miarę o szybką odpowiedź. ten komunikat zapala mi się w trakcie jazdy na trasie po przejechaniu około 10 km.



dolej oleju do max i zniknie.




 


#73 OFFLINE   misiu8126

misiu8126
  • 77 postów
  • Dołączył: 30-10-2007
  • Skąd: Sweden

Napisany 02 listopada 2007 - 16:23

sprawdzaqłem tan oleju i jest ok!!! czyli tyle ile powinno być na bagnecie!!! czy to może być coś innego????
MISIU

#74 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 02 listopada 2007 - 16:59

sprawdzaqłem tan oleju i jest ok!!! czyli tyle ile powinno być na bagnecie!!! czy to może być coś innego????


na bagnecie powinno byc MAX. jesli bedzie kolo polowy to bedzie ci sie zapalal blad




 


#75 OFFLINE   Mnih11

Mnih11
  • 13 postów
  • Dołączył: 31-03-2008
  • Skąd: Jelenia Góra

Napisany 05 kwietnia 2008 - 21:49

Witam ,u mnie na wyswietlaczu wyswietlaja sie wszystkie bledy tz. ten ze w silniku nie ma oleju, ze klocki do wymiany, ze za malo w spryskiwaczu plynu i w chlodnicy ale wszystko mam wymienione i wszystkich plynow mam maks a beldy nie znikaja czy mozle ze trzeba zresetowac komputer czy cos? bo niedawno wymienilem wyswietlacz na nowy z innej omegi czy to ma cos wspolnego?
<OPEL MY LIFE>

#76 OFFLINE   paawllo

paawllo
  • 4 postów
  • Dołączył: 29-03-2008
  • Skąd: jelenia góra

Napisany 06 kwietnia 2008 - 17:20

Witam
Mam problem z komunikatem : check oil level. olej wymieniany był tydzień temu,mimo to komunikat dalej sie pojawia. Proszę o pomoc.
pawel

#77 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 06 kwietnia 2008 - 17:29

Witam ,u mnie na wyswietlaczu wyswietlaja sie wszystkie bledy tz. ten ze w silniku nie ma oleju, ze klocki do wymiany, ze za malo w spryskiwaczu plynu i w chlodnicy ale wszystko mam wymienione i wszystkich plynow mam maks a beldy nie znikaja czy mozle ze trzeba zresetowac komputer czy cos? bo niedawno wymienilem wyswietlacz na nowy z innej omegi czy to ma cos wspolnego?


a wczesniej miales z komputerem czy tylko radio date i godzine ?




 


#78 OFFLINE   V6

V6
  • 429 postów
  • Dołączył: 03-07-2007
  • Skąd: warszawa

Napisany 06 kwietnia 2008 - 19:13

Witam ,u mnie na wyswietlaczu wyswietlaja sie wszystkie bledy tz. ten ze w silniku nie ma oleju, ze klocki do wymiany, ze za malo w spryskiwaczu plynu i w chlodnicy ale wszystko mam wymienione i wszystkich plynow mam maks a beldy nie znikaja czy mozle ze trzeba zresetowac komputer czy cos? bo niedawno wymienilem wyswietlacz na nowy z innej omegi czy to ma cos wspolnego?


U mnie też to samo od jakiegoś czasu a szczególnie jak był mróz, to wyświetlał mi wszystkie możliwe komunikaty (klocki, płyn spryskiwaczy,komunikaty o oleju,) brakowało tylko komunikatu o światłach i co jest grane, dodam że wszystkie wyzej wymienione rzeczy są w porzadku

#79 OFFLINE   Mnih11

Mnih11
  • 13 postów
  • Dołączył: 31-03-2008
  • Skąd: Jelenia Góra

Napisany 06 kwietnia 2008 - 22:00

Nooo wymieniłem na taki sam jak miałem z komunikatami i z radiem wczesniejszy przestał wyświetlać cokolwiek... co to może być za problem ? jeszcze od czasu do czasu podczas jazdy wyświetla mi się komunikat o światłach mijania a też wszystko wpożądku jest
<OPEL MY LIFE>

#80 OFFLINE   djwaldee

djwaldee

    Omega B Honda Prelude

  • 81 postów
  • Dołączył: 20-09-2007
  • Skąd: Chocianów

Napisany 09 kwietnia 2008 - 16:36

Witam
U mnie panowie wszystkie komunikaty ok tylko jeden mnie gnębi a mianowicie zasięg , na oustawym zbiorniku z swiecącym "Żydem" podaje mi raz 444 mil raz 546 a wiem że na 10 l 2.5 v6 nie zrobi 600 km :mrgreen: co moze byc ?
sama kontrolka od rezerwy po wlaniu ok 15 l gasnie więc pływak chyba ok. ?
czekam na sugestie i z góry tnx
To je moje V6