Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Kraków -Spot ?!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   luki0303

luki0303
  • 2 postów
  • Dołączył: 06-03-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 09 lipca 2008 - 20:49

Witam

czy odbywaja sie jakies spoty w naszym miescie ? jesli nie to moze zorganizujmy jakis ? Co Wy na to ?

pozdrawiam

#2 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 10 lipca 2008 - 11:59

czy odbywaja sie jakies spoty w naszym miescie ? jesli nie to moze zorganizujmy jakis ? Co Wy na to ?

jutro będe wiedział kiedy będe w Kraku to może zrobimy spot Krakowsko-Rzeszowski :mrgreen:

#3 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 lipca 2008 - 19:10

luki0303, próbowaliśmy kiedyś z Wojtkiem (marabootem), ale jak się okazało wiele osób było chętnych, a spotkaliśmy się we dwójkę (trójkę licząc moją żonkę).

Najlepiej udają się spoty krakowsko-śląskie.. gdzieś na pograniczu województw.. ale jeśli miałby być KRK to jestem za.. ja chyba w sobotę będę w KRK, ale niestety sejem.. chyba, że omcie odbiorę.

#4 OFFLINE   luki0303

luki0303
  • 2 postów
  • Dołączył: 06-03-2008
  • Skąd: Kraków

Napisany 10 lipca 2008 - 20:25

no to temat otwarty! jak tylko bede wiedzial z wyprzedzeniem powiedzmy max 2 dni to jestem na 1000% jesli bedzie jeszcze ktos . moze ustalmy jakis termin i zobaczymy ile osob sie wogole odezwie . bo w 2 os to lepiej isc na piwo :) mysle ze jakis weekend ew. piatek wieczorkiem .