Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Może zrobimy opcje pomógł?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
108 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy podoba Ci się ten pomysł? (1 użytkowników głosowało)

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  1. Tak (47 głosów [51.65%] - Zobacz)

    Procent głosów: 51.65%

  2. Nie (36 głosów [39.56%] - Zobacz)

    Procent głosów: 39.56%

  3. Nie mam zdania (8 głosów [8.79%] - Zobacz)

    Procent głosów: 8.79%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#41 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2013 - 17:45

Przecież to miałbyć jedynie dodatek, a nie jakikolwiek wyznacznik


tylko po co nam dodatek który nic nie wnosi ;)

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#42 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 29 listopada 2013 - 18:38

tylko po co nam dodatek ktĂłry nic nie wnosi ;)


Trzeba tez w ogole usunac licznik postow idac takim tokiem myslenia.

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2

#43 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2013 - 18:52

Trzeba tez w ogole usunac licznik postow idac takim tokiem myslenia.


licznik postów odzwierciedla aktywność usera , nic po za tym ;)

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#44 OFFLINE   Dawido89

Dawido89
  • 1 640 postów
  • Dołączył: 29-06-2010
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2013 - 19:15

Jak dla mnie temat godny dyskusji, i moim zdaniem przy odpowiednim jego nadzorowaniu mozna w ten sposób uwiarygodnić niektóre osoby pod względem wiedzy technicznej przekazywanej innym(nowym) uzytkownikom forum Naprawde wspólnymi siłami spróbujmy zrobić tak by to forum jeszcze aby przez chwilę odżyło i klub przyciągnoł nowe osoby by te zobaczyły jak jest fajnie w Naszym gronie ....


sypus, Twojej gadki to już chyba nikomu nie chce się komentować bo za co niektóre głupoty pisane pod adresem forum, klubu czy samochodu który posiadasz to powinieneś już dawno wylecieć z klubu i forum.Bo technicznych wątków wnosisz tyle co wcale no chyba że za pomoc techniczną należy ująć nazywanie co drugiej Omegi stary rozpadającym się struclem i złomem.

 


 


 


#45 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2013 - 19:17

Prawdę mówiąc podjeżdża mi to elektrodą... w ogóle na tamtym forum brakuje klimatu zresztą tam dostaje się warny za "głupie" pomysły :oops:

co do naszego forum, to podzielam zdanie przedmówców co są przeciwni temu wynalazkowi. Opcja "pomógł" nie spowoduje poprawienia statystyk/aktywności użytkowników jest to bajer który nic nie wniesie. a jedynie lepsze samopoczucie osób którym będzie nabijany lajk, zresztą o ile będzie...

#46 OFFLINE   machony79

machony79

    przygoda z Omegą trwała 8.5 roku

  • 4 668 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2013 - 19:37

tego najstarsi górale nie wiedzą. Podejrzewam jedno, forum się już wypaliło, niektórym osobom nie zależy na jego dalszym rozwoju, a jedynie na podtrzymaniu przy życiu. Przypomina to taki respirator. Niestety nie da się niczego podtrzymać. Forum nie rozwijająć się automatycznie się cofa. Propozycje nie są nawet testowane.


całym sercem się z Toba zgadzam :)
Kiedys była dyskusja aby dodać wersje nadwozia pod awatarem.Ale temat też umarł.

Wracając do obecnego pytania to jestem ZA.

#47 OFFLINE   Aros

Aros

    3.7 + LSD :D

  • 1 764 postów
  • Dołączył: 03-06-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 29 listopada 2013 - 19:42

Ja też jestem za, a przynajmniej na próbę... SB można było na próbę odpalić to i to można spróbować... Nie trza tak z góry linczować wszystkiego... Nie musi to być od razu wyznacznik że ten wie a tamten nie wie nic... :p

Dodany obrazek


#48 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2013 - 19:44

Naprawde wspólnymi siłami spróbujmy zrobić tak by to forum jeszcze aby przez chwilę odżyło i klub przyciągnoł nowe osoby by te zobaczyły jak jest fajnie w Naszym gronie ....


mam wrażenie że "pomógł" ma spowodować jakąś rewolucję i tchnąć nowe życie w forum :lol: , chyba sami w to nie wierzycie

chyba że

przez chwilę


Nie przerabiajmy forum w facebooka !!

zaczniemy od lajków a skończymy na zaproszeniach do gier typu "Wiejskie życie " :masakra:

Nie tędy droga :nie:

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#49 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 29 listopada 2013 - 19:58

mam wrażenie że "pomĂłgł" ma spowodować jakąś rewolucję i tchnąć nowe życie w forum :lol: , chyba sami w to nie wierzycie

chyba że

Nie przerabiajmy forum w facebooka !!

zaczniemy od lajkĂłw a skończymy na zaproszeniach do gier typu "Wiejskie życie " :masakra:

Nie tędy droga :nie:


A ktoredy droga? Ludzie tu jakas paranoja w ogole z tego wszystkiego wynikla. Zaluje ze w ogole poruszylem ten temat. W ogole co za pomysl aby nazwac "pomoc" "lajkiem" co sie ma dziekuje do lubienia? Nikt nie chce tym pomyslem tchnac w forum zycie, ale jeden pomysl ktory przejdzie, potem drugi, trzeci i cos sie ruszy. Nie od razu Rzym zbudowano, a dla mnie podejrzewam nawet te zbieranie nazwanych przez was 'lajkow' zmotywuje jakiegos nowego usera co siedzi i tylko przeglada, a moglby pomoc w danym problemie technicznym tylko mu sie pare liter nie chce wklepac, do napisania w koncu tego posta. Wedlug mnie taka 'pomogl xx razy' to jest mini motywacja chociazby dla nowych a nie tylko dla starych wyjadaczy i nie ma byc zadnym wyznacznikiem czegokolwiek.

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2

#50 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 29 listopada 2013 - 20:01

sypus, Twojej gadki to już chyba nikomu nie chce się komentować bo za co niektóre głupoty pisane pod adresem forum, klubu czy samochodu który posiadasz to powinieneś już dawno wylecieć z klubu i forum.Bo technicznych wątków wnosisz tyle co wcale no chyba że za pomoc techniczną należy ująć nazywanie co drugiej Omegi stary rozpadającym się struclem i złomem.

A mnie akurat sie podobaja wypowiedzi sypusa, bo pisze rzeczowo i prawdziwie :) Podejrzewam, ze czesc osob mysli podobnie, tylko nie chce sie afiszowac zblizonymi pogladami

Kiedys była dyskusja aby dodać wersje nadwozia pod awatarem. Ale temat też umarł.

True. Byloby to pomocne, jak jest pomocne teraz wskazanie typu silnika, jaki sie ma w aucie pod avatarem.

#51 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2013 - 20:28

Wedlug mnie taka 'pomogl xx razy' to jest mini motywacja chociazby dla nowych

motywacja do czego ?? o ile się orientuję to nie ma na forum problemu z uzyskaniem pomocy bądź porady , problem to brak napływu ludzi , pojawiają się otrzymują co im potrzeba i znikają , trzeba zrobić coś aby tu zostali , czy "pomógł' jest tak łakomym kąskiem że ludzie będą walić drzwiami i oknami ?? - nie !!

A ktoredy droga?

największy napływ ludzi powodowały spoty i zloty , o ile zloty jeszcze się odbywają to w niektórych regionach spoty praktycznie się nie odbywają , i tu jest pies pogrzebany

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#52 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 29 listopada 2013 - 20:38

to w niektórych regionach spoty praktycznie się nie odbywają

Może przez brak chętnych :dziura:

Nie przerabiajmy forum w facebooka

I tak jest wszechobecny :masakra:

#53 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 29 listopada 2013 - 20:48

Głośno myślę:

Moim skromnym zdaniem w takim przypadku mogły by być ustalone pewne procedury dotyczące wyglądu/działania forum sugerowane przez nas użyszkodników :)

Przykładowo - wpadam na pomysł, że fajnie jak by pod avatarem oprócz rocznika, modelu i silnika istniał wpis na temat nadwozia (to o czym były dyskusje od dawna): sedan, kombi. Kieruje ten pomysł w PW do administratora forum. Administrator zakłada lub (z braku na to czasu) pozwala użytkownikowi założyć sondę taka jak jest w przypadku wyboru zdjęcia miesiąca czyli bez widocznych głosów (aby nie sugerować się odpowiedziami) i z wyznaczonym terminem zakończenia np 5 dniowym. Wszystkie takie pomysły na sondę akceptowane przez administratorów mogły by być zbiorcze raz w miesiącu - info na stronie głównej jak w przypadku prac na serwerze o zapoznaniu się z sondą, która skierowana była by nie tylko do klubowiczy ale również forumowiczy. Przykładowo w sondzie demokratycznie wygrywa opcja, że taki wpis będzie przydatny. Od tego momentu Administrator forum dodaje taki wpis na okres próbny - tydzień czy też miesiąc zależnie od potrzeb. Jeżeli opcja się sprawdza pozostaje, jeżeli Administratorzy dojdą do wniosku, że technicznie sprawia problem lub jest niestosowana w praktyce przez użytkowników - wycofuje taką opcję.

Doskonale rozumiem, że Wszyscy Admini/Moderatorzy/Zarządcy itp robią to za darmo i poświęcają swój cenny czas i czasem ciężko jest nawet raz w miesiącu mieć nad tym piecze ale dzięki temu użytkownicy mogli by mieć pewien wpływ na tworzenie forum nie tylko pisząc posty. Można by do tego wyznaczyć chętną i zaufaną osobę.

Inny przykład:

Zamiast liczby napisanych postów można by wprowadzić system allegrowy tyle, że bez gwiazdek ale z paskami/banerami (np. jak ma klubowicz czy regionalny). 0-100 postów - początkujący..... 1000-3000 postów Fachowiec ..... 3000+ Guru itp itd, które i tak wskazywały by na aktywność użytkownika bez podawania konkretnych liczb, które chyba czasem doprowadzają do bezsensownych zgrzytów.

Przemyślenia są całkowicie luźne :)

#54 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 29 listopada 2013 - 23:02

sypus, Twojej gadki to już chyba nikomu nie chce się komentować bo za co niektóre głupoty pisane pod adresem forum, klubu czy samochodu który posiadasz to powinieneś już dawno wylecieć z klubu i forum.Bo technicznych wątków wnosisz tyle co wcale no chyba że za pomoc techniczną należy ująć nazywanie co drugiej Omegi stary rozpadającym się struclem i złomem.


:oonie::oonie::oonie:
A dla czego sypus mial by wylecieć ???????
To jak sie nie.ma.technicznej wiedzy to nie jest sie godnym uzytkownikiem forum ??? No z takim podejsciem to gratuluje. To juz wiem poco te punkty " pomógl" maja.sluzyc .:( nie.pomagasz technicznicznie to wypad z forum i klubu hehehe no to napewno poprawi aktywnosc na forum ...
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#55 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2013 - 23:23

sypus, Twojej gadki to już chyba nikomu nie chce się komentować bo za co niektóre głupoty pisane pod adresem forum, klubu czy samochodu który posiadasz to powinieneś już dawno wylecieć z klubu i forum.Bo technicznych wątków wnosisz tyle co wcale no chyba że za pomoc techniczną należy ująć nazywanie co drugiej Omegi stary rozpadającym się struclem i złomem.

No tak :hmmm: przynajmniej wiem czego się mogę spodziewać od nowej "władzy". Mam tylko jedno pytanie: Czy poczekacie aż wpłacę składkę (zawsze to parę złotych w kasie), czy od razu po nowym roku planujesz rozpocząć "nowe" rządzenie ??

I od razu przepraszam, że naruszyłem wizerunek świętego przedmiotu kultu, którym jest Opel Omega :pad:

:masakra:

#56 OFFLINE   Dawido89

Dawido89
  • 1 640 postów
  • Dołączył: 29-06-2010
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2013 - 23:31

A mnie akurat sie podobaja wypowiedzi sypusa, bo pisze rzeczowo i prawdziwie Podejrzewam, ze czesc osob mysli podobnie, tylko nie chce sie afiszowac zblizonymi pogladami

pomyśl co mówisz i poczytaj co fajniejsze kwiatki sypusia

 


 


 


#57 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 29 listopada 2013 - 23:42

pomyśl co mówisz i poczytaj co fajniejsze kwiatki sypusia


Po
1- to nie jest temat o wypowiedziach sypusa
2- po drugie to twoje podejscie do sprawy ze ktos powinien wyleciec z klubu to troche przegiecie
3- nic dziwnego ze klubowiczy jest coraz mniej a statystyki spadaja .:masakra:
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#58 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 30 listopada 2013 - 01:15

pomyśl co mówisz i poczytaj co fajniejsze kwiatki sypusia


to samo mogę powiedzieć o Twoich.

Po pierwsze... na szczęście nie Tobie decydować czy sypus wyleci czy nie. Odpowiem od razu, że jeśli nie odwali jakiegoś numeru to nie wyleci!! A Ty kolego, naucz się trochę tolerancji dla innych.

mają kompetencje do ogólnego moderowania. Ale nie każdy ma dobrą wiedzę techniczną z danego zagadnienia pod forum. A uważam że do moderowania działu technicznego potrzebna jest dobra wiedza z danego zakresu by wiedzieć co jest dobrą a co złą poradą


bzdura... właściwie nie ma tylko wśród nas kogoś kto by od A do Z ogarniał diesla. Niemniej mamy odpowiednią wiedzę i się doskonale uzupełniamy.

Alleyek, przemyśl swoje postępowanie.... Podałem konkretne argumenty dlaczego "nie", a jak coś poszło nie po Twojej myśli to się od razu obrażasz :masakra:
Ponadto się miotasz... raz piszesz o wykładniku wiedzy, potem że to tylko przy okazji :zalamka:
Poza tym dla mnie jest w ogóle paranoją, że to nie jest omawiane na forum klubowym.

True. Byloby to pomocne, jak jest pomocne teraz wskazanie typu silnika, jaki sie ma w aucie pod avatarem.


Też się zgadzam, że byłoby to pomocne i wersja nadwozia powinna być wpisana... :) ale Dave, kurde Ty sam chyba najwięcej kręcisz z tym silnikiem :lol: ;) :p

#59 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 30 listopada 2013 - 01:33

Też się zgadzam, że byłoby to pomocne i wersja nadwozia powinna być wpisana... ale Dave, kurde Ty sam chyba najwięcej kręcisz z tym silnikiem

I nie tylko z silnikiem ;) Ma kąbi a jeździ sedanem, do tego budzi ludzi z rana z jakimiś pierdołami za 10 złotych polskich, że mu jakieś zwory/zwary wychodzą :masakra:

A juz tak w temat to... żeby wszyscy byli jak Sypus to byłoby to wszystko ogarnięte. "Młode roczniki" dożyją tych, chociażby moich ;) lat, to zrozumieją sens i istnienie niektórych spraw. Też byłem młody głupi i wysuwałem się przed szereg ale to do niczego dobrego nie doprowadziło...

Trzymajmy się zasad i regulaminu, które narzuca klub/forum, bo jednak ktoś kiedyś sporo nad tym popracował żeby było jak najlepiej a wiadomo, że przez to będzie ok.
Odwieczna idea jest żeby iść na jakość a nie na ilość i tego się trzymajmy...

Pomagajmy sobie nawzajem a nie ubliżajmy, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. To mówię ja, pierwszy... :oops: Ale to nie prawda :p

PS. A teraz poproszę miliony lajków, tu, bo nie mam fb :p

Niniejszym :dobranoc:

#60 OFFLINE   smokebite

smokebite

    Omega Garage

  • 1 750 postów
  • Dołączył: 18-08-2011
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 30 listopada 2013 - 01:48

A mnie akurat sie podobaja wypowiedzi sypusa,

ja również lubię czytać wypowiedzi Sypusa :) mają one swój charakter, zawsze taki sam: z nutką uszczypliwości ale nie uważam że złośliwej a takiej ośmieszającej głupoty a naprowadzające na sedno problemu :)

Może przez brak chętnych :dziura:

no właśnie Adasiu sam wiesz kto zwykle bywa u nas na spocie :) a dlaczego tak jest ??

No tak :hmmm: przynajmniej wiem czego się mogę spodziewać od nowej "władzy". Mam tylko jedno pytanie: Czy poczekacie aż wpłacę składkę (zawsze to parę złotych w kasie), czy od razu po nowym roku planujesz rozpocząć "nowe" rządzenie ??

I od razu przepraszam, że naruszyłem wizerunek świętego przedmiotu kultu, którym jest Opel Omega :pad:

:masakra:

nie spinaj się tak ;) dla tych co kultują omegę przypominam że za chwilę będzie rok 2014 i wiek omegi to 10-20lat !! oczywiście wiek nie oznacza że każda omega to trup ale jednak większość najlepsze lata ma za sobą :(

Odpowiem od razu, że jeśli nie odwali jakiegoś numeru to nie wyleci!! A Ty kolego, naucz się trochę tolerancji dla innych.

pamiętasz za co kilka osób nie dawno dostało nagrodę :czerwona: ? co takiego zrobił kolega z avatarem m&m ? to samo można zauważyć w wypowiedzi sypusa i dlaczego nie ma krytyki jego wypowiedzi jak to było w przypadku kolegi Ogniowego ? :hmmm: widzę tu brak konsekwencji ze strony kilku osób lub jak to w tym kraju bywa że są równi i równiejsi :oonie: :(

bzdura... właściwie nie ma tylko wśród nas kogoś kto by od A do Z ogarniał diesla. Niemniej mamy odpowiednią wiedzę i się doskonale uzupełniamy.

mi trudno się wypowiadać odnośnie działu silników Diesla bo omegowe diesle znam z grubsza. Ale mogę Ci powiedzieć że wg. mnie brakuje :mod: posiadającego porządną wiedze z zakresu LPG oraz elektryki. To moja opinia nikogo z Was zielonych nie chcę tym urazić :pokoj:

Pomagajmy sobie nawzajem a nie ubliżajmy, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. To mówię ja, pierwszy... :oops:

i taki jest (mam nadzieje) cel tego forum :) chodź czasem czytając niektóre tematy (akurat w tym raczej nie ma takich cudów i oby nie było) że niektóre osoby w zupełnie innym celu się tu logują :( smutne ale myślę że wiele osób podziela to zdanie :(

Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno


" Nie możesz być pewien swej racji, jeśli o argumentach swoich oponentów nie będziesz wiedział więcej od nich samych "

Auto Serwis Kraków
Opel Saab
515 018 365