Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

V Spot Warszawski


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
138 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 października 2006 - 17:57

Waldek moim zdaniem za bardzo sie rzadzisz i nie dociera do ciebie zdanie i opinia innych ludzi, poprostu nie przekszukuj innych a czytaj uwaznie i wyciagaj wnioski.
Ja napisalem co to dla mnie jest spot- nie mam czasu na posiadówy, bo na piwo to bez auta ide. Spot to spotkac sie przy autach pogadac, poogldac, a nie pic kawe... SPoty takie jak wy checie robic to jeden klub w Radomiu juz robi- tzw elitarny co z samochodami maja 0 wspolnego i dlatego maja zamknieta grupe. NIe słyszalem o spotach w lokalach- to nie imieniny, ludzie nowi bede mieli wieksza obawe, treme przyjechac do lokalu niz na parking z którego moga sie szybko zmyc


Ja sie za bardzo rządze to chyba przesada. :bad:

Kilka postów wczesniej napisałem tak:

-"Panowie piatek jest jutro wiec prosze okreslic gdzie, bo o ktorej to juz wiem ( 18.00)
Gradz zapodaj miejsce, bo nie chce znowu takiego posta ze mnie nie bylo( ze nawaliłem)."


Wiec trzeba było sie okreslić , a nie kombinowac jak koń pod górę. Nie namawiałem i nie żądałem spota w Zeppelinie tylko zaproponowałem. Umawiając sie gdzieś na spota nie trzeba siedzieć w lokalu, napisałem ze jest spory parking i mozna spokojnie porozmawiac, nawet zrobic sobie jakies naprawy, ale tobie tez nie pasiło, bo ty najbliżej masz na plac Bankowy i tylko tam mozna robic spoty.
Nie pasowało poprzednie miejsce to trzeba było zaproponowac inne a nie tylko ten plac Bankowy, Warszawa jest wielka.
Spot sie odbył bylem sam, nie ma problemu jest OKI.


Nie przypuszczałem, że mozna w taki sposób traktowac innych klubowiczy.

Temat zaczął się od spota na Blacu Bankowym. I wszystko by było O'k żebyście nie zaczęli kombinować z knajpami. Wiele osób nie ma ochoty jechać i siedzieć w knajpie. Np. ja. Jestem za spotami w innej formie. Przykro mi panowie ale do knajpy to ja chodzę na piwo i to bez samochodu, albo w sprawach biznesowych. Celem spotu jest co innego. W/W pisałem


Nie widziałes tego miejsca a juz piszesz o knajpach, nikt nie każe siedziec w knajpie, najpierw trzeba było zobaczyc miejsce a dopiero pisać.

#42 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 20 października 2006 - 18:02

... SPoty takie jak wy checie robic to jeden klub w Radomiu juz robi- tzw elitarny co z samochodami maja 0 wspolnego i dlatego maja zamknieta grupe.


A gdzie kolego w Radomiu jest taki elitarny klub :?:

#43 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 20 października 2006 - 18:28

Radomiu bądz w Łodzi , ktos mi na Zlocie w Czestochowie opowiadł o tych "ich" spotach... ale nie pamietam kto

#44 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 20 października 2006 - 18:29

No to jak zaczynamy dyskusje? Może być pl. bankowy? Termin do uzgodnienia :mrgreen:


Pierwszy post

Hm ja proponuje piatek 27 pazdziernika o 19 na pl bankowym. To jest centrum miasta wiec wszystkim bedzie tak samo blisko :mrgreen: :mrgreen: Jesli chcemy isc cos wypic to zawsze mozna sie wspolnie przejechac po miescie ustalajac wspolnie na placu gdzie i jak :wink:


Drugi post i romzowa na temat placu bankowego

To miejsce mi odpowiada jak najbardziej.

czwartek


3 post i osoba za bankowym

I apropos jedej sprawy , to ze ja mam blisko na pl bankowy to akurat o niczym nie swiadczy, poporstu to miejsce jest bardzo dobrym miejscem na spoty, oswietlone, w centrum, przy głównej ulicy, z duzym parkingiem. Pracuje w nocy , czesto przejezdzam kolo bankowego i widze jak zberaja sie kluby na spoty własnie pod bankowym, to czemu nieby my nie mozemy zrobic prawdziwego spota a latac po lokalach, cherbatki to sie w domu napije, a ubrac sie cieplo mozna? A to akurat miejsce "klub Zeepelin" Waldek kojarzy mi sie z klubem a nie parkingiem. Gdzie był III spot, który ty zorganizowales...w lokalu, kazdy tam siedział i rozmawiał z tym kto jest na przeciwko siebie,lub obok a nie z tym kto był dalej. Ale koniec dyskusji mojej na ten temat. Chcecie posiadówy to sobie je róbcie sami, ja jestem w klubie i chce prawdziwych spotów...

#45 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 października 2006 - 18:40

Radomiu bądz w Łodzi , ktos mi na Zlocie w Czestochowie opowiadł o tych "ich" spotach... ale nie pamietam kto

Gradz zastanów sie co piszesz, bo najpierw piszesz, że jest w Radomiu jakas elita na ich spotach, a potem piszesz, że ktos ci to mówił tylko nie pamietasz kto. :hmm: :hmm: :nie_wiem:



poporstu to miejsce jest bardzo dobrym miejscem na spoty, oswietlone, w centrum, przy głównej ulicy, z duzym parkingiem.

To jak jest tak mocno oświetlone to czemu fotki ze spoty nie wyszły. Kończe ten temat bo to nie ma sensu. Poprostu twoje wywody mnie śmieszą.
Jeszcze wiekszy parking i oświetlenie ma Plac defilad i chyba jest bardziej w centrum niz twoj plac bankowy, gdzie tak naprawde to mało brakowało a inni nie mieli by gdzie zaparkowac auta. :tere-fere: :tere-fere:

#46 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 20 października 2006 - 19:07

Waldek krzyczec i wciskac texty które nie napisalem to ty mozesz ale nie mi !!! Jak czytac ze zrozumieniem nie umiesz to nie moja wina- trudno sie mówi i tzreba sie do tego przynac- czytasz , słuchasz i mówisz co masz sam na mysli, a to co ktoś inny ma do powiedzenia to cie nei obchodzi i albo to pomijasz, przekrecasz albo przekszykujesz jak to na postach bywało.
Myslem ze jestes powazniejszym człowiekiem , a te texty powyzej swiadcza o czymś całkiem innym.

#47 OFFLINE   ArturL

ArturL

    arturl1@poczta.onet.pl

  • 1 339 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 października 2006 - 19:44

Panowie, jak dzieci w piaskownicy.... Tylko babek piaskowych ne ma....
Chętnie się spotkam na spocie, bo "fajne chłopaki jesteście" - postoje przy aucie jak i napiję się kawki. Może popatrzcie na to z tej strony - sprawdzamy sobie różne miejsca i w końcu znajdziemy odpowiednie dla każdego.

#48 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 20 października 2006 - 19:45

Waldek moim zdaniem za bardzo sie rzadzisz i nie dociera do ciebie zdanie i opinia innych ludzi, poprostu nie przekszukuj innych a czytaj uwaznie i wyciagaj wnioski.
Ja napisalem co to dla mnie jest spot- nie mam czasu na posiadówy, bo na piwo to bez auta ide. Spot to spotkac sie przy autach pogadac, poogldac, a nie pic kawe... SPoty takie jak wy checie robic to jeden klub w Radomiu juz robi- tzw elitarny co z samochodami maja 0 wspolnego i dlatego maja zamknieta grupe. NIe słyszalem o spotach w lokalach- to nie imieniny, ludzie nowi bede mieli wieksza obawe, treme przyjechac do lokalu niz na parking z którego moga sie szybko zmyc


stanowczo domagam się wyjasnienia tego co zostało zakreślone grubym drukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

takie komentarze sa bardzo nie na miejscu i prosiłbym żeby to ktos w końcu wyjaśnił............



tu cytat wypowiedzi Gradza....... "Gdzie był III spot, który ty zorganizowales...w lokalu, kazdy tam siedział i rozmawiał z tym kto jest na przeciwko siebie,lub obok a nie z tym kto był dalej. Ale koniec dyskusji mojej na ten temat. Chcecie posiadówy to sobie je róbcie sami, ja jestem w klubie i chce prawdziwych spotów..."

nikt Cie nie zmusza dospotów....... chcesz to oprzyjezdzas nie to nie przyjezdzas......... nikt cie za to nie ocenia......

a ty walisz takie tekściory ze mi się chce płakac nad tobą.......

obrazasz mnie robisz mi zła prasę...... ale mi to nie przeszkadza bo swiadczy tylkoo tobie w jakim to robisz stylu oraz....... bo mam wrodzaoną litość...................

ale teraz obrażasz już zdecydowanie więcej ludzi i powinienes się liczyc z kosekwencjami.......

jak ktoś ci cos mówił a nie pamiętasz kto to se kup lecytyne i bedziesz miał jasność.......
:bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:

:looz:

#49 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 października 2006 - 20:05

Waldek krzyczec i wciskac texty które nie napisalem to ty mozesz ale nie mi !!! Jak czytac ze zrozumieniem nie umiesz to nie moja wina- trudno sie mówi i tzreba sie do tego przynac- czytasz , słuchasz i mówisz co masz sam na mysli, a to co ktoś inny ma do powiedzenia to cie nei obchodzi i albo to pomijasz, przekrecasz albo przekszykujesz jak to na postach bywało.
Myslem ze jestes powazniejszym człowiekiem , a te texty powyzej swiadcza o czymś całkiem innym.

Przepraszam wszystkich ze teraz przeklne, ale mnie juz wkurzaja wypowiedzi Gradza.
Gradz a jakie teksty ci wciskam. :bad: :bad: :bad:
Zacytowalem cześc postu i nie pisz banialuk ze cos zmieniam w tekscie.
A jak masz qr** kiepski wzrok i słaba pamięc to zgłos sie do lekarza, bo naprawde twoje wywody mnie juz wqrwiają.


I apropos jedej sprawy , to ze ja mam blisko na pl bankowy to akurat o niczym nie swiadczy, poporstu to miejsce jest bardzo dobrym miejscem na spoty, oswietlone, w centrum, przy głównej ulicy, z duzym parkingiem. Pracuje w nocy , czesto przejezdzam kolo bankowego i widze jak zberaja sie kluby na spoty własnie pod bankowym, to czemu nieby my nie mozemy zrobic prawdziwego spota a latac po lokalach, cherbatki to sie w domu napije, a ubrac sie cieplo mozna? A to akurat miejsce "klub Zeepelin" Waldek kojarzy mi sie z klubem a nie parkingiem. Gdzie był III spot, który ty zorganizowales...w lokalu, kazdy tam siedział i rozmawiał z tym kto jest na przeciwko siebie,lub obok a nie z tym kto był dalej. Ale koniec dyskusji mojej na ten temat. Chcecie posiadówy to sobie je róbcie sami, ja jestem w klubie i chce prawdziwych spotów...


To jest post w ktorym pisałeś o oswietleniu:

Mam dość juz twoich kiepskich komentarzy, najpierw obrażasz kolegow z Radomia, potem wstawiasz ciemnote i nie pamietasz kto to mówił, a teraz jedziesz na mnie i wciskasz mi, że cytuje posty ktore nie napisałeś. :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:
Jestem właśnie dorosłym człowiekiem i takie twoje posty moga wqrwic niesłychanie spokojnego człowieka.

A jesli chodzi o spoty w Warszawie to jest mnóstwo miejsc gdzie mozna sie spotkać i pogadac a nie tylko ten plac Bankowy.
Jeśli chcę postac przy autach i pogadac to mozna to tez zrobic w spokojniejszych miejscach i teraz będę czekał na propozycje innych kolegów jesli chodzi o spot. Dla mnie spot jest bardzo ważny, ale nie w miejscu gdzie bedę wąchał smród z rur wydechowych i wielki ruch komunikacji miejskiej, że nie słychać własnego głosu.

I jeszcze jedno. Za takie słowa:

"SPoty takie jak wy checie robic to jeden klub w Radomiu juz robi- tzw elitarny co z samochodami maja 0 wspolnego i dlatego maja zamknieta grupe"

Powinienes otrzymać ostrzezenie, poniewaz obrazasz kolegów z Radomia, a oni nie sa winni twojej glupocie.

#50 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 20 października 2006 - 20:37

A gdzie napsialem ze obrazam kolegów z Radomia- czy ja gdzies napisalem o naszych znajomych z klubu czy cos podobnego, pisałem ogólnie o kims kogo nie znam a słyszalem. W Czestochowie kolega z zielonej Omegi 2,5TDS z napędem frytkowym (zapomnialem jego nicka i stad cały problem), który był z drugim kolega ze srebrenj omegi opowiadali mi o jakims klubie motoryzacyjnym z ich miasta do którego chcieli sie przyłaczyc , a którzy robili tak jak napisalem wyzej.
GISKARD TO ZE MASZ ZAL DO MNIE O TO CO NAPISLEM o SPAMOWNANIU ,TRUDNO,bo fajnie nam sie rozmawiało na zlocie, PRAWDA W OCZY KOLE,ALE AKURAT TU NIE MUSISZ SPAMOWAC.

P.S Waldemarz znowu cos mieszasz, nie pisze ze cos zmieniasz w texcie pisanym, ale ze zle go interpretujesz- kolejny raz i napisales ze to ja pisze o kolagach naszych z Radomia, pisałem ogólnie o jakims tam klubie...( wez kup sobei a=okulary i uwaznie powwtarzam uwaznie przeczytaj to co napisałem wyzje i jeszcze wyzej i jeszcze wyzej i udowodnij mi ze pisalem o naszych kolegach z Radomia- to ty to własnie zle zinterpretowales. I nie obrazam kolegów z Radomia , bo pisalem bardzo ogólnie co wyjasniełem w texcie powyzej.
Uwiez mi Waldemarz ze ja tez tejest spokojnym człowiekiem,ale nie lubie jak ktos sie rzadzi, i wyskakuje jak to wałsnie ty robisz. Ja jeszcze nie zdenerwowałem ,ale jeszcze kilka textów i bede ZŁY.

#51 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 października 2006 - 22:53

Dobra chłopaki temperatura przekroczyła stopień wrzenia !!! :bad: .Nie ma co,jest gorąco !!! :spor: . Proponuje troche ochłonąć :drink: i za jakiś czas znowu pomyśleć o SPOT-kaniu :yes_yes:

#52 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 20 października 2006 - 23:52

Temat zamknięty przez moderatora, otwarty przeze mnie...

Jednocześnie zastrzegam, że jeśli nie będzie w nim porządku, zostanie zamknięty w trybie natychmiastowym


Mój komentarz do tematu: zachowujecie się jak (...) "dzieci" - "ja chcę po mojemu". Strach pomyśleć co by było gdyb tu chodziło o większy zlot.



Na mój post proszę nie odpowiadać. Wszelkie wypowiedzi nie mające związku z V Spotem Warszawskim będą bezwzględnie kasowane


#53 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 października 2006 - 21:13

Wiec propozycja jest taka aby spotkac sie 26.10.2006 roku (czwartek) o godzinie 19.00 na Placu Bankowym.
Proszę o konkretne informacje kto może przybyc na spot i czy pasuje godzina oraz dzień. Bo jak narazie to ten V spot jest pechowy, aby sie odbył.


#54 OFFLINE   Fox 666

Fox 666
  • 113 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: W-wa

Napisany 22 października 2006 - 21:17

Witam, ja odpadam - pracuję do 22 00 . Życzę owocnego spotowania.

#55 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 22 października 2006 - 21:22

lepiej moze jakas ankiete zrobic np ten sam czas i miejsce w srode lub w czartek, komu co pasuej...

#56 OFFLINE   Firefox

Firefox
  • 138 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 22 października 2006 - 21:45

A ja mysle sobie zrobic w ten sposob w zwiazku z tym ze dwa ostatnie SPOTy nie wyszly tak jak Gradz zasugerowal ankieta i tak:

Kazdy kto jest zainteresowany wpisze sie na liste podajac:
a) nick
b) dzien spotkania w nadchodzacy wekend (czwartek lub piatek)
c) godzina
d) miejsce

Nastepnie zweryfikujemy liste np w srode ile osob jest za czwartkiem i piatekiem, to pozwoli nam podjac decyzje, proste im wiecej osob za danym dniem to bedzie najwlasciwszym wyborem. Analogicznie do pozostalych danych w ten sposob bedziemy pewni najwiekszej ilosci chetnych na spota a jak ktos nie przyjedzie to czerwona kartka.

Ludzie pokazmy calej Polsce ze Warszawa potrafi sie zgadac na male spotkanie!! :bad:

Mam nadzieje ze moj pomysl spotka :mrgreen: sie z akceptacja :razz:
Jedziemy :razz:

1. Omesia, piatek 19:00, miejsce bez znaczenia, pozostali chetni wybiora, moze w miedzy czasie podrzuce propozycje.
2.5 V6 CD automat 170 KM
Before omesia, now firefox

#57 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 października 2006 - 21:46

Omesia nie byloby problemu, ale w takim wypadku juz odpada Gradz bo on moze od poniedzialku do czwartku. A ja jednak chce dostosowac sie do wszystkich.

1. Omesia, piatek 19:00, miejsce bez znaczenia, pozostali chetni wybiora, moze w miedzy czasie podrzuce propozycje
2. Waldemarz, czwartek 19:00, miejsce do uzgodnienia przez wszystkich.

#58 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 22 października 2006 - 21:53

ale mata chłopaki problemy......... :mrgreen:

jeżeli nie macie ustalonego miejsca to serdecznie zapraszamy do Radomia stacja Jet sprawdzone miejsce................. :wink:

i dzisiaj był niezły spocik zdaje się ze 12 furaczy(omeg) przyjechalo............ w tym 2 z Kielc i jedna ze Skarżyska........... :looz:
oraz 1 vectra oraz 1 corsa...... :mrgreen:

pozdrawiamy serdecznie....... :razz:

#59 OFFLINE   Firefox

Firefox
  • 138 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 22 października 2006 - 22:04

ale mata chłopaki problemy......... :mrgreen:

jeżeli nie macie ustalonego miejsca to serdecznie zapraszamy do Radomia stacja Jet sprawdzone miejsce................. :wink:

i dzisiaj był niezły spocik zdaje się ze 12 furaczy(omeg) przyjechalo............ w tym 2 z Kielc i jedna ze Skarżyska........... :looz:
oraz 1 vectra oraz 1 corsa...... :mrgreen:

pozdrawiamy serdecznie....... :razz:


No GISKARD tylko mnie zabraklo bo mnie kurde na uczelni zatrzymali :cry: No ale widzimy sie za tydzien w sobote :razz:
2.5 V6 CD automat 170 KM
Before omesia, now firefox

#60 OFFLINE   Firefox

Firefox
  • 138 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 22 października 2006 - 22:06

Aha zapomnialem dodac ze tym razem ja postaram sie to zoorganizowac wiec kurde bez lipy prosze :razz:

1. Omesia, czwartek - piatek 19:00, miejsce bez znaczenia, pozostali chetni wybiora, moze w miedzy czasie podrzuce propozycje
2. Waldemarz, czwartek 19:00, miejsce do uzgodnienia przez wszystkich.
2.5 V6 CD automat 170 KM
Before omesia, now firefox