Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

V Spot Warszawski


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
138 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 października 2006 - 20:44

No to jak zaczynamy dyskusje? Może być pl. bankowy? Termin do uzgodnienia :mrgreen:



#2 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 16 października 2006 - 23:57

moze byc jak najbradziej pl bankowy- lepsze to niz to Bemowo nieszczesne... Godzina jakas po 18 napewno zeby kazdy był po lub przed praca...Tylko który dzień i który tydzień?

#3 OFFLINE   Firefox

Firefox
  • 138 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 17 października 2006 - 18:14

Hm ja proponuje piatek 27 pazdziernika o 19 na pl bankowym. To jest centrum miasta wiec wszystkim bedzie tak samo blisko :mrgreen: :mrgreen: Jesli chcemy isc cos wypic to zawsze mozna sie wspolnie przejechac po miescie ustalajac wspolnie na placu gdzie i jak :wink:
2.5 V6 CD automat 170 KM
Before omesia, now firefox

#4 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 17 października 2006 - 19:25

wolał bym czwartek

#5 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 października 2006 - 21:48

Ja sie dostosuje,mi pasuje każdy dzień.Ale widze że znowu jest małe zainteresowanie SPOT-kaniem !!!??? :nu_nu:

#6 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 17 października 2006 - 22:20

To miejsce mi odpowiada jak najbardziej.

czwartek



#7 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 października 2006 - 22:51

Ja sie dostosuje,mi pasuje każdy dzień.Ale widze że znowu jest małe zainteresowanie SPOT-kaniem !!!??? :nu_nu:

Bo nie kazdy moze sie dostosowac do terminu Gradza i dlatego potem sa problemy z przyjazdem. Juz pisalem kiedys aby wreszcie spot zrobic w sobote lub niedziele. Moze wreszcie kolega Gradz sie dostosuje do innych. :tere-fere: :tere-fere: :tere-fere:

#8 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 18 października 2006 - 02:35

a czy ja wymagam i rozkazuje innych zeby był spot w czwartek-, poprostu mi pasuje od pon do czwartku , a w weekendy nie moge bo mam inne sprawy i inne spoty...
Termin spotu ustala sie wczesniej zazwyczaj tydzien wczesniej wiec termin mozna sobie zaplanowac i wiedziec czy sie ma czas czy nie...

#9 OFFLINE   Fox 666

Fox 666
  • 113 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: W-wa

Napisany 18 października 2006 - 07:47

Witam, powiem to tak, po przedostatnim spocie to napewno będę musiał przyjeżdzać już sam, mój skarb powiedział że jak ma tak siedzieć i słuchać tych bzdur to woli siedzieć w domu i już od biedy włączyć TVN TURBO. A moje zdanie jest takie , że tak naprawdę spot to powinien być w takim miejscu gdzie i można sobie usiąść napić się czegoś szczególnie teraz kiedy jest zimno, i ew. przy furkach postać .Podałem dobre miejsce , Waldek też podał jakieś miejsce , nie wiem jakie jest bo nie byłem, ale chyba jest dobre, niech każdy coś zaproponuje. Co do Bankowego to już ustaliliśmy że nigdy więcej , chyba że to się działo w innym wymiarze czasowym i z innymi ludźmi.A co do dnia , to powiem szczerze że mój system pracy jest conajmniej dziwny , pracuję w różne dni tygodnia jak wypadnie , nieraz i w sobotę i niedzielę , ale uażam że sobota lub piątek to najlepsze dni na spoty , o ile ktoś ma wolne w sobotę i nie pracuje w piątek. Pozdrawiam, i proponuję spot



W PIĄTEK ns STACJI BP na ul. MODLIŃSKIEJ na parkingu przy McDONALDZIE o g. 18.
spoko można przyjeżdżać i o 19 , zawsze możemy poczekać w cieple bo jest gdzie.

#10 OFFLINE   Firefox

Firefox
  • 138 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 18 października 2006 - 13:26

W PIĄTEK ns STACJI BP na ul. MODLIŃSKIEJ na parkingu przy McDONALDZIE o g. 18.


Okey dla mnie moze byc, ja sie dostosuje byle byl to termin na ktory wpadnie kilka osob...
2.5 V6 CD automat 170 KM
Before omesia, now firefox

#11 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 października 2006 - 14:08

Fox nie mam nic przeciw temu miejscu, postaram sie przybyć, ale w piatek i to o 18.00 to powiem, że bedzie problem z dojazdem bo jak to mówia cała Warszawa jedzie poza miasto. Jeżdżę tamtendy non stop i widze ile stoi sie w korku.
Jeżeli naprawdę chcecie cos sie napić i naprawdę jak bedą chętni nawet coś zjeść to polecam to miejsce o którym pisałem w IV spocie, czyli Pub Zeppelin. Mapka dojazdowa jest w wątku IV spota Warszawa.
Posluchajcie może to co poprzednio proponowałem to nie jest OK ale Pub Zeppelin jest naprawde OKI.
Jesli nie teraz to nastepnym razem, ale uważam ze miejsce jest naprawde Oki, W dodatku cisza i spokój.

#12 OFFLINE   Firefox

Firefox
  • 138 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 18 października 2006 - 14:52

Nie wiem czy to dobry pomysl ale przynajmniej czesc osob moze sie spotkac w centrum na placu bankowym i wspolnie przejechac w umowione miejsce spotkania :wink: moze ustapia przed nami wszystkie korki Warszawskie :mrgreen:
2.5 V6 CD automat 170 KM
Before omesia, now firefox

#13 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 18 października 2006 - 15:55

Panowie dla mnie już nie robi róznicy gdzie się spotkamy. Tylko widze jedno każdy tak ciągnie aby bliżej swojego domu chyba. Dla mnie jedno i drugie a nawet trzecie miejsce odpowiada o ile czasu mi starczy. Moim zdaniem najlepsze miejsce to gdzieś w w centrum lub w najbliższej okolicy. Wszyscy będą mieli podobny dojazd. Powiem jedno zdecydujcie się aj ja się dostosuję.

#14 OFFLINE   Firefox

Firefox
  • 138 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 18 października 2006 - 16:10

Panowie dla mnie już nie robi róznicy gdzie się spotkamy. Tylko widze jedno każdy tak ciągnie aby bliżej swojego domu chyba. Dla mnie jedno i drugie a nawet trzecie miejsce odpowiada o ile czasu mi starczy. Moim zdaniem najlepsze miejsce to gdzieś w w centrum lub w najbliższej okolicy. Wszyscy będą mieli podobny dojazd. Powiem jedno zdecydujcie się aj ja się dostosuję.


OO i to jest prawidlowe podejscie ktore popieram :mrgreen:


Ustalmy jak najszybciej czas i miejsce zeby kazdy mogl miec czas na zaplanowanie wolnego czasu.
2.5 V6 CD automat 170 KM
Before omesia, now firefox

#15 OFFLINE   Fox 666

Fox 666
  • 113 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: W-wa

Napisany 18 października 2006 - 16:34

Jeżeli naprawdę chcecie cos sie napić i naprawdę jak bedą chętni nawet coś zjeść to polecam to miejsce o którym pisałem w IV spocie, czyli Pub Zeppelin. Mapka dojazdowa jest w wątku IV spota Warszawa.


Jestem za , jeżeli jest coś do picia. Podtrzymuję termin PIĄTEK g. 18 , może nawet 17 to może jeszcze parę fotek pstryknę. Pozdrawiam i przypominam że do piątku już jest mało czasu.

#16 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 października 2006 - 18:54

Panowie dla mnie już nie robi róznicy gdzie się spotkamy. Tylko widze jedno każdy tak ciągnie aby bliżej swojego domu chyba.

Ja nie ciagne blizej swego domu, tylko poprostu proponuje miejsce. Plac bankowy to był dobry ale w okresie letnim, a nie teraz. Do piatku są dwa dni, wiec sie zastanówcie i juz. Nie bede sie kłócił gdzie ma byc spot, bo to nie tedy droga. Godzinę spotkania chyba mamy juz lekko ustalona, więc teraz ustalcie miejsce i juz. :driver:

#17 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 października 2006 - 20:53

Ale sie porobiło !!! Panowie spoko nie gorączkujmy sie :bad: Termin już mamy,ustalmy miejsce i będzie git.Dla mnie miejsce nie ma znaczenia,może być modlińska,bemowo,bankowy,ochota,mokotów,gocław a nawet zalew zegrzyński :placz:
Możemy pić :piwo2: ,jarać :pet: a nawet tańczyć :zabawa: byle byśmy sie SPOT-kali w jak najliczniejszym gronie bo w WAWIE jest nas troche :yes_yes: :yes_yes: :yes_yes: :yes_yes: :yes_yes:
Więc kupą mości PANOWIE !!!!!!!!!

#18 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 19 października 2006 - 01:11

Co to za spot samochodowy siedziec w knajpie...
Spot samochodowy powinienn odbywac sie przy samochodach-czyli na parkingu, takie jest moje zdanie... Uczeszczam na spoty od 2 lat tydzien w tydzien o tej samej umowionej godzinie i na tym samym parkingu, zima, deszcz, czy upał- to sa spoty a nie randki...

#19 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 19 października 2006 - 07:54

Spot samochodowy powinienn odbywac sie przy samochodach-czyli na parkingu, takie jest moje zdanie...

Ja myślę podobnie. Moim zdaniem celem spotu nie jest tylko się spotkanie przy kawie tylko pokazazania się w danej okolicy że jest grupa facynatów i zapalańców. Chowanie się w klajpie nie ma sensu. Mozna równie dobrze u kogoś w domu się spotkać, ale chyba nie o to chodzi. Przypomnijciee sobie spotna Placu Bankowym. Większa grupa nas była, ludzie nas widzieli, zwracali uwagę, i to jest spot. Może panowie wypowiedzcie się czego kto oczekuje od spota. Czy siedzenie w knajpie czy spotykania się na parkingu. A może są inne propozycje.

#20 OFFLINE   Firefox

Firefox
  • 138 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 19 października 2006 - 07:56

Ja tak jak wczesniej napisalem, fajnie tak jak kolega wyzej spotkac sie i pokazac ze jestesmy wtym miescie, fajnie byloby rowniez sie przejechac ulicami Wawy...
2.5 V6 CD automat 170 KM
Before omesia, now firefox