Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Podzial kategori silnik... itd. z dzialu technika...


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
70 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   Benedykt

Benedykt
  • 115 postów
  • Dołączył: 21-01-2009
  • Skąd: Alwernia

Napisany 30 sierpnia 2009 - 16:56

Jak zakupiłem swoja pierwsza ome to niestety nie było jeszcze tego forum na innym z koleji przeczytałem chyba połowe jego zawrtości i to temty od początku do końca, znalazłem co mnie interesowało a przy okazji dowiedziałem się duzo ciekawych rzeczy


Ja jak zakupiłem swoją pierwszą Omegę - to zapewne pewnej ilości tutejszych forumowiczów jeszcze na świecie nie było.A jak już pisałem internet w Polsce w powijakach był - o ile w ogóle.Przejeździłem swoje bez najmniejszego problemu pierwszą omegą, potem drugą, następnie trzecią i czwartą więc i piątą swoje przejeżdżę i zawsze sobie jakoś radę dam.Tak było wcześniej i będzie teraz.
Jezeli uważasz , że nie warto wprowadzać takiego działu na forum bowiem ja mam aż tyle czasu na pisanie , więc mogę sobie ten czas bez problemu poświęcić na czytanie to ja Tobie serdecznie dziękuję - ja akurat sobie całe życie sam radę dawałem ,więc i teraz sobie poradzę, jak nie ja - to mechanik w warsztacie.
Problem jednak w tym , że ja sam na tym forum nie jestem.

Powodzenia życzę.

#62 OFFLINE   BosSs

BosSs

    Omega A Sportive 2.0

  • 62 postów
  • Dołączył: 26-10-2007
  • Skąd: Wodzisław Śląski
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 30 sierpnia 2009 - 20:50

Egon nam czyli użytkownik Omegi A nie chodzi o to, że mamy problem ze znalezieniem danego zagadnienia ( co oczywiście nie jest łatwe :p ), tylko o to, że chcielibyśmy mieć swój temat na forum - taki, w którym byśmy się czuli "jak ryba w wodzie " albo inaczej tak jak Ty ( oraz pozostali użytkownicy Omeg B ) wchodzą na forum :)

#63 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 sierpnia 2009 - 09:10

OK, zróbmy inaczej.
Są jacyś ochotnicy, którzy przejrzą kilka tysięcy tematów i posortują je na OA i OB ?
I to nie wszystko, dochodzi jeszcze sprawa administrowania tym i moderowania.
Oczekuję na zgłoszenia osób chętnych do takiej pracy.


I jeszcze jedno, to nie Piterek sobie powiedział, tylko Zarząd postanowił, a ja ogłosiłem.
Ja sam to sobie mogę co najwyżej palcem w bucie pokiwać - zapraszam do lektury regulaminu i przeczytanie go ze zrozumieniem!


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#64 OFFLINE   Benedykt

Benedykt
  • 115 postów
  • Dołączył: 21-01-2009
  • Skąd: Alwernia

Napisany 31 sierpnia 2009 - 09:31

OK, zróbmy inaczej.
Są jacyś ochotnicy, którzy przejrzą kilka tysięcy tematów i posortują je na OA i OB ?
I to nie wszystko, dochodzi jeszcze sprawa administrowania tym i moderowania.
Oczekuję na zgłoszenia osób chętnych do takiej pracy.


Wydaje mi się, że wcale nie trzeba sortować wszystkiego na tematy związane z omegą A i osobno z omegą B.Wystarczy z wszystkich tematów powyciągać te dotyczące omegi A i przenieść je do innego działu.Choć jak by to nie zabrzmiało to jest to to samo.Ktoś się tu już oferował , mam nadzieję, że się zgłosi.Ja osobiście przyłącze się do wyszukiwania.Co zaś się tyczy moderacji i administracji to wydaje mi się, że nie trzeba nikogo szukać - bo tak w gruncie rzeczy niczego tu nie przybędzie.Te tematy , które miałyby się znaleźć na forum dotyczące oczywiście omegi A to i tak się znajdą i jest to obojętne czy w wielkim kociołku czy w osobnym dziale.Więc wydaje mi się, że robota pozostanie ta sama.Jeżeli zaś Zarząd jest innego zdania - to może zaproponować moderację któremuś z klubowiczów , posiadającemu właśnie omegę A.Wbrew pozorom jest ich tu kilku.

#65 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 sierpnia 2009 - 09:46

bo tak w gruncie rzeczy niczego tu nie przybędzie


wbrew pozorom przybędzie.
Gro pracy moderatorów, to przenoszenie tematów napisanych nie tam gdzie trzeba, a dojedzie następna grupa, którą będzie trzeba pilnować.
Dlatego proszę o ochotnika, nie ukrywam, że mile widziany jest klubowicz, który się tym zajmie i będzie moderował dział porad.
Jeżeli taka osoba się zgłosi, to do tematu wrócimy.


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#66 OFFLINE   Benedykt

Benedykt
  • 115 postów
  • Dołączył: 21-01-2009
  • Skąd: Alwernia

Napisany 31 sierpnia 2009 - 12:13

A może by tak jarcenty wyraził zgodę w kandydowaniu na modera.Było nie było jest na tym forum już prawie 2 lata i ma omę A.Co prawda klubowiczem nie jest, ale może w przyszłości zostanie :)

#67 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 sierpnia 2009 - 12:28

Gdyby ktoś wpadł na to wcześniej, z tym moderowaniem, to bym mógł się zgłosić i posegregować tematy do odpowiednich działów, ale teraz zaczyna mi się szkoła i nie wiem jak wyrobię z czasem...
Gdyby się jednak nikt nie zgłósił, mogę się tego podjąć, ale mówie od razu, że nie będę na to przeznaczał więcej jak godzinę dziennie, więc troszkę to może zająć.

#68 OFFLINE   BosSs

BosSs

    Omega A Sportive 2.0

  • 62 postów
  • Dołączył: 26-10-2007
  • Skąd: Wodzisław Śląski
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 02 września 2009 - 10:48

Koledzy jeżeli się osoba do segregacji nie znajdzie to od października zgłaszam moją kandydaturę ... czemu od października ? Otóż czekam po pierwsze na przyjęcie do Klubu ;) + pod koniec września mam obronę pracy + na początku października hajtam się :)

Tak więc ubędzie mi trochę obowiązków i będę miał więcej wolnego czasu ... który z przyjemnością poświęciłbym wyszukiwaniu tematów o Omie A !!

Nie chciałbym zakładać jaki byłby czas operacyjny gdyż założony tematów jest sporo, ale myślę, że spokojnie do końca tego roku były by powyciągane wszystkie tematy :)

Na pewno odbędzie się to szybciej gdyż samo przejrzenie tematów użytkowników Omeg A wyciągnie około 70% tematów :)

Dodatkowo podejrzewam, że paru użytkowników( zwłaszcza omeg A ) by się dołączyło i po podzieleniu działów do wyszukiwania przyspieszyło by ten proces :)

#69 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 września 2009 - 10:54

To ja też czekam, gdyby zapadła jakaś decyzja, a ja bym nie odpowiedział w tym temacie, to bombardujcie mnie na PW, albo na GG


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#70 OFFLINE   BosSs

BosSs

    Omega A Sportive 2.0

  • 62 postów
  • Dołączył: 26-10-2007
  • Skąd: Wodzisław Śląski
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 02 września 2009 - 10:55

Nie ma problemów :) Masz to jak w banku :p hehe


Pozdrawiam

#71 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 września 2009 - 20:02

Ja się jednak wycofuję z tego co napisałem. Nie moge, nie ma mnie w domu od 6 do 17, więc nie wyrobię...