Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

breloczki z logo Omega K.P.


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
8 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   oloelektro

oloelektro
  • 1 postów
  • Dołączył: 22-05-2008
  • Skąd: Debica

Napisany 22 maja 2008 - 07:14

jestem w stanie zrobic wam Klubowe breloczki
wycinane laserowo w blyszczacym chromoniklu np w takim ksztalcie jak tu lub w rombie itd...
chcialem zapytac orientacyjnie i zapytac o ilosc chętnych, moderatorow oczywiscie o
pozwolenie teez pytam cena za 1 szt 5 zł moge np zrobic orientacyjnie 20- 30 szt.


Dodany obrazek

#2 OFFLINE   michal987654321

michal987654321

    Zbanowany

  • 1 677 postów
  • Dołączył: 03-05-2007
  • Skąd: RADOM
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 maja 2008 - 08:31

Witam!!
Pomysł uważam w gruncie rzeczy nie głupi. Wiadome jest że na "naszym breloczku" byłby napis OMEGA KLUB POLSKA. Mam pytanko odnośnie materiału z którego są robione te breloczki...czy to jest materiał "brudzący.. :) ??)Chodzi o to jak to były kiedyś takie podróby srebra takie łańcuszki i one strasznie brudziły (było się młodym to się nosiło dla lansu :lol: ). Czy te nie będą brudzić..?? Jeżeli powiedzmy że breloczek spełnia moje oczekiwania to się piszę na 1szt jeżeli inni będą brali :)
Pozdr :)

#3 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 maja 2008 - 09:49

jestem w stanie zrobic wam Klubowe breloczki

fajnie ale powinieneś skontaktować sie z zarządem klubu bo wszelkie gadżety dotyczące Omega Klub Polska dostępne sa tylko dla klubowiczów :!:

#4 OFFLINE   ada

ada
  • 121 postów
  • Dołączył: 15-08-2007
  • Skąd: Chełm
  • Województwo: lubelskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 22 maja 2008 - 10:50

bo wszelkie gadżety dotyczące Omega Klub Polska dostępne sa tylko dla klubowiczów :!:

- szkoda bo ja chętnie bym sobie kupiła jakąś naklejke czy breloczek i nie będąc KLUBOWICZEM reklamowała klub (co i tak robie rozdając ulotki klubowe)
Może by pomyśleć nad udostępnieniem części gadzetów np. naklejek,breloczków (oczywiście odpłatnie)wszystkim użytkownikom forum ,wtedy nie tylko 120 samochodów na całą Polskę jeżdziło by z naklejką klubową i reklamowało klub ale może i kilka tysięcy.Klub nic nie tracąc mógłby zyskać wiele-darmową reklamę :zdziwnienie:

#5 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 maja 2008 - 10:58

Może by pomyśleć nad udostępnieniem części gadzetów np. naklejek,breloczków (oczywiście odpłatnie)wszystkim użytkownikom forum ,wtedy nie tylko 120 samochodów na całą Polskę jeżdziło by z naklejką klubową i reklamowało klub ale może i kilka tysięcy.Klub nic nie tracąc mógłby zyskać wiele-darmową reklamę :zdziwnienie:

o tym zadecydować mogą klubowicze, przecież wstąpienie w szeregi klubu nie jest trudne ani nie niemożliwe a wiele z tych gadżetów wtedy dostajesz za darmo ... więc w czym problem


dostęp do gadżetów jest tym co odróżnia forumowicza od klubowicza

#6 OFFLINE   ada

ada
  • 121 postów
  • Dołączył: 15-08-2007
  • Skąd: Chełm
  • Województwo: lubelskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 22 maja 2008 - 11:52

... więc w czym problem

- no właśnie w czym :?: ,że na prawie 6 tys zarejestrowanych użytkowników jest ok 120 KLUBOWICZÓW

Ja np nie potrzebuje mieć dostępu do przywilejów KLUBOWYCH ale chętnie kupie sobie naklejkę i będe reklamowała klub ,tak ja obecnie drukując i rozdając ulotki (ok 300szt w tym roku - a reklamowanie klubu nie jest chyba przywilejem)

#7 OFFLINE   lendio

lendio
  • 3 116 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: PODKARPACIE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 maja 2008 - 12:13

... więc w czym problem

- no właśnie w czym :?: ,że na prawie 6 tys zarejestrowanych użytkowników jest ok 120 KLUBOWICZÓW

Ja np nie potrzebuje mieć dostępu do przywilejów KLUBOWYCH ale chętnie kupie sobie naklejkę i będe reklamowała klub ,tak ja obecnie drukując i rozdając ulotki (ok 300szt w tym roku - a reklamowanie klubu nie jest chyba przywilejem)

Takie mamy zasady, ze gazdzety sa, tylko dla klubowiczow.

Zapraszam do klubu :wink:

Trzymajmy sie tematu.

#8 OFFLINE   michal987654321

michal987654321

    Zbanowany

  • 1 677 postów
  • Dołączył: 03-05-2007
  • Skąd: RADOM
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 maja 2008 - 12:29

To może zróbmy breloczki z napisem OMEGA FORUM POLSKA :lol: :lol: :lol: wtedy co niektórym.........ulży.... :lol:
pozdr :mrgreen:

#9 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 maja 2008 - 16:15

Póki co temat zamykam.

Tak jak pisze Gachu gadżety klubowe są dostępne tylko dla Klubowiczy.. użycie logo OKP czy też nazwy Omega Klub Polska bez zgody Zarządu jest zabronione.. odsyłam do regulaminu.

Pomysł jak najbardziej wart przemyślenia, ale najpierw kontakt z Zarządem.