Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Propozycja(dla wszystkich) i prośba (do ludzi z lubelskiego)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Dave

Dave
  • 47 postów
  • Dołączył: 04-05-2008
  • Skąd: Lublin

Napisany 04 maja 2008 - 21:30

Słuchajcie co wy na to żeby stworzyć na forum dział regionalny w którym umieściło by się województwa np. lubelskie, mazowieckie, śląskie itd. ułatwiło by to kontakt między poszczególnymi grupami ludzi a w wielu przypadkach również organizowanie regionalnych spotów. I tutaj będąc już przy tym temacie to chciałem się zapytać co się dzieje z całym lubelskim?? rozmawiałem dzisiaj z Adą i z tego co mi wiadoom to na spoty przylatuje około 5-6 meni a przecież z tego co widzę w lublinie na ulicach tego troszkę mamy jak i również użytkowników na forum ? co się dzieje??

Pozdrowionka

#2 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 maja 2008 - 21:51

co się dzieje??

No to sie dzieje, że sam dopiero dzisiaj sie zalogowałeś.
Na to trzeba czasu.

#3 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 04 maja 2008 - 22:03

Dave napisał/a:
co się dzieje??

No to sie dzieje, że sam dopiero dzisiaj sie zalogowałeś


:smiech:

#4 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 maja 2008 - 08:05

Słuchajcie co wy na to żeby stworzyć na forum dział regionalny w którym umieściło by się województwa np. lubelskie, mazowieckie, śląskie itd. ułatwiło by to kontakt między poszczególnymi grupami ludzi a w wielu przypadkach również organizowanie regionalnych spotów. I tutaj będąc już przy tym temacie to chciałem się zapytać co się dzieje z całym lubelskim?? rozmawiałem dzisiaj z Adą i z tego co mi wiadoom to na spoty przylatuje około 5-6 meni a przecież z tego co widzę w lublinie na ulicach tego troszkę mamy jak i również użytkowników na forum ? co się dzieje??

Pozdrowionka



żeby tworzyć działy i oddziały najpierw trzeba byc klubowiczem


zamykam