Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

sonda do x20se proszę o pomoc


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kukems

kukems
  • 8 postów
  • Dołączył: 02-08-2007
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 16 kwietnia 2008 - 11:08

Mam problem z sondą. Nie mam za bardzo gdzie wjechać na kanał, a zależy mi na czasie. Na forum przeszukałem i nie mogę znaleźć opisu czy to jest taka sonda czy nie. Pytałem sprzedawcę i mówi że nie wie czy sonda 3 przewodowa będzie pasować :neutral:
Pomóżcie pls :)

#2 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 16 kwietnia 2008 - 11:19

Mam problem z sondą. Nie mam za bardzo gdzie wjechać na kanał, a zależy mi na czasie. Na forum przeszukałem i nie mogę znaleźć opisu czy to jest taka sonda czy nie. Pytałem sprzedawcę i mówi że nie wie czy sonda 3 przewodowa będzie pasować :neutral:
Pomóżcie pls :)




jest 3 przewodowa 0-1V




 


#3 OFFLINE   kukems

kukems
  • 8 postów
  • Dołączył: 02-08-2007
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 16 kwietnia 2008 - 11:34

Ok, dzięki za info. A czy jest tam kostka czy płaski wtyk ?

#4 OFFLINE   kczech

kczech
  • 3 552 postów
  • Dołączył: 05-12-2006
  • Skąd: Przeworsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 kwietnia 2008 - 21:48

zmien sklep.... i kup sonde np NGK o nr OZA624E3 (okolo 160 zl)lub Magneti Marelli SLP 3104 (okolo 115zl) sonda do Twojego silnika pasuje od wileu modeli i jest z typowa (tak jak napisal Beast 1 V). jak kupisz 1 z tych sond to bedzie pasilo (one nie maja wtyczek , wiec utniesz wtyczke i ladnie zlutujesz lub zmontujesz na wsowkach
CZĘŚCI AKCESORIA WARSZTAT - www.somad.pl
[B]