Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Stag 300 w mojej omedze v6 - problemy


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
66 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   greg200

greg200
  • 210 postów
  • Dołączył: 21-08-2011

Napisany 06 kwietnia 2015 - 15:58

Podjedz do autoryzowanego zakładu AC bo oni maja sterowniki testowe i mogą zaryzykować podpięcie na próbę do tej instalacji inaczej gaziarz będzie się bał że uwali mu sterownik.


Z tego co wyczytałem to rzeczony gaziarz montował tą instalację. Jeśli ktoś boi się swojej własnej roboty, to zaczyna być źle :dziura:

Nie wspominając, że naciągnął klienta na podmianę wtrysku, choć w fejsie jest jak byk pokazane, że sterownik nie widzi sygnału bezpośrednio z ecu

#62 OFFLINE   pb923

pb923
  • 406 postów
  • Dołączył: 23-02-2010
  • Skąd: Pruszków
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 06 kwietnia 2015 - 16:02

Narazie nie bede wymienial nazwy ale jak nie zrobia to w ten sposob jak powinni to napisze i mam nadzieje ze bedzie to przestroga dla innych.Dobra smigam bo dziecko mam male i upomina sie o ojca jutro sie odezwe.Dzieki chlopaki.

#63 OFFLINE   manro

manro
  • 1 909 postów
  • Dołączył: 09-07-2007
  • Skąd: WARSZAWA
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2015 - 16:05

Z tego co wyczytałem to rzeczony gaziarz montował tą instalację. Jeśli ktoś boi się swojej własnej roboty, to zaczyna być źle :dziura:

Nie wspominając, że naciągnął klienta na podmianę wtrysku, choć w fejsie jest jak byk pokazane, że sterownik nie widzi sygnału bezpośrednio z ecu



Opisać całą historię na forum AC przyślą rzeczoznawcę który rozwiąże problem i każe zwrócić koszty za błędną naprawę. https://forum.ac-sa.eu/

#64 OFFLINE   pb923

pb923
  • 406 postów
  • Dołączył: 23-02-2010
  • Skąd: Pruszków
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 06 kwietnia 2015 - 18:03

Dzięki manro jutro się wbijam do nich i jakby cos krecii wspomne im ze mam takie prawo.Poszlem znow luknac z kompem od gazu co i jak i tak samo przelaczylem na gaz chodził na wszystkich wtryskach benzyna i gaz chodziły wszystko po kilkudziesięciu sekundach znów szarpanie wywalanie błędów i znów przestał chodzić wtrysk benzyny i gazu bank 4.Po przełączeniu na benzynę tez było czuć ze nie chodzi na jeden cylinder w programie widać było ze to właśnie bank 4 ale z gaszenie samochodu i odpalenie chęci zgasł i chodziły wszystkie.Jutro działam dla pewności sprawdzilem jeszcze raz.

#65 OFFLINE   greg200

greg200
  • 210 postów
  • Dołączył: 21-08-2011

Napisany 06 kwietnia 2015 - 19:59

Daj znać jak już naprawisz co było winne. Może komuś się przyda kiedyś

#66 OFFLINE   pb923

pb923
  • 406 postów
  • Dołączył: 23-02-2010
  • Skąd: Pruszków
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 06 kwietnia 2015 - 21:56

Na 100 procent dam znac.

#67 OFFLINE   pb923

pb923
  • 406 postów
  • Dołączył: 23-02-2010
  • Skąd: Pruszków
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 22 kwietnia 2015 - 13:20

Witam ponownie,fura zrobiona.Wymienione wszystkie wtryski,poprawiona instalacja,wtryski wlozone w szyne wszystko ladnie poskladane elegancko niektore przewody byly zabardzo po wyginane no i chodzi tak jak trzeba.Wielki pozytyw dla warsztatu w Piasecznie firma Adgaz autoryzowany staga bardzo polecam jest to pierwszy zaklad z ktorego wyjechalem zadowolony.Mam tylko pytanko tak jak wczesniej tak i teraz przycinaja mi sie obroty tylko na lpg na 2000tys moze najpierw sie was zapytam co to moze byc.

Zastanawiam sie jeszcze nad jednym czy odpowiednie wtryski sa zamontowane.Wtryski to ac wo1 z tego co wyczytalem obsluguja od 11-29kw na cylinder jak myslicie.