Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

WinXP - Sprawdzanie legalności kopii


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
29 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   -karol-

-karol-
  • 18 postów
  • Dołączył: 06-09-2006
  • Skąd: Zawiercie

Napisany 07 października 2006 - 20:11

u mnie pomogło wrócenie do chyba trzeciego od dołu punktu przywracania systemu, potem zaznaczyłem co trzeba i spokój
Ps: Nicku nie zmieniam. :police:
moje 9 mm http://img153.images...obraz037az9.jpg

#22 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 października 2006 - 22:12

Ja nie wiem co tu cudować ?

Krótka piłka z mojej strony . Panel sterowania ---> Dodaj Usuń Programy ----> Zaznaczaj ptaszkiem Pokaż Aktualizacje Dawaj na duł tam masz wszystkie ostatnie aktualizacje

Po usuwaj te ostatnie i koniec tematu.. Resztę olej bo te aktualizacje dla takiego zwykłego usera windy to wielka kicha prędzej czy później i tak FORMAT C:

Polecam do netu linuxa a reszta na windzie i gitara......

 


#23 OFFLINE   maxel

maxel
  • 472 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Ruda Śląska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 października 2006 - 22:41

Ja nie wiem co tu cudować ?

Krótka piłka z mojej strony . Panel sterowania ---> Dodaj Usuń Programy ----> Zaznaczaj ptaszkiem Pokaż Aktualizacje Dawaj na duł tam masz wszystkie ostatnie aktualizacje

Po usuwaj te ostatnie i koniec tematu.. Resztę olej bo te aktualizacje dla takiego zwykłego usera windy to wielka kicha prędzej czy później i tak FORMAT C:

Polecam do netu linuxa a reszta na windzie i gitara......

Kiedyś mozna było ją tak usunąć,jak teraz pobierzesz to w ten sposób nie ma szans,bo jest zmodyfikowana.

#24 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 października 2006 - 08:49

Waldemarz, niedawno kupiłem nowego kompa więc bede sie domagał windowsa a jak nie dadzą to: :guns:

Jesli kupiłeś kompa z systemem operacyjnym to możesz sie domagać płytki, ale jesli kupiłeś golego to już nie.

Waldemarz, niedawno kupiłem nowego kompa więc bede sie domagał windowsa a jak nie dadzą to: :guns:

Te programy się sprzedaje a nie daje. :mad:

Zgadza się, ale systemy operacyjne sa już wliczone w cene kompa. Wiekszość firm sprzedaje kompy wraz z systemem operacyjnym tzw OEM.


Ps.
Omega16V tak jak napisał poprzednik i tak jak ja pisałem, teraz juz nie ma możliwości usuniecia tego uaktualnienia. Dokonali modyfikacji i szlaban. :bad:

#25 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 października 2006 - 09:38

He he No to ładnienie nie jestem na bieżąco hi hi..... Po ostatnich takich numerach to znaczy ostatnia aktualizacja mam z Maja wyłączyłem to dziadostwo .

No tak cwaniaki he he Teraz po formacie można mieć tylko winde z SP2...

 


#26 OFFLINE   siemi1

siemi1
  • 374 postów
  • Dołączył: 21-09-2006
  • Skąd: Warszawa-Wawer
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 października 2006 - 15:29

Moim zdanie to trzeba po prostu zainstalowac XP sp2 integrated i nic wiecej nie sciagfac twgo syfu z aktualizacji...to bedzie spokoj. Ciekawe co chlopki w sieci wymysla z Vista:)

 


#27 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 października 2006 - 16:53

Sprawdzcie tego cracka, wyszedl 3 pazdziernika:

ed2k://|file|Windows.Genuine.Advantage.1.5.708.0.validation.Crack.(Ghost168.Wga.Patch).zip|1862773|AEF735E5DC06DFB85A662A23BC93F68F|h=M5DIXGRMVZHI2HFIRDY3CUMRFBBGKUZY|/

lub tego
ed2k://|file|Windows.Genuine.Advantage.Validation.v1.5.708.0.CRACKED-ETH0.rar|557737|182C94DA74B5004D56526B1FF2FE37CF|h=JFR4UOHINH55SJAQQ4NBAZF6SC7EYGHE|/ (podobno dziala ten lepiej)

W ostatecznosci zainstalujcie "studencka" wersje win xp.

PS. Mam nadzieje, ze za te linki edk mnie admini nie zabija :razz:

 


#28 OFFLINE   rafal_04

rafal_04
  • 113 postów
  • Dołączył: 02-10-2006
  • Skąd: Gniezno

Napisany 08 października 2006 - 17:36

10min Goooogle'ania i problem windowsów "legalnych inczej" rozwiązany.
Zainteresuj się: LegitCheckControl.dll lub Windows.Genuine.Advantage.Validation.v1.5.512.0.CRACKED-ETH0.

Osobiście nie testowałem, ponieważ nie mam przy sobie nielegalnego OSa, ale opinia publiczna twierdzi, że działa

//Update
phieh... dziwna ta "łatka"...
Z jednej strony przy ekranie logowania marudzi, że:
http://www.fotosik.p...74awhncjh4.html

A jak witryna microsoftu chce chce potwierdzić sobie autentyczność systemu to:
http://www.fotosik.p...74awhncjh4.html



* - wszelkie screenshoot'y zamieszczone tylko i wyłącznie w celu edukacyjnym (czyt OS spiracony specjalnie by sprawdzić co ciekawego może się stać)


Pal licho ikonkę!
Ale po zaaplikowaniu procedury na którą dałem namiar, wszelkie WGA i pochodne twierdzą, że Twój piracki system jest legalny! i możesz korzystać ze wszystkich dobrodziejstw M$.
- skutkiem ubocznym jest jedynie ten kolorowy pasek na dole przy ekranie logowania (spokojnie, na niego też prędzej czy później znajdzie się rozwiązanie)

// Kolejna Errata
Po ponownym uruchomieniu kompa Kolorowy pasek informujący o braku legalności OSa poszedł na piwo i już się nie pojawia.
Żyć nie umierać - M$ wypuszcza "łatkę" (pytanie tylko na co), którą idzie łatwo obejść i dzięki temu można mieć w pełni legalny system - naprawę Genialne!

Pozdrawiam

#29 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 października 2006 - 17:54

10min Goooogle'ania i problem windowsów "legalnych inczej" rozwiązany.
Zainteresuj się: LegitCheckControl.dll lub Windows.Genuine.Advantage.Validation.v1.5.512.0.CRACKED-ETH0.

Ta wersja nie na wszystkich kompach nadal dziala, poczytaj info na forum fucktheinter.net. Proponuje wersje 1.5.708.0 jest nowsza od 1.5.512.0.

 


#30 OFFLINE   Antoin

Antoin
  • 38 postów
  • Dołączył: 04-10-2006
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 25 października 2006 - 17:32

Ma ktos moze jakis sposob na ta dolegliwosc ?

sposób jest bardzo prosty, jak komputer poinformuje Cię że sa nowe aktualizacje do zainstalowania i pyta czy instalować automatycznie zaznacz opcję instalacja niestandardowa. Wyświetli Ci się okno z dostępnymi aktualizacjami wtedy przeczytasz sobie co Ci się chce zainstalować , jeśli zobaczysz ze jest tam tez narzędzie do sprawdzania legalności systemu odznaczasz "ptaszkiem"tą aktualizację a resztę instalujesz, sprawdzenie się nie zainstaluje , potem zaznaczasz opcję w okienku nie powiadamiaj nie juz o tej aktualizacji i spokuj ja tak robię i nie mam problemu z ta opcją , pozdrawiam, -Karol- :mrgreen:



Dokładnie tak i nie zapomnij na pewno zaznaczyć - żeby więcej Ci o tym nie przypominał i nie proponował bo w tych numerach aktualizacji a zwłaszcza w dużej ilości czasami można się pogubić i ... kiszka.Kiedys taką aktualizację dało sie odinstalowac ale tej ostatniej niestety nie...Pozdrawiam.
Uważajcie na Misiaczki z suszarką !